Dodaj do ulubionych

polowanie na chlopow

05.08.06, 13:08
Panie strasze wygladaja chlopow, aczkolwiek rodzynkow nie ma jak spotkac.
Bardzo aktywne tutejsze panie w szukaniu. Jak o to idzie to trudno Pani
bedzie. Lepiej do parku spacerek zdrowy albo jakies grupy nawet w parafii juz
lepiej dolaczyc, jesli wolno poradzic oczywiscie. Niektore to starsze i
wyuzdane nieprzyzwoicie wprost i jedno w glowie maja. Tak sie przeciez mowi
ze glowa siwa to wiadamo co sie zachciewa. Mysle, ze Pani sie nie obrazila.
Szacuneczek.
Obserwuj wątek
    • narewa Re: polowanie na chlopow 05.08.06, 14:14
      Wielkie dzięki za dobre rady..ale.....czy nie jest Pan nieco przewrazliwiony?
      Moim zdaniem nic wyuzdanego nie ma w żartach,nawet nieco ryzykownych..Żyjemy
      przecież jeszcze...
      A ja nie mam zamiaru tutaj chłopa szukać,bo i tak nie znajdę..więc szkoda
      zachodu..
      Lubię też spacerować,dużo wyjeżdzam,poznaję nowych ludzi..
      A w samotne wieczory dobrze jest z kim pogadać,choćby tak,wirtualnie..
      Serdecznie pozdrawiam ..
      Co ja tutaj robię??
      • grenka1 Daj spokój 05.08.06, 16:52
        kalesonow, myślisz, że ty po tych trzech rozwodach i 10 kochankach
        jesteś takim atrakcyjnym kandydatem do podrywania.
        Na twój widok podrywa się każda kobieta,
        ale do ucieczki - moherowy bereciku z antenką.
        Oj podejrzewam, że kazia ma rację - jesteś wytworem wyobraźni.
        A swoje dobre rady schowaj sobie w buty - będziesz wyższy.
        • del.wa.57 Re: Daj spokój 05.08.06, 19:10
          O rany!!! a gdzież to kalesonow się podziewał a jak sie pokazałeś to odrazu z
          krytyką,myślaby kto,ze taki skromniutki jesteś,masz bogaty życiorys i nie
          krytykuj bo nie masz do tego prawa,nikt nie ma,czy Ty rozumiesz co to są żarty?
          Oj,kalesonow jakiś marudny i gderliwy z Ciebie facet.
            • dziewczynka15 Re: Polowanie na chlopow??????? 06.08.06, 03:25
              Co chciales przez to powiedziec? Czy, bycie "chlopem" to jedyna rzecz, ktora cie
              dowartosciowuje? Powiem ci tak; my kobiety po 50-ce jestesmy wolne. Przesady z
              naszej mlodosci(niestety,byly takie i nie pyskowac mi tu BABY, prosze)...
              przesady, jak staropanienstwo, ciaza nas nie dotycza. Jestesmy (nareszcie)
              wolne, albo w bardzo ustabilizowanych, dlugoletnich zwiazkach. I nie wyobrazam
              sobie, zeby ktoras z nas zabiegala o wzgledy starego faceta. Czy ty myslisz, ze
              my cie widzimy jako rozbuchanego ogiera? Nie, my wiemy,ze ciebie zawsze cos
              "lamie", potrzebujesz kogos do gotowania i opierania. Co to jest sex, to ty juz
              nie wiesz od dawna. Prawdopodobnie, ty nigdy tak naprawde nie wiedziales. NO.
                    • framberg Re: Polowanie na chlopow??????? 07.08.06, 10:20
                      No tak. Ale to rozbudowuje koszty bo i łańcuch na szyję, gustowny tatuaż. W BMW
                      trzeba zamontować wielki głośnik bo U-pa, u-pa, u-pa jest konieczne, i
                      przezroczyste drzwi żeby paski na dresie było widać.

Nie jest lekko.
                            • framberg Re: Polowanie na chlopow??????? 09.08.06, 23:43
                              Mnie się podobają takie łagodne dziwactwa. Np wieszanie CD pod lusterkiem. Nie
                              wiedziałem jakie to ma znaczenie - praktyczne?, -dekoracyjne?
                              Zdobyłem się na śmiałość i zapytałem właściciela takiego cuda. Powiedział, że
                              to odbija promieniowanie radarów i dzięki temu policja go nie namierzy jak
                              przekroczy prędkość. Stek bzdur z podwójny, potrójnym dnem - oniemiałem tak, że
                              nawet się nie roześmiałem.
                              Podobno w Stanach CD wieszają PortoRikańcy.
                                • grenka1 Dekoracja 10.08.06, 14:52
                                  Ongiś była moda na wieszanie w samochodzie przy wstecznym lusterku lisiego
                                  ogona. Mój sąsiad idąc za modą też sobie coś takiego powiesił, ale w niedużym
                                  rozmiarze.
                                  A że mnie się zawsze żarty trzymały spytałam go:
                                  - Ten ogonek, to jest ozdoba czy reklama?
                                  Na drugi dzień ogonek znikł.

A co do CD, to widziałam w jednym sklepie poprzyklejane na ścianie, zaznaczam,
                                  że nie był to sklep z art. komputerowymi. Wg. mnie dość śmiesznie to wyglądało.
                                  • framberg Re: Dekoracja 11.08.06, 17:07
                                    Pojawiają się czasami jakieś dziwne mody.

Z dawnych lat pamietam taką: wielki, kolorowy grzebień wystający z tylnej
                                    kieszeni spodni. I lusterko.

Teraz obowiązuje złoty łańcuch wkręcający się we włosy na piersi, dres,
                                    czapka "besbolówka" i BMW. I u niektórych CD pod lusterkiem.

Ciekawy jestem skąd się to bierze.
                      • grenka1 Koszty męskości 09.08.06, 18:10
                        Łańcuch na szyję tylko złoty, bo
                        "Złoty łańcuch masz na klacie,
                        każda laska leci na cię ...(reszta niecenzuralna)"

Do tego dresik koniecznie "Pumy" z 5 paskami,
                        oraz buciki oryginalne "Adidasy".
                        No i tak jak wspomniałeś koniecznie beemwica, beemwajka lub beemka
                        z przeźroczystymi drzwiami.
        • goskaa.l Re: Daj spokój 09.08.06, 09:47
          grenka1 napisała:

> kalesonow, myślisz, że ty po tych trzech rozwodach i 10 kochankach
          > jesteś takim atrakcyjnym kandydatem do podrywania.
          > Na twój widok podrywa się każda kobieta

Oj, są tacy. któzy tak myślą. Sama znam takiego faceta, któremu tylko to w
          głowie... Typowy siewca swojego nasienia, dzieci ma kilkoro - ślubnych (był
          chyba 3 razy żonaty) i nieślubnych. Mam wrażenie, że facet ma problemy z libidi
          i swimi możliwościami (w tej chwili około pięćdziesiątki) i potrzebuje coraz to
          nowych podniet. Wieczny chłopiec, niezdolny do trwałego związku. Aparycja
          nieciekawa, taki sobie zwierzęcy samczyk. Brrrr!!! Ale znajduje wciąż nowe
          panienki - bajer ma niesamowity.
          • del.wa.57 Re: Daj spokój 09.08.06, 16:42
            Wiesz Gosiu niektórzy myślą inną częscią ciała,tak jak ten /znajomy facet/ a i
            kobietki tez niektóre myślą w ten sam sposób,tez znam panią,która ma dwójke
            dzieci,partner ją zostawił i miała ogromny problem,kto mnie teraz zechce z
            dwójka dzieci,to niechby juz został ten /mój/ chociaż po babach latał,zdradzał
            ją na prawo i lewo/wiedziała o tym/ dziwne podejscie do życia,nic nie pomogły
            moje tłumaczenia,dziewczyno jesteś ładna,odpowiedzialna,masz dzieci,które
            Ciebie bardzo potrzebuja,ktoś to kiedyś doceni,zobaczysz.....Tak a ile mam
            czekać? No i zeszli się on zyje swoim życiem,wpada do domu zjeśc,wykąpać
            się,zmienić ubranie a ona szczęśliwa,że ma chlopa w domu,głupie są niektóre
            kobiety,oj głupie.

A Kalesonow już najmniej o moralności prawić powinien,ancymonek z niego był nie
            lada.
      • 52ania Re: polowanie na chlopow 07.08.06, 19:35
        I się narobiło.Moze to jest tak:W sanatorium. Pan poznał Panią.Po kilku dniach
        Pan pyta, czy mogę Panią potrzymac za rekę? Proszę bardzo, odpowiada Pani. Za
        następne kilka dni, Pan pyta, czy mogę Panią przytulic? Oczywiscie, odpowiada
        Pani. Znowu mija kilka dni, Pan pyta, czy mogę panią pocalowac, a Pani, śpiesz
        sie chłopie, bo turnus się konczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka