zuzannaniedziela 27.06.05, 18:29 Zdjecie numer siedem mogloby sie znalezc na reklamie warszawskich salonów masazu. Z dziewczynami z Ukrainy rzecz jasna. ZN Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: joa Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 20:28 Durczok jest fantastyczny, Gawryluk zresztą też (hmmm), a gdzie Katarzyna K-Z.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siemaszko Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.chello.pl 27.06.05, 21:17 W dechę!! oj żeby nie przegapić, zanosi się na swietna zabawę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Czemu Najsztub na nr 18 odpoczywa głową do dołu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hermes Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: 62.233.236.* 28.06.05, 07:19 Gdyby trzeba było zagrać babcię kopciuszka to obsadzenie pani Moniki byłoby w sam raz. A tak to mamy najstarszego kopciuszka na świecie. Ale książe może lubi starsze panie ?. Odpowiedz Link Zgłoś
abcdefghijk10 Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - 28.06.05, 09:17 ja uważam, że Pani Monika jako Kopciuszek to świetny pomysł, jest ładną kobietą, chociaż 20 lat skończyła jakiś czas temu, ale przecież nie chodzi o to,żeby wiernie odwzorować baśń i obsadzić w tej roli 17-latkę (nuda jak flaki z olejem), w końcu tu chodzi o zabawę, a silny charakter Pani Moniki znany z ekranu kontrastuje z postawą zahukanego Kopciuszka, co doda tej sztuce pikanterii (ciekawe jak ona to zagra), zapowiada sie niezła zabawa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Olejnik wygląda raczej jak czarownica!!! IP: *.BIATEL.COM.PL / *.biatel.com.pl 28.06.05, 08:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryszard Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.lot.pl 28.06.05, 08:51 Wspaniały pomysł i wspaniała atrakcja na sezon ogórkowy. Uczestnicy i oglądający świetnie sie bawią i o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paz Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 09:25 Niechby już ta absolwentka szkoły rolniczej /Łolejnik/ łostała się za kopciuska, a najlepi, jakby w ogóle znikła z ekranu. Brak urody i wychowania powinien dyskwalifikować.Cyśta chociaz, łolejnik, zrozumieli, ca ja prawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Syriel Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.b.jawnet.pl 28.06.05, 09:54 Też uważam, że Pani Monika to niezbyt trafiony pomysł... Choć może gdybym nie wiedziała, że ma tak zaczepny charakter (;)) bardziej by mi pasowała do roli delikatnego Kopciuszka. :) Ogólnie IDEA PRZEDNIA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katon Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.comgraph.szn.pl 28.06.05, 10:00 No cos Ty??? Przeciez na tym zdjeciu to jakis polski pasztet jest, a Ukrainki to zaczepiste laseczki. A te z salonow masazu to juz w ogole... az sie rozmarzylem :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lovelove Wyglądają naprawde zabawnie :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:33 Chciałabym zobaczyć efekt :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: publicznosc Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 28.06.05, 10:36 ile jest synnimow slowa "zalosne"? ps.psot nie jest w odpowiedzi, jest samodzielnym watkiem, tylko nie bylo opcji zeby wstawic cos samodzielnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stróż moralności Druga twarz Durczoka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:41 Nie od dziś wiadomo że Durczok ma drugą twarz. Zona pozostawiona sama sobie a ten hula z po wawie udajac świetęgo. Dlaczego nie mieszka z żoną? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ant-anty-anty strozu moralnosci IP: *.onlink.net 28.06.05, 15:03 czy to twoja sprawa co kto robi? Wsadz nos do d..... a nie w cudze sprawy prywatne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BESSA~LALA Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.chello.pl 28.06.05, 11:14 durczok to wyjątkowy błazen i kabotyn. wiadomo: prezenter tv. Odpowiedz Link Zgłoś
michalina_gralak Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - 28.06.05, 11:20 No, ale nie taki jak Lis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joanna Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.fbx.proxad.net 28.06.05, 12:07 Swietny pomysl ! Super zabawa !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ant-anty-anty Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.onlink.net 28.06.05, 15:06 znalezli sie eksperci od wszystkiego i wszystkich beda krytykowac. A sami cos umiecie? potraficie? czy tylko g...... w znannych i lubianych bo to przynosi zawistnikom ulge. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka z Bydg. Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 12:27 Kamilku... jesteś słodki :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ańa Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.it-net.pl 28.06.05, 12:42 Marcin Meller wyglada tu jak Kaja Paschalska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary kopciuch Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.06.05, 13:12 Państwo się bawią, q. ich mać. Za nasze abonamenty zresztą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Angela Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 13:38 Tak by mogła wyglądać Monika Olejnik gdyby była kobietą!!))))) Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelgkar Infantylne, nudne jak Durczok, glupie jak Gawryluk 28.06.05, 13:39 a w zasadzie ARCYZALOSNE! Odpowiedz Link Zgłoś
marmullo Re: Infantylne, nudne jak Durczok, glupie jak Gaw 28.06.05, 14:08 W obsadzie brakuje mi Lisa i Pati Redo,no ale może nie przeszli kastingu u Jandy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Isa Re: Infantylne, nudne jak Durczok, glupie jak Gaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 19:55 Oczywiście,że najłatwiej napisać, że Ten jest nudny a Ta głupia - przecież każdy głupi mógłby prowadzić Wiadomości czy program publicystyczny, to wszak bułka z masłem! mój drogi pewnie należysz do szeroko reprezentowanej w naszym kraju "ligi polskich tolerancyjniaków"... to tak jakbys również powiedział, że Janda jest głupia i nudna, bo to pod jej skrzydłami to przedsiewzięcie - nie znasz sie i tyle. A moim zdaniem pani D.Gawryluk wyglada strasznie fajnie - całkiem inaczej z innym makijażem oczu ale równie spoko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Deszyfrator Promocja skompromitowanych dziennikarzy? IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 28.06.05, 17:43 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thorn Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.tvk.torun.pl 28.06.05, 19:03 Na focie nr 7 zdaje się jest Priscilla Presley, ale mogę się mylić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thorn Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.tvk.torun.pl 28.06.05, 19:06 A na fotce 13 mignął Jurek Dudek, jak w mordę strzelił to on. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anialek Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.barczewo.macrosat.pl 01.07.05, 21:57 Fajnie O lejnik jako Kopciuszek,to może być bardzo ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anialek Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.barczewo.macrosat.pl 01.07.05, 22:00 To cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowne jak nic!!!!!!!!!!!A Olejnik może się okazać świetną aktorką! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gencjana Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 15:39 szczytny cel brawo!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Kopciuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 12:57 To po prostu żenada. Cel jak najbardziej ok. ale nie z tymi postaciami. Durczok tak naprawdę nie nadaje się do niczego a gdzie dopiero do aktorstwa. Dzieci w przedszkolu odgrywają to lepiej. Żal było to oglądać. Kompletna katastrofa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgorzata Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: 212.191.129.* 12.09.05, 08:54 Przedstawienie było super, a najbardziej podobał mi sie pan Durczok jako zła macocha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malgorzla Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: 212.191.129.* 12.09.05, 09:07 Przeczytałam wypowiedzi internautów i stwierdzam , ze jeszcze sie taki nie urodził co by wszytkim dogodził. Było sympatycznie i zabawnie. Pan Durczok super macocha jak z najlepszych basni braci Grum. Pozdrawiam wszyskich wkonawców i realizatorów tego widowiska i życzę nastepnych udanych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:47 Super!! Gratulacje!! Świetna gra Pana Durczoka. Brawa dla charakteryzatorów chdybym nie wiedziała kto fra macoche to bym w życiu nie poznała (no chyba, że po głosie) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Dziennikarze w przedstawieniu "Kopciuszek" - 13.09.05, 11:58 I Miecugow był słodki. Odpowiedz Link Zgłoś