Dodaj do ulubionych

Nasze Biuro Zaprasza - przeczytaj ...

05.10.06, 12:56
Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszym Biurem, zachęcamy
wszystkie dorosłe samotne osoby do skorzystania z dyskretnie prowadzonych
przez nas usług.
Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu, gdyż Biuro „ Wenus-wenus „ daje nie
tylko nadzieję na poznanie kogoś w celu matrymonialnym lub partnerskim, ale
realne możliwości „wygrania z samotnością”. Organizujemy wycieczki, wczasy,
bale, wieczorki zapoznawcze, dancingi itp.

Jezeli mają Państwo ochotę przyłączyć się do Nas i skorzystać z naszych
usług gorąco zapraszamy!!!
Tel. 788-592-411, e-mail: wenus-wenus@o2.pl

ZAPISY NA WIECZOREK ZAPOZNAWCZY OD. 10.10.06 - 20.10.06!!!
Wieczorek odbędzie się, gdy zapisanych bedzie minimum 40 osób.
TEL: 788-592-411, E-MAIL: wenus-wenus@o2.pl - wyślij nam wiadomość, że jesteś
zainteresowany/na a prześlemy Ci szczegółową ofertę!!
Obserwuj wątek
    • grenka1 Re: Nasze Biuro Zaprasza - przeczytaj ... 05.10.06, 13:26
      A może by tak coś bliższego na Forum - nie da rady?
      Np. miejscowość, dokładny nr telefonu (ten podany-jest bez kierunkowego), jakie
      opłaty itp.... itd ......
      • olejowy.bogacz Re: kompy na karibach 05.10.06, 13:32
        jw nie mysl wenus ze jstarszy i gupszy. Ludzie sa doswiadczone dzisia w takim
        buzinesie.
        • wenus-wenus Re: kompy na karibach 05.10.06, 14:56
          Olejowy.Bogaczu - nie wiem co to za sugestia....
      • wenus-wenus Re: Nasze Biuro Zaprasza - przeczytaj ... 05.10.06, 15:54
        TELEFON KTÓRY JEST PODANY TO TEL. KOMÓRKOWY. NAPEWNO WIECZOREK ODBEDZIE SIE W
        OKOLICACH WARSZAWY. ZBIÓRKA TAK JAK ZWYKLE BĘDZIE W CENTRUM I STAMTĄD AUTOKRA
        NAS PRZEWIEZIE DO RESTAURACJI. PROSZĘ NAPISAĆ NAM WIADOMOŚĆ NA E-MAIL A OTRZYMA
        PANI ZWROTNĄ ZE SZCZEGÓŁAMI. POZDRAWIAM
    • grenka1 Olejak 05.10.06, 14:54
      A gdzie Ty tego kompa podłączysz do karibu?
      I jak? Za pomocą wtyczki czy gniazda USB?
      pl.wikipedia.org/wiki/Renifer
      • olejowy.bogacz Re: Olejak 05.10.06, 17:38
        Ta firma krzyk jakis bo adres inconito.Telef adres nazwisko prezia tajemnica
        jakos tak cieniutko z reklama na forum Renifer duzy.
        • dama-kanaliowa Re: Olejak 08.10.06, 22:22

          No na forum emerytow i rencistow tez to ogloszenie spotkalam. Czegoz to ludzie
          nie wymysla, zeby innych za darmo uszczesliwicwink
          • dama-kanaliowa Re: tv polonia 15.10.06, 09:44

            program.tvp.pl/2,3927900,000001.html
            zwiastun byl ciekawywink)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka