Dodaj do ulubionych

ABSURD GONI ABSURD

23.11.17, 17:52
Poprawki negocjowane przez prezydenta i PiS są tajne, choć ich clou wyciekło. W Sejmie debata dotyczy paragrafów, które Andrzej Duda wyrzucił do kosza. Prezydencka minister omawia projekt, ale nie wie, jak ma on zostać zmieniony. W wojnie o KRS i Sąd Najwyższy absurd goni absurd.
Mówi osoba z otoczenia Andrzeja Dudy: - No cóż... w Sejmie zaprezentowane zostało to, co wcześniej złożył prezydent. A wszystkie poprawki, które negocjowano z Nowogrodzką, będą już pokazywane na sejmowej komisji. Nawet teraz te poprawki wcale nie muszą mieć jeszcze ostatecznego kształtu - sugeruje.


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22685983,absurd-goni-absurd-ustawy-prezydenta-do-poprawki-minister.html#BoxNewsImg&a=66&c=96#MT
Nie wiem czy to Sejm czy piaskownica. Zbiorowisko niekompetentnych ludzi udajacych ze zwoje mózgowe jeszcze nie do końca im sie wyprostowały. Zenada.
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: ABSURD GONI ABSURD 23.11.17, 18:00
      I po co w ogóle ten cały sejm i jego komisje, jacyś eksperci i konsultacje? Wystarczy przecież że Jarek spotka się z Adrianem i się poumawiają: ty bierzesz służbę zagraniczną, a ja sobie biorę sądy. Zgoda? Zgoda!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka