kicho_nor
28.03.11, 16:29
Cukierka pisze, że nie ma nożyc nożyczek i czegoś tam jeszcze, no i nie wycina
bo nie ma czym.
Niech jej tam.
Ale co kraj to obyczaj, ja przysiadłem na jednym forum, porządne nie powiem,
co wycieraczki ma przed wejściem i krawat ten co go nie mam poprawiałem.
No nie, żeby na drzwiach jakieś K+M+B co niby oznacza Kasper Melchior i ten Baltazar,
a takie sąsiadka na drzwiach kredą ma. No więc nie, ale z szacunkiem należnym
należało zachowywać się.
I mnie podleciało, bo temat damski o stanikach i jeden taki stanik balkonentkowy
czy jakiś był. To ja będąc z malarska zamiłowany w baroku ten balkonetkowy stanik
sobie wyobraziłem, że ten stanik coś podpiera a reszta nad stanikiem pięknie
nadbalkonetkowo jest.
Ja tam nigdy będąc po piwie nie pisałem, coś tam jeszcze zaglądam, ale już tylko w stylu
wczesno romańskim piszę