40angel 29.08.12, 14:45 Proponuje zablokować te dwa konta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
k_a_p_p_a Re: dcio = oszołom 29.08.12, 14:47 Weź ty się nie nakręcaj, dobrze? Dcio to dcio, oszo to oszo. Masz darmową rozrywkę, to korzystaj. Jak za niskich lotów dla ciebie, to ignoruj. Odpowiedz Link Zgłoś
k_a_p_p_a Re: dcio = oszołom 29.08.12, 15:27 Ano właśnie. Żyj i daj żyć innym. I trochę szacunku dla weterana:) On tu jest bodaj od początku portalu. Ludzie przychodzą, odchodzą, a oszo TRWA(m) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angel Re: dcio = oszołom IP: 62.22.15.* 29.08.12, 15:31 zabiore mu dowód przed wyborami :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angel Re: dcio = oszołom IP: 62.22.15.* 29.08.12, 15:50 mamy ci pomnik za to postawić ? Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: dcio = oszołom 29.08.12, 16:40 Ktoś wyrzucił kropki......................................................................................? Odpowiedz Link Zgłoś