kolter-xxl 18.03.11, 19:29 W katolickiej szkole! No a jak to się ma do wiszącego na ścinie zapewne w każdym poza kiblem pomieszczeniu ,dziś tak cudownie uratowanym przez trybunał krzyża ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kolter-xxl Re: Handel świadectwami na całego. 18.03.11, 19:29 lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,9281529,Handel_swiadectwami_na_calego__W_katolickiej_szkole.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ka_p_pa Re: Handel świadectwami na całego. IP: *.lukman.pl 18.03.11, 19:40 W szkołach katolickich jest tak wysoki poziom, że wystarczy raz przejść w pobliżu, a już jest się wyedukowanym. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xxl Re: Handel świadectwami na całego. 20.03.11, 21:13 Gość portalu: ka_p_pa napisał(a): > W szkołach katolickich jest tak wysoki poziom, że wystarczy raz przejść w pobli > żu, a już jest się wyedukowanym. Ta duch święty nawiedza. Odpowiedz Link Zgłoś
kuk_krakauer Re: Handel świadectwami na całego. 18.03.11, 19:38 No a jak to się ma do wiszącego na ścinie zapewne w każdym poza kiblem pomieszczeniu ,dziś tak cudownie uratowanym przez trybunał krzyża ? Dałbyś sobie rękę uciąć, że go tam nie powiesili? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karbat Re: Handel świadectwami na całego. IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.11, 19:54 prokuratura ma pelne tomy dokumentow ... kurator NIC nie wie .... tym katolickim rodzicom , katolickim uczniom nie pomagaja modlitwy , by tumany mogly ukonczyc szkole , zdac mature .... skuteczna okazuje sie zwykla mamona , zywa gotowka . cuda ... po katolicku Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xxl Re: Handel świadectwami na całego. 20.03.11, 21:12 kuk_krakauer napisał: > No a jak to się ma do wiszącego na ścinie zapewne w każdym poza kiblem > ] pomieszczeniu ,dziś tak cudownie uratowanym przez trybunał krzyża ? > > Dałbyś sobie rękę uciąć, że go tam nie powiesili? Może w szalecie miejskim pani Zosia w swojej pakamerze ma krzyż,ale w szkolnym sraczu to ,wątpię . Odpowiedz Link Zgłoś
kuk_krakauer Ciekawe, czy w Rzeszowie 18.03.11, 20:05 na uniwersytecie, gdzie "potajemnie" wieszano krzyże, też kwitnie łapówkarstwo. Potajemne... Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Ciekawe, czy w Rzeszowie 18.03.11, 20:28 w Polsce jest mnostwo katolikow .... wysoko wyksztalconych ... po szkolach katolickich . Odpowiedz Link Zgłoś
kuk_krakauer Re: Ciekawe, czy w Rzeszowie 18.03.11, 20:37 Niektórzy nawet uczyli w seminariach... www.prezydent.pl/prezydent/biografia-bronislawa-komorowskiego/ Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xxl Re: Ciekawe, czy w Rzeszowie 20.03.11, 21:14 kuk_krakauer napisał: > na uniwersytecie, gdzie "potajemnie" wieszano krzyże, też kwitnie łapówkarstwo. > Potajemne... No co ty ... przecież katolik brzydzi się czymś takim .... Odpowiedz Link Zgłoś
jureczek_barbarzynca Re: Handel świadectwami na całego. 18.03.11, 20:39 Psują edukację czarne złodzieje, a potem się wszyscy dziwią, że prezydent błędy robi ( tez kończył jakieś katolickie szkółki). Odpowiedz Link Zgłoś
znj2 Re: Handel świadectwami na całego. 19.03.11, 17:31 Za pieniądze, ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli! Odpowiedz Link Zgłoś