IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.03.05, 14:57
Cześć jesli chcesz poznać kogoś fajnego pomóc komuś albo dowiedzieć się
czegoś ciekawego.
Może jesteście samotni lub nie :) podzielcie się swoimi troskami problemami
lub swoim szczęsciem

Pozdrawiam i zapraszam;)
forum.randkuj.pl.
forum.randkuj.pl.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka