clo1
15.03.08, 16:22
witaj. rozumiem ze ty tez z tych okolic? u mojej coreczki wyjsciowa
wada to typ b tyle udalo mi sie rozczytac z pierwszego usg nie wiem
jaki kat byl i jaki jest w tej chwili. rozwazam prywatnie do
olsztyna ale tez sie za bardzo nie orientuję w tych lekarzach
a jak jest i twojego dziecka?