Dodaj do ulubionych

Handel świadectwami na całego.

18.03.11, 19:29
W katolickiej szkole! No a jak to się ma do wiszącego na ścinie zapewne w każdym poza kiblem pomieszczeniu ,dziś tak cudownie uratowanym przez trybunał krzyża ?
Obserwuj wątek
    • kolter-xxl Re: Handel świadectwami na całego. 18.03.11, 19:29
      lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,9281529,Handel_swiadectwami_na_calego__W_katolickiej_szkole.html
      • Gość: ka_p_pa Re: Handel świadectwami na całego. IP: *.lukman.pl 18.03.11, 19:40
        W szkołach katolickich jest tak wysoki poziom, że wystarczy raz przejść w pobliżu, a już jest się wyedukowanym.
        • kolter-xxl Re: Handel świadectwami na całego. 20.03.11, 21:13
          Gość portalu: ka_p_pa napisał(a):

          > W szkołach katolickich jest tak wysoki poziom, że wystarczy raz przejść w pobli
          > żu, a już jest się wyedukowanym.

          Ta duch święty nawiedza.
    • kuk_krakauer Re: Handel świadectwami na całego. 18.03.11, 19:38
      No a jak to się ma do wiszącego na ścinie zapewne w każdym poza kiblem pomieszczeniu ,dziś tak cudownie uratowanym przez trybunał krzyża ?

      Dałbyś sobie rękę uciąć, że go tam nie powiesili?
      • Gość: karbat Re: Handel świadectwami na całego. IP: *.dip.t-dialin.net 18.03.11, 19:54
        prokuratura ma pelne tomy dokumentow ... kurator NIC nie wie ....

        tym katolickim rodzicom , katolickim uczniom nie pomagaja modlitwy , by tumany mogly
        ukonczyc szkole , zdac mature .... skuteczna okazuje sie zwykla mamona , zywa gotowka .

        cuda ... po katolicku
      • kolter-xxl Re: Handel świadectwami na całego. 20.03.11, 21:12
        kuk_krakauer napisał:

        > No a jak to się ma do wiszącego na ścinie zapewne w każdym poza kiblem
        > ] pomieszczeniu ,dziś tak cudownie uratowanym przez trybunał krzyża ?

        >
        > Dałbyś sobie rękę uciąć, że go tam nie powiesili?

        Może w szalecie miejskim pani Zosia w swojej pakamerze ma krzyż,ale w szkolnym sraczu to ,wątpię .
    • kuk_krakauer Ciekawe, czy w Rzeszowie 18.03.11, 20:05
      na uniwersytecie, gdzie "potajemnie" wieszano krzyże, też kwitnie łapówkarstwo. Potajemne...
      • karbat Re: Ciekawe, czy w Rzeszowie 18.03.11, 20:28
        w Polsce jest mnostwo katolikow .... wysoko wyksztalconych ... po szkolach katolickich .
        • kuk_krakauer Re: Ciekawe, czy w Rzeszowie 18.03.11, 20:37
          Niektórzy nawet uczyli w seminariach...

          www.prezydent.pl/prezydent/biografia-bronislawa-komorowskiego/
      • kolter-xxl Re: Ciekawe, czy w Rzeszowie 20.03.11, 21:14
        kuk_krakauer napisał:

        > na uniwersytecie, gdzie "potajemnie" wieszano krzyże, też kwitnie łapówkarstwo.
        > Potajemne...

        No co ty ... przecież katolik brzydzi się czymś takim ....
    • jureczek_barbarzynca Re: Handel świadectwami na całego. 18.03.11, 20:39
      Psują edukację czarne złodzieje, a potem się wszyscy dziwią, że prezydent błędy robi ( tez kończył jakieś katolickie szkółki).
    • znj2 Re: Handel świadectwami na całego. 19.03.11, 17:31
      Za pieniądze, ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka