iryska2604
05.02.16, 20:10
Już nie jest ambasadorem, pięć rodzin ofiar smoleńskiej tragedii wytoczyło mu proces. Tomasz Arabski się broni. W rozmowie z "DGP" opisuje wydarzenia sprzed 10 kwietnia i atakuje Antoniego Macierewicza. Oto pięć kluczowych punktów tej rozmowy.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19585344,tomasz-arabski-przerywa-milczenie-ws-smolenska-i-uderza-w.html#BoxNewsLink
Ciekawa jestem czym się to wszystko skończy. Ze będą chcieli koniecznie kogoś ukarać to pewne, tym bardziej że prokuraturę podporządkowali sobie całkowicie. Przeczytajcie koniecznie komentarze,dosć ciekawe ze względu na generała Błasika. Coś może być na rzeczy. I to też jest ciekawe ,że parę osób (w tym pan Antoni ) od razu w pociąg i do kraju. Nie byli ciekawi? Co ich tak gnało?