king.james 04.01.11, 09:44 Nie, nie takie do przeprowadzek. Tylko takie, które każą nam pamiętać o Kubie. Tak, naszym Kubie. Chlip. tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,8889441,Najwieksze_pudla_2010__wideo_.html?bo=1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: Pudła roku 04.01.11, 09:54 Raaany! :D Ten nr.1 miś jest wręcz niewiarygodny, oj nie będzie z niego Shagger of Sunderland! :D Odpowiedz Link Zgłoś