Gość: michal widze ze nasz nasza-klasa ma niezly marketin IP: *.dag.pl 09.01.08, 19:39 Ludzie! To nie zadna betanka, tylko czesc dzialan promocyjnych tego serwisu w sieci. Typowy post, ktory jest totalnie bez sensu (o tym juz pisali forumowicze przede mną), a ktory napedza rozmowe na forum i otrzaskuje ludzi z nazwą serwisu, otacza wokol niego intrygujaca otoczke itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prezes Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.magma-net.pl 09.01.08, 19:41 No w sumie może być to racja jednak nie przewartościowywałbym tego w ten sposób. Faktem jest, że umieszczanie swojego zdjęcia z samochodem może wygląda trochę dziwnie, ale jeśli umieszczasz to z tego powodu, ze to twoje zainteresowanie no to nie ma w tym nic zlego, gorzej jeśli faktycznie robione jest to dla dowartościowania się. Wiekszość ludzi ma raczej normalne zdjęcia, bynajmniej z tych, których posiadam w swoim profilu, przecież zdjęcie z gór nie jest chyba lanserskie :) bo niby w jakim sensie?? Chyba, że "ej zobaczcie, siedzę na skale, ale jestem fajny". Po części może bć to racja no i w sumie jakiś nowy temat dla psychologów :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tupkal Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.ghnet.pl 09.01.08, 19:56 Zaloz sobie konto na nasza-klasa bedzie Ci latwiej przy analizie! Co prawda bedzie, to bardzo zredukowana dedukacja niezpelna, ale przy odrobinie spostrzegawczosci nie popelnisz bledu. BTW tak naprawde Twoja praca nie bedzie opisywac rzeczywistosci, ale bedzie ja tworzyc. To lubie u humanistow. tupkal Odpowiedz Link Zgłoś
wymiatator1 Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 20:18 Humaniści to efekt uboczny rozmnażania ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ketaeh Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 20:23 to troche obrzydliwe tak sie wypowiadac.uwazam, ze to fajne moc po tylu latach ( w moim przypadku 10) ujrzec swoich znajomych i zobaczyc jak sie zmienili. ten portal ulatwia tez kontakt z nimi np. na 10-cio lecie matury. wkurzaja mnie takie spostrzezenia, bo nawet jesli, to co to ma do rzeczy. ludzie sie popisuja na ulicy, w knajpach itd, wiec to, ze w internecie tez, nie ma wiekszego znaczenia.a jesli faktycznie tak jest, to widocznie nie kazdy ma tyle szczescia co Ty, zeby byc z siebie tak zadowolonym. poza tym nie podoba mi sie, ze ktos od razu widzi we wszystkim ludzkie negatywne cechy i zamiary i wedlug tego ocenia kilka milionow ludzi, o ktorych nie ma pojecia!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: faracik@gazeta.plW Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 20:29 Witam.radzę Ci zmienić temat pracy,albo porzuc swoich zakompleksionych znajomych ...szkoda ze nie mówisz o rzyjacielach .pomogli by Ci zrozumiec, że jestes w błędzie,,,musisz byc bbb samotna,,,pwodzenia...nie psuj nam wszystkim NASZEJ KASY proszę cię Może zatańcz,albo zagraj w filmie a najlepiejidz na lodowisko,,,z chlopakiem ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wróg dzieki ci nasza klaso! IP: *.icm.edu.pl 09.01.08, 20:44 Od dawna poszukiwałem informacji o moim wrogu (nie z klasy). Teraz coś mnie tknęło, wyszukałem go i jest. Założyłem sobie fałszywy profil, zapisałem się do jego klasy i mam jego: numer gg, skype i telefonu (z tego najbardziej się cieszę). Dodatkowo z forum klasy dowiedziałem się jaki jest jego dokładny adres. No to pa, idę działać. Odpowiedz Link Zgłoś
mynia_pynia Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 20:59 Powiem na własnym przykładzie. Byłam imprezowa, czy nadal jestem, na pewno nie w takim stopniu jak byłam ;) Jakie wklejam zdjęcia, dziwne, czasami głupie, ze znajomymi, a że większość fajnych zdjęć powstaje z wypadów weekendowych, wakacyjnych, imprezek to inna bajka. Nie wklejam zdjęć z życia codziennego bo: dlaczego mam sie chwalić jak wyglądam w szlafroku i majtach :), albo bez :), albo czy ktoś musi widzieć jak siedzę przed kompem i np dłubię w nosie??? Jeszcze rozumiem wyszukiwanie zdjęć z podpisami: to Ja i moje BMW, to Ja i moja Willa z czasów Regencji - bo chyba w Twojej pracy o takie zdjęcia chodzi. Inna perspektywa: To ludzie oglądający zdjęcia doszukują się podtekstów, np. koleżanka ma fotkę w mieszkaniu jak leży ogląda tv i macha ręka do nas :) I co mam sobie pomyśleć?? Że się chwali skórzaną sofą?? TV plazmowym?? I mieszkaniem?? A może lepiej: Fajne zdjęcie sobie wymyśliła??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swobodny Dżordż Bzdury i podpucha!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:00 Ech, Ludziska - nie zauważacie normalnej podpuchy? Kto zwykłemu forumowiczowi odpala linka na stronie głównej dużego portalu? I to nawet bez żadnego artykułu - choćby krótkiego wprowadzenia! Po prostu klikasz w link i od raz wchodzisz do forum. Jakoś nie przypominam sobie nigdy takiej sytuacji na gazeta.pl choć od kilku lat już przeglądam ten portal. No i sama treść postu... od kilkunastu dni "gazeta" prawie-że codziennie serwuje nam informacje o naszej-klasie, no PR ostro działa aby zwiększyć "oglądalność" gazety - a co za tym idzie... każdy klik to kasiurka na naszym koncie. Jeszcze jedno: CZY BET.ANKA KOMUKOLWIEK ODPOWIEDZIAŁA NA FORUM? Zapuściła temat jak rasowy troll i się zmyła - a my, wszyscy pienimy się i plujemy jadem.... Też jestem na naszej-klasie. Zapisałem się jedynie po to aby spotkać się z dawnymi znajomymi. I co? Mam teraz się tłumaczyć ze swojego występku? Posypać głowę popiołem czy udowadniać, że nie jestem koniem i żadnego kompleksu nie leczę wstawiając zdjęcia do galerii? I jeszcze na koniec: jeśli prace nad rozwinięciem serwerowni będą się ślimaczyć jak w dotychczasowym tempie, to ludzie chyba odpuszczą z zaglądaniem tam... Odpowiedz Link Zgłoś
brutalny.gajowy Re: Bzdury i podpucha!!! 09.01.08, 21:10 Sorry, ale np. moje wątki były na stronie głównej GW już 11 razy (pisane pod różnymi nickami), więc twoje twierdzenie jest kłamliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swobodny Dżordż Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:35 Zwracam więc honor do kieszeni uniżenie przepraszając Waćpana! ;-) Dodatkowo odszczekuję swe słowa pod stołem, kuląc ogon... Jednak tak jak od kilkudziesięciu lat nie udało mi się trafić "szóstki" w totku, tak jeszcze nigdy nie trafiłem (no za wyjątkiem sławetnego postu bet.anki) na linka do forum ze strony głównej. Oznacza to li tylko, że: a) nie wysyłałem kuponów na KAŻDE losowanie b) nie klikałem na WSZYSTKIE linki ze strony głównej gazeta.pl od momentu śledzenia tego portalu. Tak więc moje twierdzenie nie jest kłamliwe (napisałem wyraźnie "nie przypominam sobie nigdy" a nie "nigdy się nie zdażyło"). Hmm... Idąc za "kompleksową" ;-) teorią bet.anki: czyżbym zauważał jakowyś kompleks że Twoje forumowe posty wytłuszczane i linkowane z głównej strony gazeta.pl zostały przeze mnie (czytelnika gazety.pl) NIEZAUWAŻONE?! :-))))) Widzisz jak łatwo można "wcisnąć komuś dziecko w brzuch"? :-) Śmieję się z tego ale ogólnego zdania o PR działaniu gazety w tej kwestii nie zmienię. Sorry - w tym konkretnym przypadku jestem za spiskową teorią dziejów :-) HOWGH! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swobodny Dżordż Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:55 Oczywiście miało być "zdaRZyło" a nie "zdaŻyło". Przepraszam za błąd ortograficzny zanim nawiedzeni "purytyści" językowi zjedzą mnie na tym forum ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cura Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.wroclaw.mm.pl 10.01.08, 04:29 Drogi dżordżu to nie spiskowa teoria dziejów - to walka z konkurencją. Gazeta uskutecznia czarny PR nie przez przypadek. Sama się ujawniła - jeden z pierwszych artykułów szkalujących n-k zakończyli niewinnym zdaniem: "A może Bebo?" Teraz już takich wpadek nie zaliczają, bo to rzeczywiści było zatrważająco nachalne. Ale dla mnie nie ma już znaczenia czy autorka posta jest z redakcji czy nie. Ktoś w redakcji wyciągnął ten wątek na stronę główną i polecił. I wpisał się tym w ciąg (piarowych) zdarzeń.. Gazeta osiągnęła zerową wiarygodność. szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swobodny Dżordż Re: Bzdury i podpucha!!! IP: *.lekkerland.pl 10.01.08, 12:03 Witam, wiesz Curo - masz rację (takie odnoszę wrażenie). Zresztą na innym wątku Pan/Pani brutalny.gajowy vel bet.anka ujawnił, że jest autorem niniejszej dyskusji. W takim więc razie nie ma sensu odpowiadać na prowokację. HOWGH! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemonna Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:06 Super temat wybrałaś, bardzo ciekawy i na pewno dużo o nim można napisać, a przede wszystkim prawdziny a jednocześnie nowy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.sukcesnet.pl 09.01.08, 21:08 tak,zdecydowanie się zgadzam, jestem zapraszana do znajomych przez osoby, które ledwo mówią mi cześć na ulicy(!), poza tym u "znajomych" widzę zdjęcia: wakacje w Egipcie albo Tunezja 2006, to zabawne, ale akurat ci znajomi zawsze lubili sie chwalić, a poza tym zauważyłam,ze moderatorami są osoby niegdyś popularne, które chcą się pochwalić, w opisach osoby, które miały najlepsze stopnie zaznaczają,że odbywają staże w wielkich korporacjach za granicą, to naprawdę nasz-kompleks :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa.e IP: *.bethere.co.uk 09.01.08, 21:11 chyba ciekawszy temat pracy to przyczyny sukcesu ytego portalu. Podana teza jest zbyt kontrowersyjna i łatwa do obalenia, bo wtedy cały internet można uznać za leczenie kompleksówod erotycznych kamerek zaczynając przez czaty po blogi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DrK Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.chello.pl 09.01.08, 21:14 no to pojechali z toba jak z psem dziewczyno, niestety slusznie.ale nie poddawaj sie, pisz prace i...oblej magisterke. potem napiszesz jeszcze jedna z tematu "automatyka łączenia 2 komUrkuf musgowych podczas wpadania na geniJJalne pomysly". respektamente and stay cool. tfuj fan 4ever. DrK 5197142 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jkfd [...] IP: *.icm.edu.pl 09.01.08, 21:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bronek dlaczego artykuły GW o NK są tak tendencyjne??? IP: *.e-wro.net.pl 09.01.08, 21:22 dlaczego artykuły GW o NK są tak tendencyjne??? a to wyśmiewają użytkowników, a to informują o problemach ... no tak wszak to prężnie rozwijająca się konkurencja, a rynek reklamy jest jednak ograniczony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deha21 Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.netis.net.pl 09.01.08, 21:24 Oj jezu! Ty chyba masz jeden wielki kompleks. Pewnie w szkole się nie uczyłas a teraz chcesz pokazać że piszesz pracę magisterską... Widzisz, taka sama zasada. A czy prawdziwa? Przemyśl to. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rangheros zmieniam profil IP: 65.197.200.* 09.01.08, 21:54 Dzis, skruszony artykulem w GW, wyrzucam moje ciekawe zdjecia z forum nasza klasa, teraz beda wygladac tak: 1.Nosze ziemniaki z kiosku. 2.Zone musze "usunac" - za ladna, nie bede jej kosztem kompleksow leczyl. 3.Kupuje chleb w sklepie osiedlowym. 4 Zdjecie z I Komunii. 5.Stoje wpatrzony w sosne, stroj szary. 6.Na pogrzebie wujka. 7.Wizyta u cioci w szpitalu, ciocia pod kroplowka. 8.Moje zdjecie na lawce kolo drzewa. 9.Moje 2 zdjecie na lawce tylko pozniej, kolo drzewa. Teraz nareszcie beda ekscytujace... Ciekawy jestem dlaczego ludzie ludziom chca zepsuc, po prostu, dobra zabawe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale jaja "ciekawe zdjęcia" - następny narcyz :D IP: *.trans.net.pl 09.01.08, 22:07 Odpowiedz Link Zgłoś
