Dodaj do ulubionych

Pudła roku

04.01.11, 09:44
Nie, nie takie do przeprowadzek. Tylko takie, które każą nam pamiętać o Kubie. Tak, naszym Kubie. Chlip.

tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,8889441,Najwieksze_pudla_2010__wideo_.html?bo=1
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Pudła roku 04.01.11, 09:54
      Raaany! :D Ten nr.1 miś jest wręcz niewiarygodny, oj nie będzie z niego Shagger of Sunderland!

      :D
    • don.giovanni Re: Pudła roku 04.01.11, 12:07
      Duma mi rośnie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka