11.04.14, 18:42
Szukacie dobrego , profesjonalnego biura , z szroka oferta i konkurencyjnymi cenami na wyjazdy kolonijne waszych dzieci ? Polecam ecotravel . Spełnia wszytskie te warunki i to wszytsko przez internet. A jak już będziecie załatwiać formalności to postarajcie się byście załatwiali je z panią Roksaną Danek. Doskonała kompilacja wiedzy , kompetencji , szybkości i wdzięku. Ja w każdym razie juz czekam na następne wakacje.
Obserwuj wątek
  • izabela.strzalkowska Re: Ecotravel 14.05.14, 17:49
   Ja natomiast obóz dla mojej córki w Ecotrvel rezerwowałam u Pana Michała Pawlika i też nie mogę powiedzieć nic złego. Odpowiadał cierpliwie na moje (liczne) pytania, a jak sobie przypomniałam, że córka chciała na dodatkową wycieczkę bez żadnego problemu dostałam zmienioną umowę. No i fakt, że wszystko można załatwić przez internet jest istotny , szczególnie gdy się cierpi na chroniczny brak czasu. A oferta obozów jest naprawdę szeroka nawet bardzo, bo jak się okazało w trakcie poszukiwań obozu dla jednej córki i druga znalazła obóz marzeń dla siebie - w Paryżu :) Szczerze polecam.
   • mementomroi Re: Ecotravel 12.03.15, 17:00
    Polecam Biuro Podróży EcoTravel ,chciałbym również podziękować jak i polecić
    p.Roksanę Danek za bardzo szybkie i sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem na obóz.
    Jestem zadowolony z dotychczasowych usług ze strony Pani Roksany.
  • m-m-p Re: Ecotravel 15.05.14, 19:44
   Mój syn juz drugi raz jedzie z tym biurem podróży na obóz "Kapela Marzeń". Syn jest zachwycony. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z obsługi Pana Michała Pawlika. Rozwiewa wszystkie nasze wątpliwości. Odpowiedzi ma maile są szybkie, jasne i konkretne. Współpraca układała się znakomicie.
  • wegatka Re: Ecotravel 15.06.14, 17:33
   Tylko uważajcie, żeby Wam nie doliczyli niechcący stówki, albo trochę więcej przy załatwianiu formalności, tak jak mi rok temu.

   forum.gazeta.pl/forum/w,29584,144207012,144207012,ECOTRAVEL_nie_polecam_.html
   • maminka_wiktorynki Re: Ecotravel 15.07.14, 22:11

    Widzę, że Pan Michał bije rekordy popularności :) Mnie również obsługuje p. Pawlik kolejny rok z rzędu i nie mogę nic złego powiedzieć. Dziecko jeździ na wymarzone obozy tematyczne, wraca całe, zdrowe, wybawione.
    Pan Michał bardzo fachowo obsługuje całą papierologię - bez zastrzeżeń.