sunneczko Re: zmieniam profil 11.01.08, 00:49 To proste, Rangheros: Twój nowy profil oceni ten sam psycholog i zaproponuje Ci terapię pt. "I Ty możesz osiagnąć sukces!", pracę naukową oprze na tezie "Szarość Polaka - brak pozytywnego myślenia, a samounicestwienie", a scan Twojego portfolio posłuży jako załącznik. Przez tą scenerię fotek spłakałam się ze śmiechu, ta wyobraźnia mnie kiedyś zabije!:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vee Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.ksknet.pl 09.01.08, 21:37 Serio wydaje ci się, że ludzie są tak płytcy? Ja na powodzenie nie narzekałam, zamieściłam tam zdjęcia, bo wielu znajomych z klasy prosiło mnie o nie - gratulowali i chcieli zobaczyć, jak wyglądałam. Miło się jest pochwalić, że się osiągnęło jakąś stabilizację i że się jest szczęśliwym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inka Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 21:38 Może masz racje że dziewczyny chwalą się ślubnymi fotkami, ale są to kobiety w określonym wieku - teraz legalizują związki. Większość osób wstawia zdjęcia odruchowo i bez namysłu, w komputerze są zdjęcia, to wstawiam to na którym się sobie podobam. Ja tylko zwróciłam uwagę na ludzi którzy szaleją z ilością znajomych i odrzucam zaproszenia tych z którymi nie chodziłam do szkoły, albo z którymi nigdy nie zamieniłam więcej niż "dzień dobry". Wracając do zdjęć to jedyne co mnie drażni to wstawianie zdjęć modelek albo aktorek - to jest chore, chce być w portalu nie mam ochoty zamieszczać swojego zdjęcia to nie zamieszczam żadnego. Nie wiem co za kompleksy miała jedna z moich koleżanek z podstawówki, ale nie jest ani gruba, ani chuda, ani brzydka - spotykam ją często - a wstawiła zdjęcie jakiejś aktorki - to jest śmieszne i nadaje się do leczenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byg braDer jezusickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu IP: *.toya.net.pl 09.01.08, 21:38 gdzie takie laski sieją gdzie takie agory sieją Syf powiedział pan kucharz i się ugotował w garnku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.ntlworld.ie 09.01.08, 22:01 Teza interesujaca, chociaz zdecydowanie zbyt daleko idąca. Zapewne czesc uzytkownikow podchodzi do tego w taki sposób (chociaz mysle ze wiekszosc raczej nieswiadomie), ale nie mozna az tak uogólniac. Ja nie odebralem w ten sposob nikogo z moich dawnych znajomych, ktorych znalazlem na naszej-klasie. Jak analizuje swoj profil to tez raczej nie ma tam takiego leczenia kompleksów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margit Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.brzesko.net.pl 09.01.08, 22:04 A jaki narzędziami planujesz zbadać kompleksy osób zalogowanych? No i jak sprawdzisz kto jak się czuł i jaki był te 10, 15 20 lat temu? Dla mnie praca bardziej popularna niż naukowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.nildram.co.uk 09.01.08, 22:13 Bzdura, moze masz racje po czesci ale to nie jest 90% i nie opieraj opini na swoim procencie bo to Cie zgubi, próba musi byc najmniej 1001 ludzi i wiesz to. Np ja, zamiescilem foto samochodu swojego a nigdy nie bylem zakompleskiony i zawsze stalem mocno na nogach. Bzdura jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeyore Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 22:14 yyyy... no kompletnie sie nie zgadzam przyklad: ostatnio zaprosila mnie do swoich znajomych kolezanka ze szkoly, okazalo sie ze wpadla, nikt ze szkoly o tym nie wiedzial, a teraz ogladam zdjecia jej slicznego synka BEZ tatusia kompleks? raczej odwaga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dora Skończcie te komentarze - NIE karmić trolla !!!!!! IP: *.chello.pl 09.01.08, 22:16 Odpowiedz Link Zgłoś
monikabl4 Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. 09.01.08, 22:34 pomysł fajny;-) ja nie w podstawówce nie byłam imprezową laską a tu patrz ;-) a tak z innej beczki; jak będzie wyglądała strona empiryczna twojej pracy? troszkę mnie to zastanawia bardziej czy jest realne w kwestii wykonania? koleżanka, której pomogła nasza-klasa.pl w pracy magisterskiej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aloha Re: Praca mgr z psychologii na temat nasza-klasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 22:37 ja mam zastrzezenia praktycznie do wszystkich punktow: - zdjecia ze slubu i zdjecia z dziecmi pokazuja zakompleksione dziewczyny, ktore nie mialy powodzenia - wsrod moich znajomych zdjecia z mezem/facetem + dziecmi pokazuje 95% dziewczyn, ktore wyszly za maz i maja dzieci i nie ma znaczenia, czy to szare myszki czy niesamowite slicznotki. takie fotki wklejaja rowniez faceci - i przystojniacy i tacy, ktorzy nie poderwaliby kazdej. byc moze to dlatego, ze dla wiekszosci z nich jest to pierwsze dziecko i ta najbardziej ukochana osoba - 2 najwazniejsze osoby/wydarzenia w zyciu, ktorymi chca sie podzielic z innymi. - zdjeciami z podrozy chwala sie osoby, ktorym wczesniej nie bylo na to stac - mysle, ze to nie prawda, po prostu podczas wakacji robi sie najwiecej zdjec i najlatwiej wybrac to najladniejsze. teraz czesto wakacje zagraniczne sa tansze niz krajowe, wiec nie dziwia zdjecia z grecji, wloch czy hiszpanii. wiele osob tez powyjezdzalo na stypendia zagraniczne, a trudno przez semestr czy dwa nie zrobic ani jednego zdjecia. praktycznie kazdy ma wiecej zdjec z wakacji czy imprezy niz zdjec legitymacyjnych (na ktorym i tak na ogol wyglada sie sztywno i niepodobnie do siebie) moze tez u mnie nie do konca sie to sprawdza, bo wsrod ludzi po studiach turystycznych podroz to oczywistosc, a nie snobizm i zdjecia z meksyku czy tajlandi budza raczej dyskusje o przezyciach niz mysl: "o! ten to chce sie pochwalic!" - zdjecia z imprez wklejaja dawne "szare myszki" - u mnie najwiecej zdjec z imprez wklejaja ci, ktorzy zawsze duzo imprezowali. podejrzewam, ze dalej imprezuja i trzaskaja fotki na prawo i lewo i potem wrzucaja je na serwer ku radosci znajomych, z ktorymi wlasnie zaimprezowali - najwiecej znajomych dodaja ci, ktorzy nie mieli ich duzo - ilosc znajomych tez jest rozna - najwiecej maja ich ci, ktorzy studiowali 2 kierunki, przeprowadzali sie, udzielali sie w harcerstwie, jezdzili na obozy, pracuja w duzych firmach, itd. Poza tym czesto ludzie, ktorzy byli outsiderami w podstawowce czesto w liceum czy na studiach mieli juz liczne grono dobrych znajomych. no i kazdy chce przedstawic sie jak najlepiej, po prostu bez glebszego dna w postaci leczenia kompleksow - sama wybralam zdjecie na ktorym wyszlam ladnie, jestem usmiechnieta i podobam sie sobie. nie wierze, ze umiescilabys zdjecie, na ktorym nie wygladasz dobrze we wlasnych odczuciu;) pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w pisaniu pracy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Właśnie pracuje nad modułem "porównaj się" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 22:41 To dopiero będzie hicior! Uwagi i sugestie mile widzane :) Odpowiedz Link Zgłoś