Dodaj do ulubionych

opamientajta sie

21.04.05, 15:15
ludzie czyscie powariowali z tym ratzingerem? na piotrowym tronie siedziala w
przeszlosci cala rzesza mordercow, ku..arzy, zlodziei, masa syfilitykow,
oszutow... a wy jak dzieci czepiliscie sie starowinki, ktory dziecieciem
bedac byl po zlej stonie. ludzie opamientajta sie bo juz nawet smiac mi sie z
tych waszych durnych pomyslow nie chce.
Obserwuj wątek
    • twoj_aniol_stroz Re: opamientajta sie 21.04.05, 15:28
      Sądzę, że dobrze jest sobie pewne rzeczy wijaśnić, uświadomić i trochę się
      douczyć. Temu właśnie służy ta dyskusja, ciężka co prawda, ale powoli efekty
      są :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka