Dodaj do ulubionych

do holka77

15.03.08, 16:22
witaj. rozumiem ze ty tez z tych okolic? u mojej coreczki wyjsciowa
wada to typ b tyle udalo mi sie rozczytac z pierwszego usg nie wiem
jaki kat byl i jaki jest w tej chwili. rozwazam prywatnie do
olsztyna ale tez sie za bardzo nie orientuję w tych lekarzach
a jak jest i twojego dziecka?
Obserwuj wątek
    • holka77 Re: do holka77 15.03.08, 22:50
      w siódmym tyg. stwierdzono 3a lewego biodra, zalecono szynę Koszli na prawie
      całą dobę.
      Ja jestem z Trójmiasta i leczę dziecko u gdańskiego dr. Gdańsk nie jest tak
      oddalony od Twojego miasta i tu możesz trafić do specjalisty. Niestety nie
      orientuję sie w olsztyńskich lekarzach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka