IP: *.tktelekom.pl 16.05.12, 12:50
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
      • Gość: jaaaaaa! Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.12, 17:57
        hahaha co Ty dziewczynko wogóle mówisz hahaha nie dorosłas jeszcze i nie masz pojęcia o tym na jakiej zasadzie dziewczyny w LT pracują, jesteś arogancką, infantylną osóbką, która egoistycznie podchodzi do spraw zawodowych, gdyby nie dziewczyny z Leasingu to pewnie płakałbyś narzekając na grafik, ciesz się ośla łąko, że masz pracę i wynagrodzenie na czas, a dziewczyny już wiedzą, kto to napisał, więc pewnie kolejna Twoja wypłata będzie z "niewielkim" opóźnieniem, śmiech na sali, że też ja współczuje dziewczynom z LT, że użerają się z takimi osóbkami jak ta! powodzenia
    • Gość: :) Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.play-internet.pl 17.05.12, 19:08
      No jakos z tego co mi wiadomo premie mogą byc do 20-tego kzdego miesiaca a 20-tego jeszcze nie ma :)i chyba autor postu sam jest IDIOTĄ skoro nie wie ze to warszawa przelewa pieniadze a one nie maja nic z tym wspólnego!Poza tym jak jestes taki mądry to idz do dziewczyn i powiedz im to w twarz ze sa idiotkami,bo pisac jest łatwo,gorzej powiedziec co?! A gdyby nie dziewczyny to napewno wiekszosc ludzi juz dawno zostalaby bez pracy ,bo wiem ze wielu osobom pomogły...Coż za niewdziecznosc...
      • Gość: hmm Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.tktelekom.pl 17.05.12, 22:55
        może kiedyś były w porządku,ale teraz coraz bardziej przeginają. olka wiecznie napuszona i aż strach się cokolwiek zapytać, pewnie czuje,że dużo osób jest wkurzonych na firmę i się wyżywa na pracownikach, ja rozumiem ,że premie to nie ich wina,bo nie one robią przelewy,ale coraz częściej zdarzają się im błędy,potknięcia i wychodzi na jaw NIEWIEDZA!!!
      • Gość: tak_sobie_myślę... Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.play-internet.pl 19.05.12, 07:11
        Po 1 ) Źle "Ci wiadomo" bo od minimum roku premie są przelewane z miesięcznym opóźnieniem (kasa za kwiecień będzie dopiero w czerwcu) za to jest ustalony sztywny termin = do 10 każdego miesiąca razem z wypłatą za godziny .
        Po 2) Kasa od zleceniodawcy wpływa do WSZYSTKICH agencji w tym samym czasie i jeśli Abio czy Work mają szmal na kontach to w Leasingu też jest .
        Po 3) Autorowi/autorce wątku chodziło o to, że kasa z warszawy dawno już została przelana i z pozostałych agencji wyszły w ciągu dwóch dni a w Leasingu jakaś dziwna niewytłumaczalna pauza.
        Po 4) Ustalanie grafików, czy udzielanie informacji należy do obowiązków osób tam pracujących i nikt kto chodzi zapytać o swoje pieniądze nie powinien być w takiej sytuacji odesłany z kwitkiem czy spławiony . To ONE są dla pracowników a nie odwrotnie .
        po 5) Do kogo na litość Boską ma pójść ten szeregowy pracownik kiedy chce coś wyjaśnić, jeśli nie do bezpośredniego koordynatora ?
        i po 6) cyt: gdyby nie dziewczyny to napewno wiekszosc ludzi juz dawno zostalaby bez pracy - CIEKAWE CO BY TAM NIBY MIAŁY ROBIĆ , GDYBY AGENCJA NIE ZATRUDNIAŁA PRACOWNIKÓW ?!?!?!?!?! dziąki pracownikom te Panie mają pracę a nie odwrotnie. Na terenie CC działa jeszcze kilka agencji ....
        Jeszcze raz powtórzę - KOORDYNATOR JEST DLA LUDZI A NIE LUDZIE DLA KOORDYNATORA . BEZ LUDZI KOORDYNATOR BĘDZIE BEZROBOTNY
        Wypadałoby obdarzyć szacunkiem tych , którzy na nie tyrają
        • Gość: :) Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.play-internet.pl 19.05.12, 17:34
          hahahahha a to przepraszam pracownik sam sie zatrudnil w tej firmie??hahah i od kiedy koordynatorzy dostaja wyplate uzalezniona od tego czy maja pracownikow czy nie.. Z tego co wiem,a wiem bardzo dobrze to udzielaja odpowiedzi na pytania wszystkim i nikt nie odchodzi z kwiatkiem!!! A tak poza tym dalej twierdze ze gdyby nie dziewczyny duzo osob byloby juz bez pracy bo nie maja obowiazku jesli osoba zostaje zwolniona zjednego dzialu to nie musza jej przenosic na nastepny i tu jest ich tylko dobra wola ze kombinuja jak moga zeby kogos wrzucic na inny dział!!Ile jest takich ludzi,ktorzy w trakcie pracy na jednym dziale przychodza i twierdza ze jednak nie chce tam pracowac to dziewczyny zaraz przenosza go na taki ktory w pelni bedziepracownikowi pasowal!!! Poza tym to czy olka jest napuszona czy nie to tylko i wylacznie jej sprawa i jej obowiazkiem jest odpowiedziec na wszystkie pytania pracownika a wątpie zeby tego nie robila!!
          • Gość: bez_usmiechu Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.play-internet.pl 21.05.12, 10:01
            Taaaaaa i właśnie ONE , łaskawie dały pracę ...
            Jaja sobie robisz ?
            Przecież to takie same szeregowe robole jak cała reszta, i są tam jak po to , żeby zarabiać kasę dla agencji której są przedstawicielkami. Jednym słowem jeśli nie zwerbują ludzi do roboty to pójdą na bruk albo na słuchafony jak cała reszta.
            Stąd też przenoszenie na inne działy i nie ma to nic wspólnego z altruizmem, czy pomaganiem komukolwiek - ot taka polityka agencji , które mają do zrealizowania cele finansowe na każdy miesiąc , a realizację tychże celów zapewnia odpowiednia ilość godzin wytyrana przez odpowiednią ilość roboli.
            To z pracowników agencje czerpią szmal. Proste ?! Proste ! :)
            I dotyczy to absolutnie wszystkich agencyjnych koordynatorów, niezależnie od tego którą firmę reprezentują - SĄ TAM DLA LUDZI, A NIE LUDZIE DLA NICH :)
            Tyle , że jedni sobie z tego zdają sprawę , a inni niekoniecznie ....

• Gość: gościu Re: Leasing Team-Contact Center!!!!! IP: *.skierniewice.vectranet.pl 24.07.12, 20:06
      czy byliście w siedzibie LT na Puławskiej? Siedzą sobie dwie paniusie na recepcji jak udzielne księżniczki i wszystkich traktują jak intruzów. Nic nie załatwisz od ręki, na wszystko mają wyznaczone terminy . Jedynie na wypłaty termin ich nie obowiązuje , już dawno wypłata powinna wejść na konto. W dniu wypłaty dowiedziałem się, że niby mają problemy z kontem i pieniądze wyślą pocztą. Czy dopłacą karę za zwłokę bo kasa będzie o tydzień później?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka