m4-6 Re: Tolerancja 24.04.13, 21:48 Jak widać "żądacz" to nie tylko Polak, co sugeruje się w innym wątku... Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Tolerancja 25.04.13, 09:14 Ale to juz swiństwo czystej wody. Użyczę komus schronienia a on w zamian będzie ode mnie chciał pokoju na własnosć? Odpowiedz Link
amityr Re: Tolerancja 25.04.13, 11:49 Jak Irysko nie wierzysz, to zamelduj w swojej dobroci jakiegoś np bezdomnego . Tak po katolicku. Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Tolerancja 25.04.13, 19:57 Ale z jakiego powodu miałabym kogokolwiek meldować? Chyba się nie zrozumielismy. Uważasz ze Anglicy powinni sie zgodzić na bzdurne żądanie? Tu nie chodzi o tolerancję -chyba to widać. Odpowiedz Link
amityr Re: Tolerancja 25.04.13, 20:00 No nie . Ja ci tylko proponuje spełnienie dobrego katolickiego uczynku. Jak Bóg przykazał. Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Tolerancja 25.04.13, 20:29 A czemu akurat mnie? Niestety, nie praktykuję. Odpowiedz Link
amityr Re: Tolerancja 25.04.13, 20:39 Oj dobrze ,niech będzie @stedo. Ta akurat jest bardzo pozytywnie nastawiona do do wszelkiej wiary. Wg mnie wierzyć można tylko w coś co nie istnieje np materialnie i nie można udowodnić ,że istnieje. Odpowiedz Link
stedo Re: Tolerancja 25.04.13, 20:59 To masz wyjątkowy dar prawidłowej oceny otoczenia)) Odpowiedz Link
amityr Re: Tolerancja 25.04.13, 21:26 stedo napisała: > To masz wyjątkowy dar prawidłowej oceny otoczenia)) Wiedziałem! Odpowiedz Link
polnaro Re: Tolerancja 25.04.13, 21:27 Czemu tak ma wyglądać tolerancja? Nie kumam. Na pewno jednak nadmiar tolerancji = głupota /delikatnie określę, chociaż cholera mnie czasem trzęsie, jak się wszędzie tego określenia nadużywa/. Odpowiedz Link