uhu_an
14.10.05, 20:37
cos czuje , ze kaczor wygra-choc go nie popieram. do tej pory sadzilam, ze
tekst kurskiego byl jak najbardziej zaplanowany- on obraża, wylatuje,
kaczynski przeprasza(jaki to on nie jes prawy i sprawiedliwy). teraz trudno
mi sie ustosunkowac do tego wydarzenia, niemniej jednak wszystkie znaki na
nieboie i ziemi pokazuja, ze kaczor ma przewage. ten obraza tuska, a tusk
udaje spokojnego. w sumie opanowanie powinno byc zaleta, ale w ty przypadku
dziala to na niekorzysc tuska. podobnie bylo w amer. wyborach prez kiedy to
bush sr, ktory mial tylko kilkunasto % poparcie, obrazal i oskarżal swojego
przeciwnika-faworyta, wygral w rezultacie wybory.