zawirus 27.01.09, 11:43 poszukuję osoby, która stanie za mnie w kolejce po numerek do lekarza rodzinnego. /oczywiście zapłacę/. Dotyczy przychodni na ul.Conrada. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gregory_house Re: "stojacz" 27.01.09, 11:46 zawirus napisał: > poszukuję osoby, która stanie za mnie w kolejce po numerek do lekarza > rodzinnego. /oczywiście zapłacę/. Dotyczy przychodni na ul.Conrada. Ściemniasz, kolego. Na ulicy Conrada nie ma przychodni. Tam jest agencja towarzyska. Potrzebujesz "stojacza" do agencji po numerek? Idź do lekarza - może coś zaradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja35 Re: "stojacz" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:50 gregory_house napisał: > zawirus napisał: > > > poszukuję osoby, która stanie za mnie w kolejce po numerek do lekarza > > rodzinnego. /oczywiście zapłacę/. Dotyczy przychodni na ul.Conrada. > > Ściemniasz, kolego. Na ulicy Conrada nie ma przychodni. Tam jest agencja > towarzyska. Potrzebujesz "stojacza" do agencji po numerek? Idź do lekarza - moż > e > coś zaradzi. ehh w sytuacji w jakiej znajduje sie sluzba zdrowia i postawy wiekszosci lekarzy to i ku... za lekarza moze robic, serio. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory_house Re: "stojacz" 27.01.09, 11:51 Gość portalu: ja35 napisał(a): > > > ehh w sytuacji w jakiej znajduje sie sluzba zdrowia i postawy > wiekszosci lekarzy to i ku... za lekarza moze robic, serio. Pod warunkiem, że "numerek" otrzyma pacjent, a nie "stojacz". Odpowiedz Link Zgłoś
zawirus Re: "stojacz" 27.01.09, 13:05 do byle kogo się nie zwracałem,więc zamknij się, jak ci tylko agencje w głowie. Od razu widać,ześ nie warszawiak. A ja weterynarza nie szukam. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory_house Re: "stojacz" 27.01.09, 13:32 zawirus napisał: > do byle kogo się nie zwracałem,więc zamknij się, jak ci tylko agencje w głowie. > Od razu widać,ześ nie warszawiak. A ja weterynarza nie szukam. Aha! Więc to chodzi o Conrada w Warszawie!!! Fakt, żeś warszawiak tłumaczy wszystko: 1. Poczucie, że Warszawa to wszystko i nie trzeba podać nazwy miasta, w którym "stojacz" miałby "stojać". 2. Poczucie wyższości nie mające większego uzasadnienia. 3. Utratę dystansu. Jak znajdziesz "stojacza", który stanie po numerek, wpadnij na Conrada 19/89 (w Warszawie). Psycholog przyjmująca pod tym adresem być może ci pomoże. W ostateczności poda ci namiary na dobrego psychiatrę lub odeśle na Conrada 13 (choć weterynarza ponoć nie szukasz). Odpowiedz Link Zgłoś
zawirus Re: "stojacz" 27.01.09, 14:49 Umiesz z tonu spuścić - to się chwali.Ale znajomość gabinetów psychiatrycznych i weterynaryjnych potwierdza Twoją znajomość tych specjalistów. Biorąc pod uwagę fakt, ze przychodnia rejonowa /rodzinna/ też jest na Conrada 13, od razu widać, że Ty korzystasz z innych specjalistów. No cóż być może tam nie ma kolejek i łatwo się dostać.Szkoda tylko, że musisz do nich jezdzić aż do W-wy./której niby nie znasz/. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory_house Re: "stojacz" 27.01.09, 16:50 zawirus napisał: > Umiesz z tonu spuścić - to się chwali.Ale znajomość gabinetów psychiatrycznych > i > weterynaryjnych potwierdza Twoją znajomość tych specjalistów. Biorąc pod uwagę > fakt, ze przychodnia rejonowa /rodzinna/ też jest na Conrada 13, od razu widać, > że Ty korzystasz z innych specjalistów. > No cóż być może tam nie ma kolejek i łatwo się dostać.Szkoda tylko, że musisz d > o > nich jezdzić aż do W-wy./której niby nie znasz/. Nie musisz potwierdzać wcześniejszej "diagnozy", że jesteś z Warszawy. Dotychczasowe objawy wskazują na to jednoznacznie. Ale dzięki za kolejne wskazówki: 1. Jak zaprowadzić warszawiaka do weterynarza na Conrada 13 i powiedzieć, że to przychodnia rejonowa, to uwierzy (choć przychodnia jest na Conrada 15). 2. Warszawiak jest święcie przekonany, że znajomość adresu wskazuje, iż się pod owym adresem było. BTW - jednym z pytań "egzaminu na obywatelstwo USA" jest: "Co mieści się na 1600 Pennsylvania Avenue w Washington DC?". Wniosek "warszawski" (oczywiście naciągany, ale warszawiak nie wyczai naciągania): każdy imigrant w USA, który uzyskał obywatelstwo był w Białym Domu. 3. Warszawiak nie bywając ani u psychologa, ani u weterynarza, wie, że "nie ma tam kolejek i łatwo się dostać". Może jesteś szympansem cierpiącym na manię wielkości (wydaje ci się, że jesteś człowiekiem)?!! To by tłumaczyło dlaczego potrzebujesz "stojacza"! Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: "stojacz" 27.01.09, 16:52 Szympansom łatwiej stać, bo mogą się podpierać rękami :) Odpowiedz Link Zgłoś
gregory_house Re: "stojacz" 27.01.09, 17:01 yoma napisała: > Szympansom łatwiej stać, bo mogą się podpierać rękami :) Ale ten szympans nie może, gdyż jedną ręką dłubie w [...], a drugą musiałby odebrać numerek. W rezultacie wyrżnąłby zębami w okienko. I trzeba byłoby odwiedzić dentystę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja35 Re: "stojacz" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:47 dzizzz juz tak zle?? cholera lepiej nie chorowac! Odpowiedz Link Zgłoś
rolinek Re: "stojacz" 27.01.09, 13:18 Proponuję zmień przychodnię. Na Conrada jeszcze wiele niespodzianek Cię spotka. Będziesz latał i prosił, żeby lekarz Cię przyjął - bo Panie w rejestracji same nic nie mogą /a może nie potrafią?/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haremowapupcia Re: nieboraku IP: *.pools.arcor-ip.net 27.01.09, 15:55 Daj se siana z conradem i walenrodem. Idz do porzadnej kapitalistycznej, prywatnej albo zamow koniowala do domu na wizyte prywatna. Na jedno wyjdzie w kosztorysie. I tu i tam bedziesz ofiara systemu. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: "stojacz" 27.01.09, 16:23 Ogłoszenia drobne umieszczamy na Dwukropku :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biedrona Re: do zawirusa IP: *.eranet.pl 27.01.09, 18:42 Najedzony głodnego nie zrozumie.Pomogę Ci. Wysłałam swój nr na Twoją pocztę. Nie przejmuj się postami na forum.Tu powagi nie znajdziesz. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś