Dodaj do ulubionych

kaczynski wygra

14.10.05, 20:37
cos czuje , ze kaczor wygra-choc go nie popieram. do tej pory sadzilam, ze
tekst kurskiego byl jak najbardziej zaplanowany- on obraża, wylatuje,
kaczynski przeprasza(jaki to on nie jes prawy i sprawiedliwy). teraz trudno
mi sie ustosunkowac do tego wydarzenia, niemniej jednak wszystkie znaki na
nieboie i ziemi pokazuja, ze kaczor ma przewage. ten obraza tuska, a tusk
udaje spokojnego. w sumie opanowanie powinno byc zaleta, ale w ty przypadku
dziala to na niekorzysc tuska. podobnie bylo w amer. wyborach prez kiedy to
bush sr, ktory mial tylko kilkunasto % poparcie, obrazal i oskarżal swojego
przeciwnika-faworyta, wygral w rezultacie wybory.
Obserwuj wątek
    • malinowe_usta Re: kaczynski wygra 14.10.05, 20:47
      prof. Jadwiga Staniszkis popiera Kaczynskiego
      mysle, ze lepszym prezydentem bedzie Kaczynski, Tusk dla mnie to facet bez
      wyrazu, mam wrazenie - kukiełka, bez własnego zdania, - zreszta mial liczne
      wpadki: bral udzial w obaleniu rzadu Olszewskiego - przy lustracji, jest
      kaszubem z korzeniami niemieckimi, pozatym teraz jednak wyszlo ze dziadek byl w
      wermachtcie, to fałszywy człowiek- marionetka bez osobowosci - ja go nie chce
      na prezydenta.
      a jego zona juz zaczyna wywiadów udzielac w kolorowych pisemkach- a daleko jej
      do Kaczynskiej ale widac chce blyszczec jak jolka
    • Gość: uhu_an Re: kaczynski wygrał IP: *.chello.pl 23.10.05, 21:48
      no i miala racje;o)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka