Dodaj do ulubionych

Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - zd...

27.06.05, 18:29
Zdjecie numer siedem mogloby sie
znalezc na reklamie warszawskich salonów masazu.

Z dziewczynami z Ukrainy rzecz jasna.

ZN
Obserwuj wątek
    • Gość: joa Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 20:28
      Durczok jest fantastyczny, Gawryluk zresztą też (hmmm), a gdzie Katarzyna K-Z.?
      • Gość: siemaszko Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.chello.pl 27.06.05, 21:17
        W dechę!! oj żeby nie przegapić, zanosi się na swietna zabawę
      • Gość: Gosia Czemu Najsztub na nr 18 odpoczywa głową do dołu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:16
    • Gość: Hermes Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: 62.233.236.* 28.06.05, 07:19
      Gdyby trzeba było zagrać babcię kopciuszka to obsadzenie pani Moniki byłoby w
      sam raz. A tak to mamy najstarszego kopciuszka na świecie. Ale książe może lubi
      starsze panie ?.
      • abcdefghijk10 Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - 28.06.05, 09:17
        ja uważam, że Pani Monika jako Kopciuszek to świetny pomysł, jest ładną
        kobietą, chociaż 20 lat skończyła jakiś czas temu, ale przecież nie chodzi o
        to,żeby wiernie odwzorować baśń i obsadzić w tej roli 17-latkę (nuda jak flaki
        z olejem), w końcu tu chodzi o zabawę, a silny charakter Pani Moniki znany z
        ekranu kontrastuje z postawą zahukanego Kopciuszka, co doda tej sztuce
        pikanterii (ciekawe jak ona to zagra), zapowiada sie niezła zabawa!!!
    • Gość: d Olejnik wygląda raczej jak czarownica!!! IP: *.BIATEL.COM.PL / *.biatel.com.pl 28.06.05, 08:37
    • Gość: ryszard Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.lot.pl 28.06.05, 08:51
      Wspaniały pomysł i wspaniała atrakcja na sezon ogórkowy.
      Uczestnicy i oglądający świetnie sie bawią i o to chodzi.
    • Gość: paz Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 09:25
      Niechby już ta absolwentka szkoły rolniczej /Łolejnik/ łostała się za kopciuska,
      a najlepi, jakby w ogóle znikła z ekranu. Brak urody i wychowania powinien
      dyskwalifikować.Cyśta chociaz, łolejnik, zrozumieli, ca ja prawie?
      • Gość: Syriel Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.b.jawnet.pl 28.06.05, 09:54
        Też uważam, że Pani Monika to niezbyt trafiony pomysł... Choć może gdybym nie
        wiedziała, że ma tak zaczepny charakter (;)) bardziej by mi pasowała do roli
        delikatnego Kopciuszka. :) Ogólnie IDEA PRZEDNIA!
    • rsrh A może juz czas na rolę macochy ??? 28.06.05, 09:55
    • Gość: Katon Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.comgraph.szn.pl 28.06.05, 10:00
      No cos Ty??? Przeciez na tym zdjeciu to jakis polski pasztet jest, a Ukrainki
      to zaczepiste laseczki. A te z salonow masazu to juz w ogole... az sie
      rozmarzylem :).
    • Gość: lovelove Wyglądają naprawde zabawnie :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:33
      Chciałabym zobaczyć efekt :)
    • Gość: publicznosc Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 28.06.05, 10:36
      ile jest synnimow slowa "zalosne"?

      ps.psot nie jest w odpowiedzi, jest samodzielnym watkiem, tylko nie bylo opcji
      zeby wstawic cos samodzielnego.
    • Gość: Stróż moralności Druga twarz Durczoka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:41
      Nie od dziś wiadomo że Durczok ma drugą twarz. Zona pozostawiona sama sobie a
      ten hula z po wawie udajac świetęgo. Dlaczego nie mieszka z żoną?
      • Gość: ant-anty-anty strozu moralnosci IP: *.onlink.net 28.06.05, 15:03
        czy to twoja sprawa co kto robi? Wsadz nos do d..... a nie w cudze sprawy
        prywatne.
    • Gość: BESSA~LALA Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.chello.pl 28.06.05, 11:14
      durczok to wyjątkowy błazen i kabotyn. wiadomo: prezenter tv.
      • michalina_gralak Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - 28.06.05, 11:20
        No, ale nie taki jak Lis.
        • Gość: Joanna Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.fbx.proxad.net 28.06.05, 12:07
          Swietny pomysl !
          Super zabawa !!
        • Gość: ant-anty-anty Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.onlink.net 28.06.05, 15:06
          znalezli sie eksperci od wszystkiego i wszystkich beda krytykowac. A sami cos
          umiecie? potraficie? czy tylko g...... w znannych i lubianych bo to przynosi
          zawistnikom ulge.
    • Gość: Agnieszka z Bydg. Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 12:27
      Kamilku... jesteś słodki :-))
    • Gość: ańa Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.it-net.pl 28.06.05, 12:42
      Marcin Meller wyglada tu jak Kaja Paschalska
    • Gość: stary kopciuch Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.06.05, 13:12
      Państwo się bawią, q. ich mać. Za nasze abonamenty zresztą.
      • Gość: Angela Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 13:38
        Tak by mogła wyglądać Monika Olejnik gdyby była kobietą!!)))))
    • obywatelgkar Infantylne, nudne jak Durczok, glupie jak Gawryluk 28.06.05, 13:39
      a w zasadzie ARCYZALOSNE!
      • marmullo Re: Infantylne, nudne jak Durczok, glupie jak Gaw 28.06.05, 14:08
        W obsadzie brakuje mi Lisa i Pati Redo,no ale może nie przeszli kastingu u Jandy.
      • Gość: Isa Re: Infantylne, nudne jak Durczok, glupie jak Gaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 19:55
        Oczywiście,że najłatwiej napisać, że Ten jest nudny a Ta głupia - przecież
        każdy głupi mógłby prowadzić Wiadomości czy program publicystyczny, to wszak
        bułka z masłem! mój drogi pewnie należysz do szeroko reprezentowanej w naszym
        kraju "ligi polskich tolerancyjniaków"... to tak jakbys również powiedział, że
        Janda jest głupia i nudna, bo to pod jej skrzydłami to przedsiewzięcie - nie
        znasz sie i tyle. A moim zdaniem pani D.Gawryluk wyglada strasznie fajnie -
        całkiem inaczej z innym makijażem oczu ale równie spoko.
    • Gość: Deszyfrator Promocja skompromitowanych dziennikarzy? IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 28.06.05, 17:43
      j.w.
    • Gość: thorn Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.tvk.torun.pl 28.06.05, 19:03
      Na focie nr 7 zdaje się jest Priscilla Presley, ale mogę się mylić...
    • Gość: thorn Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.tvk.torun.pl 28.06.05, 19:06
      A na fotce 13 mignął Jurek Dudek, jak w mordę strzelił to on.
    • Gość: anialek Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.barczewo.macrosat.pl 01.07.05, 21:57
      Fajnie O lejnik jako Kopciuszek,to może być bardzo ciekawe
      • Gość: anialek Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.barczewo.macrosat.pl 01.07.05, 22:00
        To cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowne jak nic!!!!!!!!!!!A Olejnik może się okazać
        świetną aktorką!
    • Gość: gencjana Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 15:39
      szczytny cel
      brawo!!
    • Gość: Krzysztof Kopciuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 12:57
      To po prostu żenada. Cel jak najbardziej ok. ale nie z tymi postaciami. Durczok
      tak naprawdę nie nadaje się do niczego a gdzie dopiero do aktorstwa. Dzieci w
      przedszkolu odgrywają to lepiej. Żal było to oglądać. Kompletna katastrofa!
    • Gość: Malgorzata Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: 212.191.129.* 12.09.05, 08:54
      Przedstawienie było super, a najbardziej podobał mi sie pan Durczok jako zła
      macocha.
    • Gość: malgorzla Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: 212.191.129.* 12.09.05, 09:07
      Przeczytałam wypowiedzi internautów i stwierdzam , ze jeszcze sie taki nie
      urodził co by wszytkim dogodził. Było sympatycznie i zabawnie. Pan Durczok
      super macocha jak z najlepszych basni braci Grum. Pozdrawiam wszyskich
      wkonawców i realizatorów tego widowiska i życzę nastepnych udanych.
      • Gość: Asia Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:47
        Super!! Gratulacje!! Świetna gra Pana Durczoka. Brawa dla charakteryzatorów
        chdybym nie wiedziała kto fra macoche to bym w życiu nie poznała (no chyba, że
        po głosie)
        • yoma Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - 13.09.05, 11:58
          I Miecugow był słodki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka