08.02.12, 18:34
„Trzeba się cieszyć, że SB nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni”
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,11109748,Kaczynski_w_sprawie_Madzi__Policja_nieskuteczna__Nie.html
Prezes pan się zamyślił, rozmarzył i zatęsknił...
Obserwuj wątek
    • wuzet21 Re: Nostalgia 08.02.12, 19:02
      Prezes Pan, choć raczej pozbawion jest możliwości pojmowania wszelakiego, niechcący rację też mieć może - nieboże.
      • lidka449 Re: Nostalgia 08.02.12, 19:07
        uklony za trafna riposte
        duzy szacunek :)
      • gucio71.2 Re: Nostalgia 08.02.12, 19:19
        wuzet21 napisał:

        > Prezes Pan, choć raczej pozbawion jest możliwości pojmowania wszelakiego, ni
        > echcący rację też mieć może - nieboże.


        myśle ze prezes pan ciągle jest pod wrażeniem jak "oni" szybko i bezboleśnie postac jego rozpracowali i spacyfikowali
        • mjot1 Re: Nostalgia 08.02.12, 20:36
          gucio71.2 napisał:
          > myśle ze prezes pan ciągle jest pod wrażeniem jak "oni" szybko i bezboleśnie po
          > stac jego rozpracowali i spacyfikowali

          O przepraszam
          Przecie prezes pan jest jedynym, któremu wszechwładni "oni" jak niepyszni wyższość przyznać musieli.
          Bo czyż nie jest oczywistą oczywistością, że tylko jedna jedyna teczka właśnie Jarosława niezłomnego sfałszowaną została?
          A wiadomym jest powszechnie, że wypociny funkcjonariuszy zgromadzone w świątyni Instytutu Paranoi Narodowej to prawda objawiona nie podlegająca żadnej dyskusji (czyt. dogmat).
          A onegdaj „zwinąwszy” przed dzielnością jego ustąpić musieli i w trymiga do mamusi odstawili.

          A wracając
          Spoglądając na błyskotliwość policji Wuzet rację ma niezaprzeczalnie.
          Cóż... Takie teraz egzemplarze robią, że niedługo jeden z drugim nie będzie w stanie wykonać żadnej czynności nawet fizjologicznej bez uprzedniej konsultacji z psychologiem ;-)

          Najniższe ukłony!
          obecnej pci brzydkiej wymoczkowatością przygnębion M.J.
          • wuzet21 Re: Nostalgia 08.02.12, 21:22
            mjot1 napisał:

            > A wracając
            > Spoglądając na błyskotliwość policji Wuzet rację ma niezaprzeczalnie.
            > Cóż... Takie teraz egzemplarze robią, że niedługo jeden z drugim nie będzie w s
            > tanie wykonać żadnej czynności nawet fizjologicznej bez uprzedniej konsultacji
            > z psychologiem ;-)
            >
            > Najniższe ukłony!
            > obecnej pci brzydkiej wymoczkowatością przygnębion M.J.

            Cóż... gdzież te czasy, kiedy w patrolu choć jeden czytać, a drugi pisać umiał... psycholog zaś, tylko głupim się należał...
            • gucio71.2 Re: Nostalgia 08.02.12, 21:25
              wuzet21 napisał:

              .. psycholog zaś, tylko głupim się należał...[/i]

              a chorym ścieżka zdrowia
              • Gość: kappa Re: Nostalgia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 21:28
                gucio71.2 napisał:

                > wuzet21 napisał:
                >
                > .. psycholog zaś, tylko głupim się należał...[/i]
                >
                > a chorym ścieżka zdrowia

                Wtedy nie było chorych, tylko sami symulanci.
            • jutrzenka.3 Re: Nostalgia 08.02.12, 21:29
              wuzet21 - za pomniałeś , że czasami mieli psa i podpowiadał co mają robić gamonie.
              • karkowiak2plus Re: Nostalgia 08.02.12, 21:33
                Pies był odpowiedzialny za wskazanie drogi powrotnej do komisariatu.

                Swego czasu krążył taki dowcip:
                Stoi milicjant na skrzyżowaniu i płacze. Podchodzi student i pyta co się stało. Milicjant odpowiedział,że pies go zgubił.
            • karkowiak2plus Brawo Wuzecie 08.02.12, 21:31
              Dwa celne posty nie pozostawiające złudzeń co do potencjalnych możliwości policji.
              Komu potrzebna jest taka słaba policja?
              Zaczynam wietrzyć spisek. A nie chcę tego robić w obawie o psychologa.
              • 33qq Re: Brawo Wuzecie 08.02.12, 22:49
                Komu? Policjantom, to raz, no i oczywiście uwikłanym
              • wuzet21 Re: Brawo Wuzecie 09.02.12, 15:30
                karkowiak2plus napisał:

                > Dwa celne posty nie pozostawiające złudzeń co do potencjalnych możliwości polic
                > ji.
                > Komu potrzebna jest taka słaba policja?

                Jeszcze jedna prawda objawiona, a jakby zapomniana - kiedyś, jak policjant szedł ulicą, to obszczymurki przechodzili na drugą stronę - dziś jest chyba wręcz odwrotnie...
    • migreniasta Re: Nosa utarł sobie pan prezes 09.02.12, 01:15
      Sam i na własne życzenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka