twardycukierek 02.06.10, 11:27 I myślisz: a. poskaczę b. zwiążę partnera/partnerkę c. /opcja wisielcza/ [img]https://www.sklep-bokserski.pl/galerie/s/skakanka-bokserska-stalo_178.jpg[/img] ;))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flissy Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 11:35 e) ku..wa znowu sie zaplącze i poobijam :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 02.06.10, 11:38 Uhmmm, dzięki James, najważniejszego zapomniałam ;D Bad cukierek, bad! :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 03.06.10, 19:40 Nie wiem, jestem święta ;))) OK, od poniedziałku :D Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Widzisz skakankę... 03.06.10, 22:38 d. oszkurwasz, zapomniałam odebrać przesyłkę z poczty!! :DDD serio! Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 07:56 Dziękuj mi, dziękuj! :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 10:23 na Twą cześć odstawię skok dziękczynny - jak mi się uda, to może i dwa! :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
scorro Re: Widzisz skakankę... 04.06.10, 14:14 Myślę, że ktoś zrobił re-cyc-ling. Wziął przewód od spawarki dodał drewniane uchwyty i już myśli, że może podskakiwać. Odpowiedz Link Zgłoś