nikodemik3 22.04.05, 14:57 lesbijek, pedofili i zoofili ? apeluje o tolerancje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iberia29 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 22.04.05, 21:18 pogielo cie??? NIGDY. Odpowiedz Link Zgłoś
cham_i_prostak Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 22.04.05, 22:00 jestem za! tylko nie zapominajmy o nekrofilach oni też chcieliby w pokoju spacerować ze swoimi wybrankami... Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 22.04.05, 22:05 na pewno ostatni na świecie (mówię oczywiście o samych gejach, bo reszta to marny dowcip), i jeszcze będziemy z tego dumni. :) bosz.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grom Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.chello.pl 22.04.05, 22:27 mam nadzieję, że jeszcze później, a i tak wstyd będzie, jeżeli do tego dojdzie na Swiętynigdy Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 22.04.05, 22:38 wstyd przed kim? przed babami machajcymi ci przed nosem rózańcami:)? a może przed osiedlowymi drechami-penerami? bo na pewno nie przed europą i światem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 22.04.05, 23:06 Na pewno nie przed Europą, dopóki większości nie zdobędą muzułmanie:) Co do świata - dziwne, ale tylko w krajach laicko-chrześcijańskich istnieją związki partnerskie czy małżeństwa gejów. Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 22.04.05, 23:21 no, to wcale nie jest takie dziwne:) przez 'wstydzić się przed światem' miałem na myśli raczej świat cywilizowany oczywiście, na pewno nie będziemy się wstydzić bądź też nie np. przed aborygenami australijskimi, chociażby z tego powodu że oni pewnie nawet nie wiedzą że geje to może być coś dziwnego:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grom Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.chello.pl 23.04.05, 12:35 wykryłeś jakąś zależność pomiędzy ilością "rozwiążków" a poziomem cywiliczacyjnym społeczeństwa? ciekawe, zaiste lepiej nie wiedzieć, niż wiedzieć i widzieć Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 13:43 a ty nie wykryłeś? oczywiscie, jak na razie tylko w kilku państwach śluby homo są legalne, ale wiele państw już o tym poważnie myśli; w usa, gdyby prezydentem był demokrata, też na pewno na poważnie zaczęłyby się do tego przygotowania. a które państwa mówią 'nie, nigdy życiu!'? islamskie kalifaty oraz afrykańskie dyktatury. Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 14:15 Bzdury. Prezydent w USA nie ma nic do gadania w tej sprawie. Wszystko jest w rękach stanów a już 18 z nich definitywnie zablokowało jakąkolwiek legalizacje związków ciotek. > a które państwa mówią 'nie, nigdy życiu!'? islamskie kalifaty oraz afrykańskie > dyktatury. Oraz państwa azjatyckie, które się śmieją z różowej Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grom Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.chello.pl 23.04.05, 14:53 po Twojej "różowej Europie" przyszło mi do głowy: Europa "postępowa" - coraz bardziej kolorowa nieeuropejczycy spokojnie czekają, aż "postępowa" Europa wymrze "niepostępowi" jakoś nie palą się do omawianych związków, bo i dzieci z nich niewiele a jak nie będzie dzieci w Europie, to może będzie postęp, ale postęp w ilości ludzi innych kultur Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:13 postęp nie jedno ma imię. :) Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:12 tak samo jak śmieją się z tego, że u nas kreskówki nie są chociaż w procencie popularne jak tam, że większość facetów nie lecą na lolitki szkolnych mundurkach, oraz że za publiczne żucie gumy policjant nie ma prawa wlepić grzywny. nie porównujmy się z kulturami azjatyckimi, bo to zupełnie inna bajka. oczywiście że wszystko jest w rękach ustawodawstwa federalnego, ale nad całością sprawuje pieczę biały dom i waszyngton, który może zarówno wystosować wytyczne odnoście pewnych spraw, jak i kazać gubernatorom danych stanów zmienić prawo w danych kwestiach (była już głośna sprawa, kiedy bush odgórną decyzją chciał unieważnić dotychczasowe śluby homo zawarte na terenie stanów, a także zdelegalizować śluby homo w san francisco). Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:30 (była już głośna sprawa, kiedy bush odgórną decyzją > chciał unieważnić dotychczasowe śluby homo zawarte na terenie stanów, a także > zdelegalizować śluby homo w san francisco). Ale nic to nie dało. Dopiero Arnold to zablokował na podstawie prawa stanowego. Konstytucja USA nie definiuje małżeństwa jako związku k i m, więc jedyne, co może Bush zdziałać przeciw gejom to nakłonić kongres, by przyjął taką poprawkę. To prawie niemożliwe, bo musiałoby to poprzeć 60% senatorów, a potem ratyfikować 75% stanów (co jest już bardziej prawdopodobne). Z kolei Clinton podpisał w 1996 r. tzw. "Defense of Marriage Act", wg którego o definicji małżeństwa czy przyjęciu związków partnerskich decydują same poszczególne stany. Tak więc np. Connecticut wprowadził ostatnio związki partnerskie, jednocześnie definiując małżeństwo jako związek k i m. Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:34 spoko:) widzę pogrzebałeś trochę w necie;) Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:36 Nawet nie, po prostu interesuję się tym, co się dzieje w mojej byłej ojczyźnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Chyba coś Ci się pomyliło. 22.04.05, 22:31 Lesebijki to "marny dowcip"? Jeżeli cokolwiek legalizować, to tylko związki les - przynajmniej ja bym bardzo chciał:) Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: Chyba coś Ci się pomyliło. 22.04.05, 22:37 oj czepiasz się słówek:) przez 'gejów' miałem na myśli ogólnie związki homo. zresztą słowo 'gej' wywodzi się z angielskiego, a tam oznacza ono zarówno gejów jak i lesbijki. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alutka Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.05, 23:13 Mam nadzieję że nigdy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedro Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 23:49 a ja domagam sie legalizacji pedofili i nekrofili, oczywiscie za obupolna zgoda, a wiec jesli niemowlak sie zgodzi na takie zwiazek to czemu nie :) Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 00:15 no i trup też oczywiście:) jak tak to i ja się zgodzę:) Odpowiedz Link Zgłoś
aniadrg Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 00:52 ja jestem trupojadem i jem zwloki Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 01:27 a pytałaś się wpierw trupa, czy możesz go spałaszować:)? Odpowiedz Link Zgłoś
dunajec1 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 01:19 Jak sie zmieni religia,na jakas inna. Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 01:28 w hiszpanii jakoś się nie zmienia, a poradzić sobie umieją:) Odpowiedz Link Zgłoś
adamek_b STOP 23.04.05, 09:17 moze ktos tam zna mnie z forum ... ksiedzem jestem i dla mnie osobiście związki homo, są najzwyklejszą chorobą. W dniu legalizacji związków w Holandii na świecie "zrobiło" się nagle multum gejów i lesbijek! czy to jakas nowa moda? przypominam, że ks. kard. Wyszyński podpisał dekret o rozdzielności Kościoła od Państwa, więc nei żyjemy w państwie kościelnym, jak część osób chyba sądzi ;/ :) Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem202 Re: STOP 23.04.05, 12:45 Te tezy są niepoprawne politycznie. Trzeba uważać żeby kogoś nie urazić, przecież bycie homo to normalne... (8-0 Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: STOP 23.04.05, 13:46 no raczej że normalne. panie ksiądz, a nie zauważył pan, po wprowadzeniu kapitalizmu w polsce jakoś dużo się nagle zrobiło kapitalistów, nie? może po prostu po wprowadzeniu ślubów homo w holandii geje z róznych państw zobaczyli, że to jednak jest możliwe, i dlatego tak się głośno zrobiło? Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem202 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 12:42 Związki homosexualistów akceptuję, bez możliwości wychowania dzieci i sakramentalnego ślubu. O reszcie nie ma mowy. Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 13:47 ślub sakramentalny to chyba sprawa danego kościoła, nie państwa, więc zmiania prawa w tym kierunku nic nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szelma Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.jmdi.pl 23.04.05, 12:52 a o jaka akceptacje chodzi? bo jezeli akceptacja ma sie odnosic do mozliwosci zawierania związkow małzenskich, adopcji dzieci to ja mówie NIE. natomiast jak ktos chce mieszkac razem itp to nic mi do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
messsja Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:17 a jak pedryl chce adoptowac niemowlaka do rypania to co? Odpowiedz Link Zgłoś
ka1311 Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:20 Adopcja dziecka nie jest wcale taka prosta, przechodzi się serię rozmów, testów, więc taki delikwent miałby problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eff Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 15:48 HOMOSEKSUALIZM:"Dawniej uważany za dewiację seksualną, według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób Światowej Organizacji Zdrowia żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie." nie zaakceptujemy dopóki nie poznamy... "Homoseksualizm nie jest niczym niezwykłym z punktu widzenia biologii, ponieważ zbliżenia o takim charakterze spotykane są dość powszechnie w świecie zwierząt, również wśród najbliższych "krewniaków" człowieka szympansów. Według różnych badań oblicza się, że wśród populacji ludzkiej jest 3-5% osób homoseksualnych. Procent ten jest STALY w czasie." Odpowiedz Link Zgłoś
messsja Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 15:48 slyszalam ze w japoni bogaci pedryle sobie zamawiaja dzieci z probowki specjalnie przystosowane do dymania , czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
annddiik Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 16:05 Homoseksualista to nie to samo co pedofil. Równie dobrze można być heteroseksualnym jak i homoseksualnym pedofilem. Stawianie znaku równości jest tutaj bardzo krzywdzące dla geyów. Co jest właściwie takiego złego w homoseksualiźmie? Odpowiedz Link Zgłoś
messsja Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji 23.04.05, 16:08 nie wiem czy wiecie ale wielki FROYD napisal ze nawet kilu miesieczn edziecku ma ju zprzyjemnosc sexualna z wyprozniania tzn faza analna, ze gdy niemowlak robi kup eto tak jakby doznawal orgazmu, tylko ze pamiec z dzicistwa szybko zanik ai wy nic nie pamietacie z tego al etak jest, wiec mowi to samo za siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eff Re: kiedy zaakceptujemy zwiazki geji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 16:16 przyjęło się, że homo, oprócz "innej" orientacji sexualnej, są ogólnie rzecz biorąc dziwni, zboczeni, niebezpieczni, chorzy - takie przypadki zdarzają się, to prawda(slyszymy to co chcemy slyszec). a dlaczego się zdarzają? wyobraźcie sobie dziecko które rodzi się w domu patologicznym - w którym prawie każdy jego ruch jest krytykowany, zwykłe potrzeby stają się prawie koszmarem... a ten dom to nasz kraj - i to nie tylko dla homosexualistów. Odpowiedz Link Zgłoś