Dodaj do ulubionych

Travel Shops Łódź

18.08.15, 16:09
Polecam ze względu na obsługę klienta :) Biuro ma w ofercie chyba wszystkich organizatorów wycieczek, więc zanim sami byśmy się zdecydowali minęłyby wakacje. Doradzą i pomogą nawet najbardziej niezdecydowanym i wybrednym (tak, to o nas :)). Pojechaliśmy od nich do Bułgarii z lasta
Andrzeja Struga 5, Łódź centrum
Obserwuj wątek
    • kalka1512 Re: Travel Shops Łódź 29.09.15, 16:36
      ja też mogę polecić travel shops. korzystam z ich usług od trzech sezonów, nie zawiedliśmy się ani razu. bardzo miła obsługa
      • travelshops Re: Travel Shops Łódź 04.02.16, 12:43
        Dziękujemy za zaufanie!
    • maria.nie Re: Travel Shops Łódź 06.11.15, 17:49
      Ja też polecam! w tym roku wyjechałam z travel shops już trzeci raz, za każdym bardzo udany dobór oferty. do tej pory były tylko kraje europejskie, ale za rok planujemy Azję :)
      • travelshops Re: Travel Shops Łódź 04.02.16, 12:43
        Dziękujemy! Udanej wyprawy, zapraszamy :)
    • karolinajaw1 Re: Travel Shops Łódź 08.12.15, 16:53
      W biurze nie byłam, ale rezerwowałam wycieczkę przez ich stronę www.travelshops.pl/. Kontaktowałam się mailowo i telefonicznie. Był to last i wszystko poszło gładko i szybko :)
      • travelshops Re: Travel Shops Łódź 04.02.16, 12:44
        Dziękujemy za opinię!
    • travelshops Re: Travel Shops Łódź 04.02.16, 12:41
      Polecamy się :)
      Zapraszamy na naszą stronę www.travelshops.pl
      oraz nasze profile, w których znajdziecie wybrane oferty:
      Fanpage www.facebook.com/Travelshops
      Google Plus tiny.pl/ggpw3
      Grupa na FB z ofertami last minute www.facebook.com/groups/919736388122618/
      Pozdrawiamy i życzymy udanych podróży!
      • justabe Re: Travel Shops Łódź 13.06.16, 17:10
        kontaktowałam się z Wami przez fb, świetna ta grupa z lastami. ostatecznie czerwcowy wypad przez przełożenie urlopu nie wypalił, ale pod koniec sierpnia będę siedzieć na walizkach i polować na lasta ;)
        • justabe Re: Travel Shops Łódź 04.11.16, 16:09
          w sierpnie nie byłam, ale ostatecznie udało się spędzić cudowny tydzień na Lanzarote :) szybki kontakt pozwolił na upolowanie dobrego lasta (a o takie w październiku ciężej). super, polecam!
    • asiulskaszy Re: Travel Shops Łódź 13.07.17, 16:34
      Też wykupiłam wycieczkę w tym biurze, nawet dostaliśmy wagę do bagażu, co jest świetną opcją przy powrocie, bo zawsze dochodzą jakieś pamiątki itd i nie trzeba już ważyć walizki dopiero na lotnisku ;)
    • travelshopslodz Re: Travel Shops Łódź 18.08.17, 17:35
      Gorąco zapraszamy do naszego biura na Struga 5 w Łodzi po bezpłatny katalog z wyselekcjonowaną ofertą najlepszych hoteli różnych organizatorów. Jedyny w swoim rodzaju :) Hotele wybrane przez naszych doradców, wzbogacone osobistą relacją z pobytu. Same sprawdzone obiekty. Podzielone na kategorie, typu dla rodzin, dla plażowiczów, luksusowe, rozrywkowe, na każdą kieszeń i inne. Każdy znajdzie coś dla siebie
      Zespół Travel Shops

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka