Dodaj do ulubionych

SUN & FAN Kanciarze

24.10.07, 17:15
UWAGA, UWAGA - biuro podróży Sun&Fan oszukuje swoich klientów.
Wystawiają na sprzedaż lepsze hotele a zakwaterowują tam gdzie im
się podoba. Wykupiliśmy dwa tygodnie w hotelu Amphora W Egipcie w
Sharm, wylądowaliśmy w nowo wybudowanym hotelu SaVita!
Podpisując umowę z tym biurem napiszcie
"NIE WYRAŻAMY ZGODY NA ZAMIANĘ HOTELU"
Obserwuj wątek
    • m.frontczak Re: SUN & FAN Kanciarze 23.08.08, 22:42
      Właśnie wróciliśmy po 2-tygodniowym pobycie w Corniche Palace w Bizercie. Był to
      pobyt z 4- letnim dzieckiem. Pokój mozna powiedzieć średniej wielkości, w naszym
      przypadku z odnowionymi meblmi, klima stara i bardzo głośna, ale działająca,
      łazienka po remoncie sprzed kilkunastu lat. Pomieszczenia codziennie ogarnięte
      przez panie sprzątające i wymieniające ręczniki. Można powiedzieć średni poziom,
      ale niech będzie że to tunezyjskie trzy gwiazdki. W opcji all inclusive
      śniadanie do godZiny 9-30 i koniec, bagietki to podstawa, słodkie bułki zawsze
      takie same, dżemy, jajka smażone, warzywa, kawa raczej inka i sława herbata.
      Oczywiście do wszystkiego przy posiłkach ogromne kolejki, mnóstwo ludzi i
      wooolna obsługa, wręcz baaaardzo powoln. W pierwszym tygodniui jedzenie ciut
      lepsze od drugiego. Jedzenie mało smaczne, ciągle to samo, zero uwzględnienia że
      są małe dzieci, bardzo pikantne, podobnie kolacja. Standard to niezjedzenie
      czegoś na obiad znajdowało miejsce w posiłkach kolacyjnych itd. Najgorsze to
      obsługa tzw. baru. Bardzo nieprzyjemni barmani, chyba ciągle piani, rozumiejący
      inne języki kiedy mieli ochotę, brrrr, coś okropnego!!! O godzinie około 17 tzw.
      przekąski ciasta i stale pizza, do tego posiłku ciągła kolejka i po prostu brak,
      co nikogo nie obchodziło że nie wszyscy dostali. Szklanki, filiżanki często
      brudne, a nawet myte były jednorazowe kubki. Drinki wyrażnie rozwadniane: wódka,
      gin.

Basen - brodzik dla dzieci wyraźnie za mały. Duży basen od 1,40 do 3,00, a więc
      dla osób umiejących pływać. Aha baseny czynne od 8 do 18. Woda w basenie chyba
      nie zmieniana, co potwierdzała obsługa, a nasze dziecko po kilku dniach miał
      plamy skórne od bakterii w dużym basenie, co oznaczało 8 dni antybiotyku. Plaża
      przy hotelu z leżakami ( jak udało sie zając) najczesniej brudna od alg - żadko
      sprzątana :( Leżaki przy basenach bezpłatne (o ile zdąży sie zająć w odpowiednim
      czasie). Rezydent mało przyjemny, dość chłodny w obyciu i mało przyjazny.

Najlepszym punktem są animatorzy, zarówno polscy jak i tunezyjscy: aerobik, aqua
      aerobik, siatka, piłka wodna, tenis, mini disco, inne zajęcia dla dzieci.

Odlecieliśmy z 10 - godzinnym opóźnieniem, po wielu chwilach niepewności,
      oszukiwaniu przez obsługę lotniska, bez pomocy rezydenta, którego los 150 osób
      nic nie obchodził, bo stwierdził że to poza jego zakresem, a konsulat stwierdził
      ze mamy się zwrócić do biura podróży SUN @ FU, które nie miało ochoty służyć nam
      pomocą:((( Odleciliśmy dzięki uporowi ludzi, Pani z naszej grupy która biegle
      mówiła po francusku i innym osobom, które interweniowały w TVN, konsulacie i
      gdzie się dało!!!

Odradzamy
      • icbeep Re: SUN & FAN Kanciarze 19.09.08, 17:42
        Typowe polskie narzekanie. Nauczcie się ludzie, żę * * * to nie to
        samo co u nas. Nawet * * * * * w Tunezji czy Egipcie to żadko
        odpowiednik * * * u nas. Te prawdziwe * * * * * kosztują nie mniej
        nie wiecej około 4500 zł/os. A więc placąc 2500 zł/os gdzie przelot
        to prawie 45% kosztów i jeszcze opcja ALL - pomyślcie zanim
        zaczniecie wymagać ze te marne 2500 zł./os.
    • jolkajap Re: SUN & FAN Kanciarze 13.09.08, 14:28
      Mnie też naciągnęli, ale nie podaruję. Hotel w Egipcie ok, ale
      rezydentka - dramat. Panienka bez identyfikatora, jak się okazało
      bez wymaganych prawem polskim uprawnień ( licencja pilota) do tej
      pracy, zatrudniona na jakichś dziwnych zasadach przez arabusów a nie
      Sun and Fun w którym wykupiłam wczasy i broniąca interesów arabów
      a nie turysty. Mnie sprzedała kurs nurkowania w egispkim centrum
      nurkowym, które nie ma pojęcia co to jest kurs PADI ani nie ma
      polskiego instruktora ( chyba nie mieli żadnego w ogóle, w końcu
      chama jakiegoś z łapanki dorwali - ostrzegam przed nauką nurkowania
      z niejakim Robertem Pietrasem - zgroza). centrum pozwala nurkować
      każemu kto chce , nawet jak nie umie pływać więc można utopić się na
      własne życzenie. Na moje skargi i reklamacje co się tam odbywało (
      wszsytkie 50 ćwiczeń na basenie "instruktor" zafundował nam w 4
      godziny, bez wstępnego szkolenia teoretycznego) nie reagowała - no
      bo dostała prowizję to co będzie zarobku się pozbywać. Napisałam już
      skargi do biura, wojewody o odebranie im licencji i do PADI o
      kontrolę tego centrum Aqua Sharm i tego pseudo instruktora.
      • alphala Re: SUN & FAN Kanciarze 21.10.08, 11:56
        Wlasnie wrocilam z Egiptu (hotel Pyramisa Blue Lagoon) i musze
        powiedziec, ze rezydentka (Pani OLa) byla do niczego!! nie dosc, ze
        nie zainteresowala sie jednym z gosci, ktory polprzytomny lezal w
        lozku cierpiac na mocna zemste, to na dodatek, gdy mojej kolezance
        SKRADZIONO WSZYSTKIE PIENIADZA Z POKOJU juz 3 dnia pobytu(!!!) stala
        po stronie hotelu tlumaczac, ze pieniadze trzeba trzymac w sejfie.
        Dodam, ze to byl niby hotel 5* i ani ona ani manager hotelu nie
        zrobili nic w tej sprawie. zaproponowano tylko kosz jakichs ich
        smierdzacych owocow i jakies tanie wino za przezyty stres. Jesli
        chodzi o sama organizacje, transfery i zakwateowanie, to SUN&FUN sie
        niezle wywiazal, ale rezydentka zupelnie obojetna wobec naszych
        potrzeb i zazalen, a do tego dosc opryskliwa w moim mniemaniu!!
    • jolkajap rezydenci bez uprawnień 13.09.08, 14:32
      Zapomniałam dodać że jeśli turysta miałby faktycznie poważne kłopoty
      to na pomoc rezydentki nie ma co liczyć. Ma to w nosie. Interesują
      ją tylko prowizje z wycieczek. No i kłamie oszukując turystów n a
      temat zakresu polisy NW i KL z Signal Iduny.
    • k-a-ja Re: SUN & FAN Kanciarze 04.11.08, 19:16
      Ja byłam z rodziną na wakacjach w Egipcie z biurem SUN&FAN i jestem
      bardzo zadowolona . Hotel w którym byliśmy zakwaterowani spełniał
      wszystkie nasze oczekiwania .Obsługa bardzo miła rezydentka
      też.Ogólnie bardzo nam się podobało. W przyszłym roku też tam
      pojedziemy i z tym biurem podróży. Ps. Nie wymagajmy cudów płacąc za
      wycieczki małe kwoty .
    • jam-ci-on Re: SUN & FAN Kanciarze 07.11.08, 00:55
      A może by tak trzymać się nazw biur... Nazwa to Sun&Fun, to też świadczy to Tobie skoro nei wiesz z jakim biurem byłeś/aś.
      Akurat zmiana z Amphory na Savitę która ma 5* jest wg mnie jak najbardziej ok. Amphora to stary hotel i pewnie też byłyby narzekania

Pozdrowienia
    • iwa.2 Re: SUN & FAN Kanciarze 18.05.09, 16:49
      lorus0 napisał:

> Byłam w hotelu Amphora W Egipcie w
      > Sharm, jak również w hotelu SaVita! i powinniście podziękować że
      wylądowaliście w SaVicie tych holeli nie da się porównać każdy ma
      swój klimat ale jeśli chodzi o standart to został Wam podniesiony bo
      Anphoras ma tylko 4 i pół gwiazdki a jedzenie było bardzo monotonne
      jak na 2 tygodniowy pobyt:)Więc nie oceniajcie Sun & Fan tak ostro
      ja byłam wraz z rodziną już 3 razy z nimi i jadąc kolejny raz do
      Egiptu to tylko z nimi biorąc pod uwagę ile opowieści się
      nasłuchałam od znajomych którzy latali do Egiptu np . z TRIADĄ
      Pozdrawiam
    • papiez2000 Re: SUN & FAN Kanciarze 07.07.09, 23:58

chciałbym przestrzec wszystkich przed tym biurem. Razem z narzeczoną wybraliśmy
      wymarzone wakacje w 4 gwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive w ofercie last
      minute. Wylot miał by za 2 dni. Zapłaciliśmy, podpisaliśmy umowe i zaczeliśmy
      przygotowywac się to wyjazdu. NAstpenego dnia biuro Sun&Fun zadzwoniło do nas z
      propozycją "nie do odrzucenia" - albo rezygnujemy z wyjazdu albo jedziemy do
      "niby" takiego samego hotelu ale dalej 6km i troche dalej od plazy. Oczywisce
      oddaja nam pieniadze w przypadku rezygnacji... Musilismy zrezgynowac bo opinie o
      hotelu, ktory nam zaproponowao na wkacje.pl i holidaycheck byly slabe.
      Generealnie wielka porazka i żenada. UWAGA OSZUSCI !!!
      • barumtryk Re: SUN & FAN Kanciarze 02.08.09, 10:30
        Napiszę krótko - byłem z nimi już 3 razy (Alibaba, Sun Rise Select
        Garden, Sun Rise Makadi) wszystko bez wyjątku było SUPER ! Jeszcze
        była taka sytuacja, że w 2006 bankrutował ten polski przewoźnik co
        latał na Dominikanę za 2500 zł i woził turystów dla S&F i w
        ostatniej chwili Sun & Fun podstawiło samolot AMC, która jest super
        linią ! Szacun za tę operację !

Pozdrawiam wszystkich i myślcie tylko pozytywnie !
    • malynia Re: SUN & FAN Kanciarze 11.10.10, 15:20
      BP Sun&Fun z bezczelną premedytacją oszukuje turystów!
      Pojechaliśmy na wakacje do Egiptu, będąc jeszcze w PL biuro wiedziało, że nie będzie dla nas miejsc w hotelu, w którym wykupiliśmy miejsca, a my dowiedzieliśmy się dopiero na miejscu o 23.00, byliśmy zmęczeni po podróży, a oni specjalnie okłamali nas, że tylko na 1 noc zostaniemy w hotelu o znacznie gorszym standardzie, niż w hotelu, w którym wykupiliśmy miejsca, ostatecznie zostaliśmy zmuszeni do pozostania w tym hotelu cały pobyt!
      na spotkanie z Rezydentem, arogancki Rezydent imieniem Kuba, spóźnił się, nie potrafił nawet przeprosić nas za zaistniałą sytuację! w takiej sytuacji jak my, było 30 osób, nikt z nas nie chciał zostać ani chwili dłużej w tym śmierdzącym, brudnym, hotelu, w którym nawet wody w kranie brakowało!!! Żądaliśmy natychmiastowego powrotu do PL, nie było szans, zostaliśmy w tym hotelu uwięzieni jak we WIĘZIENIU!!!
      BP Sun&Fun jest NAJGORSZYM BIUREM JAKIE POZNAŁAM!!!
      Odradzam kupna wycieczek za pośrednictwem tego biura i obiecuje tutaj Wszystkim forumowiczom, że napiszę do Rzecznika Praw Konsumenta, by zajął się tymi OSZUSTAMI!!!

jeśli są osoby, które chcą się dołączyć do tego, aby oszuści Sun&Fun przestali istnieć na rynku, proszę pisać: emso@post.com
    • malynia Re: SUN & FAN Kanciarze 11.10.10, 15:27
      BP Sun&Fun z bezczelną premedytacją oszukuje turystów!

Pojechaliśmy na wakacje do Egiptu, będąc jeszcze w PL biuro wiedziało, że nie będzie dla nas miejsc w hotelu, w którym wykupiliśmy miejsca, a my dowiedzieliśmy się dopiero na miejscu o 23.00, byliśmy zmęczeni po podróży, a oni specjalnie okłamali nas, że tylko na 1 noc zostaniemy w hotelu o znacznie gorszym standardzie, niż w hotelu, w którym wykupiliśmy miejsca, ostatecznie zostaliśmy zmuszeni do pozostania w tym hotelu cały pobyt!
      na spotkanie z Rezydentem, arogancki Rezydent imieniem Kuba, spóźnił się, nie potrafił nawet przeprosić nas za zaistniałą sytuację! w takiej sytuacji jak my, było 30 osób, nikt z nas nie chciał zostać ani chwili dłużej w tym śmierdzącym, brudnym, hotelu, w którym nawet wody w kranie brakowało!!! Żądaliśmy natychmiastowego powrotu do PL, nie było szans, zostaliśmy w tym hotelu uwięzieni jak we WIĘZIENIU!!!
      BP Sun&Fun jest NAJGORSZYM BIUREM JAKIE POZNAŁAM!!!
      Odradzam kupna wycieczek za pośrednictwem tego biura i obiecuje tutaj Wszystkim forumowiczom, że napiszę do Rzecznika Praw Konsumenta, by zajął się tymi OSZUSTAMI!!!

jeśli są osoby, które chcą się dołączyć do tego, aby oszuści Sun&Fun przestali istnieć na rynku, proszę pisać: emso@post.com
      • julcia_bleble Re: SUN & FAN Kanciarze 31.10.10, 19:32
        Ilu ludzi, tyle opinii. Nie ma z cala pewnoscia jednego biura, ktore WSZYSTKIM by pasowalo. Ja osobiscie bylam w tym roku z Sun&Fun 1szy raz, tez sie obawialam ale wszystko bylo ok i bylam b.zadowolona. Naprawde nie bylo rzeczy do ktorej moglabym sie przyczepic. Poczawszy od rezydentki a skonczywszy na hotelu. (rowniez Hotel Triton Empire- Hurghada). Nie wiem..wydaje mi sie ze to zalezy akurat od szczescia, turnusu (na jakiego rezydenta sie trafi).Przykro ze akurat na Was trafilo.. Kazde biuro ma swoje plusy i minusy i nie ma jednego takiego, ktore spasowaloby wszystkim naprawde..
    • sebos75 Re: SUN & FAN Kanciarze 31.10.10, 21:43
      Niestety potwierdzam,
      z postów w internecie wynika, że oszukują
      klientów z premedytacją.
      Nabrali nas w październiku 2010 r (w sumie 10 osób z grupy z Gdańska)
      podmieniając hotel na nieporównywalnie gorszy - nie pytając nas o zgodę
      Wszystko opisałem na forum www.nabrani.pl
      (opiszmy tam wszystkie ich sztuczki i metody jak się ustrzec i co zrobić jak już podpisali umowę...)
      Mamy zamiar zebrać poszkodowanych
      i poczynić stosowne kroki z wnioskiem do marszałka woj o wstrzymanie koncesji
      Proszę wszystkich poszkodowanych o wpisy oraz
      planujących kupić wycieczkę - omijać ich z daaleka!!

to był nasz pierwszy i ostatni kontakt z tymi oszustami

Pozdrawiam
      S
    • vandidelsol Re: SUN & FAN Kanciarze 12.08.11, 08:01
      lorus0 napisał:

" UWAGA, UWAGA - biuro podróży Sun&Fan oszukuje swoich klientów !!!"

Wymarzone wakacje w Emiratach Arabskich... I totalny balagan z dojazdem. Mial byc bezposredni, a lecielismy przez Niemcy. Malo tego w planie byl wylot o 6 rano a wylecielismy o 16.50. krotko piszac na miejscu zamiast o 14.30 bylismy o ggodz. 10.00 dnia nastepnego. Powrot to jeszcze wiekszy przekret, bo rezerwacja w hotelu do 14 lipca i planowany powrot o godz 15.30, tymczasem hotel opuscic musielismy 13 lipca o 21.00. Oczywiscie zapomnijcie o pomocy rezydentki. Widzielismy ja jedynie przy przylocie w Dubaju. Powrot tez oczywiscie przez Niemcy, z przesiadka we Frankfurcie gdzie bylo jedynie kilkadziesiat minut na pokonanie tego lotniska z kilkakrotnymi kontrolami. Jednym slowem transportowy koszmar, ale powiedzialbym pal licho gdyby biuro podrozy poszlo na reke i chociaz zapewnilo pobyt do dnia do ktorego mielismy rezerwacje w hotelu. Nie ! kazano nam opuscic go dzien wczesniej ! I tak to niekompetencja biura zamiast pieknych wakacji w ZEA zafundowala nam szkole przetrwania w podrozy.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka