barbarakaroluk
23.08.06, 15:50
czesc Steph13,
wyslalam do ciebie e-mail no adres na gazeta.pl kilka dni temu - jest on
wazny i zastanawialam sie czy wogole go otrzymalas?
jesli przeczytasz ten post to prosze daj znac na
barbara_czarnecka2002@yahoo.com
dzieki i pozdrawiam