Dodaj do ulubionych

Piłeś jedziesz, nie jedź sam

03.02.14, 20:46
www.prw.pl/articles/view/32959/pijani-policjanci-sa-ponad-prawem
Dwóch policjantów, obaj po 2 promile miało wypadek. Uniewinniono ich, gdyż jechali razem.
A Ty szary obywatelu kup sobie alkomat, bo jak będziesz miał 0.21 promila to będziesz miał kłopoty.
Obserwuj wątek
    • remez2 Celnie: 03.02.14, 20:50
      "Jeden jechał, a jeden nie zatrzymał. Dlaczego policja, która powinna zatrzymywać nietrzeźwych kierowców, nie może odpowiedzieć za to, że jeden z funkcjonariuszy nie zatrzymał pijanego. Obydwaj mogli ponieść konsekwencje przynajmniej utraty pracy"
      • hummer Re: Celnie: 03.02.14, 20:54
        remez2 napisał:

        > "Jeden jechał, a jeden nie zatrzymał. Dlaczego policja, która powinna zatrzy
        > mywać nietrzeźwych kierowców, nie może odpowiedzieć za to, że jeden z funkcjona
        > riuszy nie zatrzymał pijanego. Obydwaj mogli ponieść konsekwencje przynajmniej
        > utraty pracy"


        Ale ich uniewinniono. Więc nie mogą stracić pracy. :)

        Jest w artykule link do kolejnego ponad prawem
        www.prw.pl/articles/view/3716/agent-tomek-skazany-za-udzial-w-wypadku-ze-skutkiem-smiertelnym
        startował do Sejmu z dobrym skutkiem z list Prawa i Sprawiedliwości.
    • nazimno Nastapilo "przetasowanie" 03.02.14, 20:53
      cyt.:
      Jako, że żaden z nich nie zapiął pasów przemieścili się w pojeździe w czasie koziołkowania i nie można ustalić, który z nich prowadził. Każdy wskazuje tego drugiego.

      PS
      Zjawisko tasowania znane jest z gry w karty.
      Brakuje opinii bieglego od gier hazardowych.
      • billy.the.kid Re: Nastapilo "przetasowanie" 04.02.14, 08:41
        piłeś- nie jedź.
        nie piłeś- WYPIJ.
        • lizzy1 Re: Nastapilo "przetasowanie" 04.02.14, 17:34
          Piłeś- nie jedz.
          • hummer Re: Nastapilo "przetasowanie" 04.02.14, 21:08
            lizzy1 napisała:

            > Piłeś- nie jedz.

            bez pijaka.
    • vdv32 Re: Piłeś jedziesz, nie jedź sam 04.02.14, 21:17
      tylko testuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka