02.11.20, 10:12
Cieszę sie ,że znów jesteś z nami. Wysłała ci estelka ten artykuł? Jakby co to ja będę kontynuować.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
  • wikul Re: wikul... 02.11.20, 12:56
   Witam, witam z radością
   Niestety ta forma udostępniania, zastosowana przez Estelkę nie pozwoliła mi na zapoznanie z tym artykułem. A to z powodu Gazety Wyborczej która wprowadziła jakieś dziwaczne rozwiazania. Czytam tam na wstępie:

   Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,
   rutedys@gmail.com udostępnia Ci do przeczytania pełną wersję poniższego artykułu. Może to zrobić, ponieważ ma prenumeratę Wyborczej. Twój dostęp będzie aktywny przez najbliższe 72 godziny.


   Niestety, dalej już tylko schody. Muszę się zalogować albo utworzyć nowe konto. Problem polega na tym że GW ma jakby dwie wersje; gazeta.pl i wyborcza.pl. A ja nie wiem o którą chodzi. Instrukcja mam otrzymać pocztą A w poczcie nie ma nic. Tak czy owak nie udało mi się zalogować i poszukam innej drogi. Nawiasem mówiąc, uparłem się i postanowiłem sobie że nie będę płacił za teksty które uważam uniwersalne, nie podlegające komercji.
   Dziękuję za dobre chęci i serdecznie pozdrawiam
   • estella50 Re: wikul... 02.11.20, 14:39
    Przykro mi. Może Iryska ma jakiś pomysł.
    A ja nie mam im za złe komercji. Wiadomo, że nie dostają ogłoszeń od pisowskiego rządu. Spółki Skarbu Państwa z kolei mają zakaz reklamowania się w Wyborczej. Do tego spadek czytelników wydań papierowych i musieli zwolnić wielu pracowników. Teraz jakoś odbijają. I na szczęście trzymają się. Bo jaką byśmy opozycyjną prasę mogli czytać?
    No ale z tym udostępnianiem to rzeczywiście coś nie tak. A chodzi chyba o Wyborczą ?
      • wikul Re: wikul... 02.11.20, 21:57
       Doszedł tylko link który się wyświetla z blokującymi zasłonami. Ale poradziłem sobie. Kolega z innego forum "przetłumaczył" mi ten tekst na Worda. Nawiasem mówiąc bardzo ciekawy autorstwa Rusinka.
       Dzięki za dobre chęci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka