Dodaj do ulubionych

Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa.pl

    • Gość: michal widze ze nasz nasza-klasa ma niezly marketin IP: *.dag.pl 09.01.08, 19:39
      Ludzie! To nie zadna betanka, tylko czesc dzialan promocyjnych tego serwisu w
      sieci. Typowy post, ktory jest totalnie bez sensu (o tym juz pisali forumowicze
      przede mną), a ktory napedza rozmowe na forum i otrzaskuje ludzi z nazwą
      serwisu, otacza wokol niego intrygujaca otoczke itp.
    • Gość: Prezes Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.magma-net.pl 09.01.08, 19:41
      No w sumie może być to racja jednak nie przewartościowywałbym tego w ten sposób. Faktem jest, że umieszczanie swojego zdjęcia z samochodem może wygląda trochę dziwnie, ale jeśli umieszczasz to z tego powodu, ze to twoje zainteresowanie no to nie ma w tym nic zlego, gorzej jeśli faktycznie robione jest to dla dowartościowania się. Wiekszość ludzi ma raczej normalne zdjęcia, bynajmniej z tych, których posiadam w swoim profilu, przecież zdjęcie z gór nie jest chyba lanserskie :) bo niby w jakim sensie?? Chyba, że "ej zobaczcie, siedzę na skale, ale jestem fajny". Po części może bć to racja no i w sumie jakiś nowy temat dla psychologów :D
    • Gość: tupkal Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.ghnet.pl 09.01.08, 19:56
      Zaloz sobie konto na nasza-klasa bedzie Ci latwiej przy analizie!
      Co prawda bedzie, to bardzo zredukowana dedukacja niezpelna, ale przy odrobinie
      spostrzegawczosci nie popelnisz bledu.

      BTW tak naprawde Twoja praca nie bedzie opisywac rzeczywistosci, ale bedzie ja
      tworzyc. To lubie u humanistow.

      tupkal
      • wymiatator1 Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 20:18
        Humaniści to efekt uboczny rozmnażania ludzi.
    • ketaeh Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 20:23
      to troche obrzydliwe tak sie wypowiadac.uwazam, ze to fajne moc po
      tylu latach ( w moim przypadku 10) ujrzec swoich znajomych i
      zobaczyc jak sie zmienili. ten portal ulatwia tez kontakt z nimi np.
      na 10-cio lecie matury.
      wkurzaja mnie takie spostrzezenia, bo nawet jesli, to co to ma do
      rzeczy. ludzie sie popisuja na ulicy, w knajpach itd, wiec to, ze w
      internecie tez, nie ma wiekszego znaczenia.a jesli faktycznie tak
      jest, to widocznie nie kazdy ma tyle szczescia co Ty, zeby byc z
      siebie tak zadowolonym.
      poza tym nie podoba mi sie, ze ktos od razu widzi we wszystkim
      ludzkie negatywne cechy i zamiary i wedlug tego ocenia kilka
      milionow ludzi, o ktorych nie ma pojecia!!!!
    • Gość: faracik@gazeta.plW Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 20:29
      Witam.radzę Ci zmienić temat pracy,albo porzuc swoich
      zakompleksionych znajomych ...szkoda ze nie mówisz o
      rzyjacielach .pomogli by Ci zrozumiec, że jestes w błędzie,,,musisz
      byc bbb samotna,,,pwodzenia...nie psuj nam wszystkim NASZEJ KASY
      proszę cię Może zatańcz,albo zagraj w filmie a najlepiejidz na
      lodowisko,,,z chlopakiem .....
    • Gość: wróg dzieki ci nasza klaso! IP: *.icm.edu.pl 09.01.08, 20:44
      Od dawna poszukiwałem informacji o moim wrogu (nie z klasy).
      Teraz coś mnie tknęło, wyszukałem go i jest. Założyłem sobie fałszywy profil,
      zapisałem się do jego klasy i mam jego: numer gg, skype i telefonu (z tego
      najbardziej się cieszę). Dodatkowo z forum klasy dowiedziałem się jaki jest jego
      dokładny adres.
      No to pa, idę działać.
    • mynia_pynia Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 20:59
      Powiem na własnym przykładzie.
      Byłam imprezowa, czy nadal jestem, na pewno nie w takim stopniu jak
      byłam ;)
      Jakie wklejam zdjęcia, dziwne, czasami głupie, ze znajomymi, a że
      większość fajnych zdjęć powstaje z wypadów weekendowych,
      wakacyjnych, imprezek to inna bajka.
      Nie wklejam zdjęć z życia codziennego bo: dlaczego mam sie chwalić
      jak wyglądam w szlafroku i majtach :), albo bez :), albo czy ktoś
      musi widzieć jak siedzę przed kompem i np dłubię w nosie???

      Jeszcze rozumiem wyszukiwanie zdjęć z podpisami: to Ja i moje BMW,
      to Ja i moja Willa z czasów Regencji - bo chyba w Twojej pracy o
      takie zdjęcia chodzi.

      Inna perspektywa:
      To ludzie oglądający zdjęcia doszukują się podtekstów, np. koleżanka
      ma fotkę w mieszkaniu jak leży ogląda tv i macha ręka do nas :) I co
      mam sobie pomyśleć?? Że się chwali skórzaną sofą?? TV plazmowym?? I
      mieszkaniem?? A może lepiej: Fajne zdjęcie sobie wymyśliła???
    • Gość: Swobodny Dżordż Bzdury i podpucha!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:00
      Ech, Ludziska - nie zauważacie normalnej podpuchy? Kto zwykłemu
      forumowiczowi odpala linka na stronie głównej dużego portalu? I to
      nawet bez żadnego artykułu - choćby krótkiego wprowadzenia! Po
      prostu klikasz w link i od raz wchodzisz do forum. Jakoś nie
      przypominam sobie nigdy takiej sytuacji na gazeta.pl choć od kilku
      lat już przeglądam ten portal. No i sama treść postu... od
      kilkunastu dni "gazeta" prawie-że codziennie serwuje nam informacje
      o naszej-klasie, no PR ostro działa aby zwiększyć "oglądalność"
      gazety - a co za tym idzie... każdy klik to kasiurka na naszym
      koncie. Jeszcze jedno: CZY BET.ANKA KOMUKOLWIEK ODPOWIEDZIAŁA NA
      FORUM? Zapuściła temat jak rasowy troll i się zmyła - a my, wszyscy
      pienimy się i plujemy jadem.... Też jestem na naszej-klasie.
      Zapisałem się jedynie po to aby spotkać się z dawnymi znajomymi. I
      co? Mam teraz się tłumaczyć ze swojego występku? Posypać głowę
      popiołem czy udowadniać, że nie jestem koniem i żadnego kompleksu
      nie leczę wstawiając zdjęcia do galerii?
      I jeszcze na koniec: jeśli prace nad rozwinięciem serwerowni będą
      się ślimaczyć jak w dotychczasowym tempie, to ludzie chyba odpuszczą
      z zaglądaniem tam...
      • brutalny.gajowy Re: Bzdury i podpucha!!! 09.01.08, 21:10
        Sorry, ale np. moje wątki były na stronie głównej GW już 11 razy (pisane pod
        różnymi nickami), więc twoje twierdzenie jest kłamliwe.
        • Gość: Swobodny Dżordż Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:35
          Zwracam więc honor do kieszeni uniżenie przepraszając Waćpana! ;-)
          Dodatkowo odszczekuję swe słowa pod stołem, kuląc ogon...
          Jednak tak jak od kilkudziesięciu lat nie udało mi się
          trafić "szóstki" w totku, tak jeszcze nigdy nie trafiłem (no za
          wyjątkiem sławetnego postu bet.anki) na linka do forum ze strony
          głównej. Oznacza to li tylko, że:
          a) nie wysyłałem kuponów na KAŻDE losowanie
          b) nie klikałem na WSZYSTKIE linki ze strony głównej gazeta.pl od
          momentu śledzenia tego portalu.

          Tak więc moje twierdzenie nie jest kłamliwe (napisałem wyraźnie "nie
          przypominam sobie nigdy" a nie "nigdy się nie zdażyło").

          Hmm... Idąc za "kompleksową" ;-) teorią bet.anki: czyżbym zauważał
          jakowyś kompleks że Twoje forumowe posty wytłuszczane i linkowane z
          głównej strony gazeta.pl zostały przeze mnie (czytelnika gazety.pl)
          NIEZAUWAŻONE?! :-)))))
          Widzisz jak łatwo można "wcisnąć komuś dziecko w brzuch"? :-)

          Śmieję się z tego ale ogólnego zdania o PR działaniu gazety w tej
          kwestii nie zmienię. Sorry - w tym konkretnym przypadku jestem za
          spiskową teorią dziejów :-)

          HOWGH!


          • Gość: Swobodny Dżordż Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:55
            Oczywiście miało być "zdaRZyło" a nie "zdaŻyło". Przepraszam za błąd
            ortograficzny zanim nawiedzeni "purytyści" językowi zjedzą mnie na
            tym forum ;-))))
          • Gość: cura Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.wroclaw.mm.pl 10.01.08, 04:29
            Drogi dżordżu to nie spiskowa teoria dziejów - to walka z konkurencją. Gazeta
            uskutecznia czarny PR nie przez przypadek. Sama się ujawniła - jeden z
            pierwszych artykułów szkalujących n-k zakończyli niewinnym zdaniem: "A może
            Bebo?" Teraz już takich wpadek nie zaliczają, bo to rzeczywiści było
            zatrważająco nachalne. Ale dla mnie nie ma już znaczenia czy autorka posta jest
            z redakcji czy nie. Ktoś w redakcji wyciągnął ten wątek na stronę główną i
            polecił. I wpisał się tym w ciąg (piarowych) zdarzeń.. Gazeta osiągnęła zerową
            wiarygodność. szkoda.
            • Gość: Swobodny Dżordż Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.lekkerland.pl 10.01.08, 12:03
              Witam, wiesz Curo - masz rację (takie odnoszę wrażenie). Zresztą na
              innym wątku Pan/Pani brutalny.gajowy vel bet.anka ujawnił, że jest
              autorem niniejszej dyskusji. W takim więc razie nie ma sensu
              odpowiadać na prowokację.

              HOWGH!
    • Gość: lemonna Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:06
      Super temat wybrałaś, bardzo ciekawy i na pewno dużo o nim można napisać, a
      przede wszystkim prawdziny a jednocześnie nowy!!
    • Gość: mimi Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.sukcesnet.pl 09.01.08, 21:08
      tak,zdecydowanie się zgadzam, jestem zapraszana do znajomych przez osoby, które
      ledwo mówią mi cześć na ulicy(!), poza tym u "znajomych" widzę zdjęcia: wakacje
      w Egipcie albo Tunezja 2006, to zabawne, ale akurat ci znajomi zawsze lubili sie
      chwalić, a poza tym zauważyłam,ze moderatorami są osoby niegdyś popularne, które
      chcą się pochwalić, w opisach osoby, które miały najlepsze stopnie zaznaczają,że
      odbywają staże w wielkich korporacjach za granicą, to naprawdę nasz-kompleks :(
    • Gość: krzysiek Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa.e IP: *.bethere.co.uk 09.01.08, 21:11
      chyba ciekawszy temat pracy to przyczyny sukcesu ytego portalu. Podana teza jest
      zbyt kontrowersyjna i łatwa do obalenia, bo wtedy cały internet można uznać za
      leczenie kompleksówod erotycznych kamerek zaczynając przez czaty po blogi
    • Gość: DrK Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.chello.pl 09.01.08, 21:14
      no to pojechali z toba jak z psem dziewczyno, niestety slusznie.ale
      nie poddawaj sie, pisz prace i...oblej magisterke. potem napiszesz
      jeszcze jedna z tematu "automatyka łączenia 2 komUrkuf musgowych
      podczas wpadania na geniJJalne pomysly". respektamente and stay cool.
      tfuj fan 4ever. DrK 5197142
      • Gość: jkfd [...] IP: *.icm.edu.pl 09.01.08, 21:22
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: bronek dlaczego artykuły GW o NK są tak tendencyjne??? IP: *.e-wro.net.pl 09.01.08, 21:22
      dlaczego artykuły GW o NK są tak tendencyjne???
      a to wyśmiewają użytkowników, a to informują o problemach ...

      no tak wszak to prężnie rozwijająca się konkurencja, a rynek reklamy jest jednak
      ograniczony...
    • Gość: deha21 Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.netis.net.pl 09.01.08, 21:24
      Oj jezu! Ty chyba masz jeden wielki kompleks. Pewnie w szkole się
      nie uczyłas a teraz chcesz pokazać że piszesz pracę magisterską...
      Widzisz, taka sama zasada. A czy prawdziwa? Przemyśl to.
      Pozdrawiam
      • Gość: Rangheros zmieniam profil IP: 65.197.200.* 09.01.08, 21:54
        Dzis, skruszony artykulem w GW, wyrzucam moje ciekawe zdjecia z
        forum nasza klasa, teraz beda wygladac tak:

        1.Nosze ziemniaki z kiosku.
        2.Zone musze "usunac" - za ladna, nie bede jej kosztem kompleksow
        leczyl.
        3.Kupuje chleb w sklepie osiedlowym.
        4 Zdjecie z I Komunii.
        5.Stoje wpatrzony w sosne, stroj szary.
        6.Na pogrzebie wujka.
        7.Wizyta u cioci w szpitalu, ciocia pod kroplowka.
        8.Moje zdjecie na lawce kolo drzewa.
        9.Moje 2 zdjecie na lawce tylko pozniej, kolo drzewa.

        Teraz nareszcie beda ekscytujace... Ciekawy jestem dlaczego ludzie
        ludziom chca zepsuc, po prostu, dobra zabawe...
        • Gość: ale jaja "ciekawe zdjęcia" - następny narcyz :D IP: *.trans.net.pl 09.01.08, 22:07
        • sunneczko Re: zmieniam profil 11.01.08, 00:49
          To proste, Rangheros: Twój nowy profil oceni ten sam psycholog i
          zaproponuje Ci terapię pt. "I Ty możesz osiagnąć sukces!", pracę
          naukową oprze na tezie "Szarość Polaka - brak pozytywnego myślenia,
          a samounicestwienie", a scan Twojego portfolio posłuży jako
          załącznik.

          Przez tą scenerię fotek spłakałam się ze śmiechu, ta wyobraźnia mnie
          kiedyś zabije!:))))))))
    • Gość: vee Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.ksknet.pl 09.01.08, 21:37
      Serio wydaje ci się, że ludzie są tak płytcy? Ja na powodzenie nie narzekałam,
      zamieściłam tam zdjęcia, bo wielu znajomych z klasy prosiło mnie o nie -
      gratulowali i chcieli zobaczyć, jak wyglądałam. Miło się jest pochwalić, że się
      osiągnęło jakąś stabilizację i że się jest szczęśliwym.
    • Gość: inka Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:38
      Może masz racje że dziewczyny chwalą się ślubnymi fotkami, ale są to kobiety w
      określonym wieku - teraz legalizują związki.
      Większość osób wstawia zdjęcia odruchowo i bez namysłu, w komputerze są zdjęcia,
      to wstawiam to na którym się sobie podobam.
      Ja tylko zwróciłam uwagę na ludzi którzy szaleją z ilością znajomych i odrzucam
      zaproszenia tych z którymi nie chodziłam do szkoły, albo z którymi nigdy nie
      zamieniłam więcej niż "dzień dobry". Wracając do zdjęć to jedyne co mnie drażni
      to wstawianie zdjęć modelek albo aktorek - to jest chore, chce być w portalu nie
      mam ochoty zamieszczać swojego zdjęcia to nie zamieszczam żadnego. Nie wiem co
      za kompleksy miała jedna z moich koleżanek z podstawówki, ale nie jest ani
      gruba, ani chuda, ani brzydka - spotykam ją często - a wstawiła zdjęcie jakiejś
      aktorki - to jest śmieszne i nadaje się do leczenia...
    • Gość: byg braDer jezusickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu IP: *.toya.net.pl 09.01.08, 21:38
      gdzie takie laski sieją

      gdzie takie agory sieją

      Syf powiedział pan kucharz i się ugotował w garnku
    • Gość: Peter Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.ntlworld.ie 09.01.08, 22:01
      Teza interesujaca, chociaz zdecydowanie zbyt daleko idąca. Zapewne
      czesc uzytkownikow podchodzi do tego w taki sposób (chociaz mysle ze
      wiekszosc raczej nieswiadomie), ale nie mozna az tak uogólniac. Ja
      nie odebralem w ten sposob nikogo z moich dawnych znajomych, ktorych
      znalazlem na naszej-klasie. Jak analizuje swoj profil to tez raczej
      nie ma tam takiego leczenia kompleksów.
    • Gość: margit Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.brzesko.net.pl 09.01.08, 22:04
      A jaki narzędziami planujesz zbadać kompleksy osób zalogowanych? No i jak
      sprawdzisz kto jak się czuł i jaki był te 10, 15 20 lat temu? Dla mnie praca
      bardziej popularna niż naukowa.
    • Gość: Maciek Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.nildram.co.uk 09.01.08, 22:13
      Bzdura, moze masz racje po czesci ale to nie jest 90% i nie opieraj
      opini na swoim procencie bo to Cie zgubi, próba musi byc najmniej
      1001 ludzi i wiesz to. Np ja, zamiescilem foto samochodu swojego a
      nigdy nie bylem zakompleskiony i zawsze stalem mocno na nogach.
      Bzdura jeszcze raz
    • Gość: eeyore Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 22:14
      yyyy... no kompletnie sie nie zgadzam
      przyklad: ostatnio zaprosila mnie do swoich znajomych kolezanka ze szkoly,
      okazalo sie ze wpadla, nikt ze szkoly o tym nie wiedzial, a teraz ogladam
      zdjecia jej slicznego synka BEZ tatusia
      kompleks? raczej odwaga
    • Gość: Dora Skończcie te komentarze - NIE karmić trolla !!!!!! IP: *.chello.pl 09.01.08, 22:16
      • Gość: r Bo co? IP: *.icm.edu.pl 09.01.08, 22:33
        bitch!
    • monikabl4 Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 22:34
      pomysł fajny;-)

      ja nie w podstawówce nie byłam imprezową laską a tu patrz ;-)

      a tak z innej beczki; jak będzie wyglądała strona empiryczna twojej pracy?
      troszkę mnie to zastanawia
      bardziej czy jest realne w kwestii wykonania?

      koleżanka, której pomogła nasza-klasa.pl w pracy magisterskiej ;-)
    • Gość: aloha Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 22:37
      ja mam zastrzezenia praktycznie do wszystkich punktow:
      - zdjecia ze slubu i zdjecia z dziecmi pokazuja zakompleksione dziewczyny, ktore
      nie mialy powodzenia - wsrod moich znajomych zdjecia z mezem/facetem + dziecmi
      pokazuje 95% dziewczyn, ktore wyszly za maz i maja dzieci i nie ma znaczenia,
      czy to szare myszki czy niesamowite slicznotki. takie fotki wklejaja rowniez
      faceci - i przystojniacy i tacy, ktorzy nie poderwaliby kazdej. byc moze to
      dlatego, ze dla wiekszosci z nich jest to pierwsze dziecko i ta najbardziej
      ukochana osoba - 2 najwazniejsze osoby/wydarzenia w zyciu, ktorymi chca sie
      podzielic z innymi.
      - zdjeciami z podrozy chwala sie osoby, ktorym wczesniej nie bylo na to stac -
      mysle, ze to nie prawda, po prostu podczas wakacji robi sie najwiecej zdjec i
      najlatwiej wybrac to najladniejsze. teraz czesto wakacje zagraniczne sa tansze
      niz krajowe, wiec nie dziwia zdjecia z grecji, wloch czy hiszpanii. wiele osob
      tez powyjezdzalo na stypendia zagraniczne, a trudno przez semestr czy dwa nie
      zrobic ani jednego zdjecia. praktycznie kazdy ma wiecej zdjec z wakacji czy
      imprezy niz zdjec legitymacyjnych (na ktorym i tak na ogol wyglada sie sztywno i
      niepodobnie do siebie)
      moze tez u mnie nie do konca sie to sprawdza, bo wsrod ludzi po studiach
      turystycznych podroz to oczywistosc, a nie snobizm i zdjecia z meksyku czy
      tajlandi budza raczej dyskusje o przezyciach niz mysl: "o! ten to chce sie
      pochwalic!"
      - zdjecia z imprez wklejaja dawne "szare myszki" - u mnie najwiecej zdjec z
      imprez wklejaja ci, ktorzy zawsze duzo imprezowali. podejrzewam, ze dalej
      imprezuja i trzaskaja fotki na prawo i lewo i potem wrzucaja je na serwer ku
      radosci znajomych, z ktorymi wlasnie zaimprezowali
      - najwiecej znajomych dodaja ci, ktorzy nie mieli ich duzo - ilosc znajomych tez
      jest rozna - najwiecej maja ich ci, ktorzy studiowali 2 kierunki, przeprowadzali
      sie, udzielali sie w harcerstwie, jezdzili na obozy, pracuja w duzych firmach,
      itd. Poza tym czesto ludzie, ktorzy byli outsiderami w podstawowce czesto w
      liceum czy na studiach mieli juz liczne grono dobrych znajomych.

      no i kazdy chce przedstawic sie jak najlepiej, po prostu bez glebszego dna w
      postaci leczenia kompleksow - sama wybralam zdjecie na ktorym wyszlam ladnie,
      jestem usmiechnieta i podobam sie sobie. nie wierze, ze umiescilabys zdjecie, na
      ktorym nie wygladasz dobrze we wlasnych odczuciu;)

      pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w pisaniu pracy:)
    • Gość: Autor Właśnie pracuje nad modułem "porównaj się" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 22:41
      To dopiero będzie hicior! Uwagi i sugestie mile widzane :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka