Dodaj do ulubionych

Widzisz skakankę...

02.06.10, 11:27
I myślisz:

a. poskaczę
b. zwiążę partnera/partnerkę
c. /opcja wisielcza/

[img]https://www.sklep-bokserski.pl/galerie/s/skakanka-bokserska-stalo_178.jpg[/img]

;)))
Obserwuj wątek
    • king.james Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 11:32
      d/ będzie niezły bacik
      • flissy Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 11:35
        e) ku..wa znowu sie zaplącze i poobijam :)
      • twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 11:38
        Uhmmm, dzięki James, najważniejszego zapomniałam ;D
        Bad cukierek, bad!

        :D
    • bubster Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 11:50
      dupę zleję

      tylko komu?
    • morelka_1 Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 12:53
      d. będzie zawał :D
    • voker Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 14:30
      i skaczę w real ;)
      • twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 03.06.10, 09:23
        Dobre ;))) ale w bok? :D
        • voker Re: Widzisz skakankę... 03.06.10, 10:52
          jak każdy zbok :)
          • twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 03.06.10, 19:40
            Nie wiem, jestem święta ;))) OK, od poniedziałku :D
    • i.nes Re: Widzisz skakankę... 03.06.10, 22:38
      d. oszkurwasz, zapomniałam odebrać przesyłkę z poczty!! :DDD

      serio!
      • twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 07:56
        Dziękuj mi, dziękuj! :DDD
        • i.nes Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 10:23
          na Twą cześć odstawię skok dziękczynny - jak mi się uda, to może i dwa!

          :DDD
          • twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 14:12
            Tylko nie w metrze! ;O
            • i.nes Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 14:24
              nie ma jak, moja stacja zalana ;P
    • scorro Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 14:14
      Myślę, że ktoś zrobił re-cyc-ling. Wziął przewód od spawarki dodał drewniane
      uchwyty i już myśli, że może podskakiwać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka