20.03.10, 21:25

Nie zawsze bywa smutne oblicze
Gdy się rzęsiste łzy leją
Czasem w życiu łamie się życie,
A usta nadal się śmieją.
Obserwuj wątek
    • mabiwy Re: :) 20.03.10, 21:27
      ..Ty i ja teatry to są dwa.. Maska_rada?
      • poranna_smerfetka Re: :) 20.03.10, 21:29
        est mi bardzo żle:(j
        • mabiwy Re: :) 20.03.10, 21:36
          przepraszam ..
          • poranna_smerfetka Re: :) 20.03.10, 22:49
            nie ma za co:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka