Dodaj do ulubionych

do STEPH13

23.08.06, 15:50
czesc Steph13,
wyslalam do ciebie e-mail no adres na gazeta.pl kilka dni temu - jest on
wazny i zastanawialam sie czy wogole go otrzymalas?
jesli przeczytasz ten post to prosze daj znac na
barbara_czarnecka2002@yahoo.com
dzieki i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • steph13 Re: do STEPH13 23.08.06, 16:47
      Na wyslany do Ciebie email dostalam 'delivery failure notification notice' wiec
      moze do Ciebie nie dojdzie. W kazdym razie - odpowiedz moja jest: go ahead and
      good luck.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka