Dodaj do ulubionych

Eco Travel

22.09.17, 09:05
Bardzo profesjonalna, szybka obsługa .Byłam obsługiwana przez panią Krystynę Mazur. Jest to osoba kompetentna, b.miła. Gdybym była szefem tego biura, to ta pani otrzymałaby solidną premię. Wyjeżdżam dopiero w 12/17, więc po tym terminie poinformuję jak dalej przebiegała współpraca. Na razie jest profesjonalizm, tak trzymać.
Obserwuj wątek
    • wernisia Re: Eco Travel 27.09.17, 19:37
      Merytoryczna i profesjonalna obsługa po numerem tel. i e-mailem Pani Krystyny Mazur z biura Eco Travel. W wielu miejscach brakuje tak miłych i zaangażowanych pracowników. Polecam
      • wjk_bhu Re: Eco Travel 25.10.17, 18:24
        Mam nadzieję, że cały wyjazd będzie równie udany jak jego przygotowanie przez Panią Krystynę Mazur. Jestem bardzo zadowolony, że moje trudności sprzętowe i komputerowe "kwalifikacje" zetknęły się z cierpliwością i uprzejmością Pani Krystyny. Chwała Jej za to.
    • safijaczek2 Re: Eco Travel 22.01.18, 11:43
      Chciałabym serdecznie polecić firmę Ecotravel . Córka wróciła właśnie z obozu fotograficznego nad morzem. Logistyka, organizacja obozu, wyżywienie, wychowawcy, zajęcia – wszystko super. Pierwszy raz odkąd wysyłam dzieci na kolonie i obozy (czyli od około 9 lat) bez proszenia dostawałam wszelkie informacje na czas, mailowo i sms-em. Wyżywienie dostosowane było do potrzeb córki, mimo, że wcześniej tego nie zgłosiłam. Zajęcia – jeśli nie chcesz by Twoje dziecko się nudziło, skorzystaj z oferty Ecotravel. Wychowawcy – bardzo indywidualne podejście do dzieci. Fakturę elektroniczną dostałam w ciągu 2-3 godzin mailem, od momentu kiedy o nią poprosiłam.
      Pani Krystyna Mazur z Biura Ecotravel była bardzo pomocna od początku do końca przy załatwianiu wszelkich spraw związanych z obozem.
      POLECAM
    • zosia.knot Re: Eco Travel 22.04.18, 17:11
      Profesjonalnie, szybko, miło i z pełnym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura. Rezerwowałam wycieczkę dla 10 osób. Pomoc Pani Mazur - nieoceniona. Szczerze polecam.
      Marta Podsiadła (Łódź)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka