bling.bling
30.06.12, 08:31
O co chodzi z tą magią odcisku na papierze wzoru wykrojonego z kauczuku?
Nie mam pieczęci ale w mojej pracy zawodowej utarło się że pieczęcie się stawia, gdzie się da i na czym się da. Zaraz obok podpisów. Nie ma oczywiście, żadnego przepisu prawnego nakazującego stosowanie takich pieczęci. No więc za każdym razem edukuje, że mój podpis jest tak samo ważny bez odcisku z kauczuku.
Po co im te pieczęcie?