mjot1
08.02.12, 18:34
„Trzeba się cieszyć, że SB nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni”
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,11109748,Kaczynski_w_sprawie_Madzi__Policja_nieskuteczna__Nie.html
Prezes pan się zamyślił, rozmarzył i zatęsknił...