    Pozdrawiam!
  • gbpherby Re: Ecotravel 07.08.14, 16:34
   Polecamy :-)
   Mieliśmy okazję odbyć bardzo udaną wycieczkę po Ojcowie z Ecotravel. Miła obsługa w biurze, b. dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Super przewodnik na miejscu, który potrafi zainteresować dzieci w różnym wieku. Dostosować tempo zwiedzania zarówno do 6-latka jak i 14-latka.
   Aż chce się wracać.
  • renateb Re: Ecotravel 01.09.14, 11:58
   Serdecznie polecam Ecotravel :) Mila, szybka i profesjonalna obsluga. Rzetelna firma! Dziekuje Panu Michalowi Pawlikowi za udane wakacje moich dzieci w Kulce na Mazurach. Pozdrawiam i napewno do uslyszenia ponownie. Renata
  • adela815 Re: Ecotravel 02.09.14, 08:22
   Córka była na obozie aktorskim i przez cały tydzień nie miała czasu, żeby do mnie zadzwonić! To oznacza tylko jedno - było SUPER! Polecam obozy tematyczne dla dzieci! W przyszłym roku też skorzystamy.
   A obsługa biura? Bez zastrzeżeń! Obsługiwał nas oczywiście pan Michał Pawlik :) Pozdrawiamy!
   • agajaz2 Re: Ecotravel 11.02.15, 10:35
    Jestem sceptyczką...., a czytając takie wpisy , ktoś mógłby pomyśleć ,że są spreparowane. Jednak mam pewność ze NIE, są prawdziwe! Właśnie wykupiłam córce obóz młodzieżowy i miałam bardzo dużo pytań. Moją obsługą zajmuje się p. Michał Pawlik. Ciekawość matki została zaspokojona! Dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy. Pozdrawiam i dziękuję.
    • zorkas2 Re: Ecotravel 13.03.15, 11:01
     Pierwszy raz wysyłam córkę na obóz z Ecotravel jak do tej pory wszystko przebiega bardzo dobrze, szybka wymiana dokumentów , profesjonalna i mila obsługa ze strony pani Roksany Danek sugeruje że reszta potoczy się równie sprawnie i w miłej atmosferze i że córka wróci z wakacji zadowolona.
  • basia-2505 Re: Ecotravel 27.02.15, 17:53
   Pierwszy raz wysyłam córkę na kolonie z ecotravel.
   Profesjonalna obsługa, rzetelne informacje, szybka i sprawna przesyłka dokumentów, jak do tej pory biuro godne zaufania.
   Pan Michał Pawlik to naprawde profesjonalny doradca.
   Polecam
  • si1974 Re: Ecotravel 13.03.15, 08:30
   Obsługa w porządku. Wszystko załatwiane szybko i skutecznie.
   Po przyjeździe syna z wakacji-będzie dalszy ciąg
   • macrej Re: Ecotravel 09.04.15, 15:44
    A co polecacie z obóz sportowych dla dzieci?
  • han.mar Re: Ecotravel 13.04.15, 13:59
   Dotychczasową jakość obsługi kolonii dla dziecka uważam za profesjonalną i godną polecenia. Liczę, że po kolonii będę miał równie dobra opinię o firmie. Szczególne podziękowania dla Pani Roksany Danek za bieżącą współpracę
   • ika99 Re: Ecotravel 22.04.15, 08:40
    Polecam biuro Eco Travel i Pana Michała Pawlika, który cierpliwie i z pełnym profesjonalizmem odpowiadał na moje liczne pytania. Obóz zarezerwowany bez problemu,jestem pewna, że córka wróci zadowolona.
    • almonds.bleus Re: Ecotravel 26.04.15, 09:02
     Również polecam. Rezerwowałam w Eco Travel kolonie dla syna- dotychczasowa obsługa przebiega profesjonalnie, kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy bardzo dobry (podziękowania dla pani Sabiny Oleksy). Mam nadzieję na równie pozytywne podsumowanie po powrocie!
     • justysiadz Re: Ecotravel 20.05.15, 09:38
      Również podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi wpisami. Niedawno zarezerwowałam córce obóz letni, wszystko przez internet, bez komplikacji i bardzo sprawnie. Jestem osobą bardzo niezdecydowaną lecz Pan Michał Pawlik Z Ecotravel pomógł mi, jest kompetentny i cierpliwy, człowiek który zna się na rzeczy i jest zorientowany w tym co robi. Bardzo się cieszę i że trafiłam akurat na niego. Polecam.
  • monisia1708 Re: Ecotravel 20.05.15, 09:59
   Gorąco polecam Biuro Eco Travel. Pan Michał Pawlik zapewnia profesjonalną obsługę klienta, pakiet materiałów informacyjnych przed wyjazdem, pełną i szybką informację.I co najważniejsze wszystkie formalności załatwia się przez internet i telefon.POLECAM !!!
  • simo101 Re: Ecotravel 10.06.15, 15:21
   Polecam to biuro. Bardzo miła i szybka obsługa. Szczególnie sympatyczna Pani Roksana Danek :)
  • zuzi-a75 Re: Ecotravel 10.06.15, 16:45
   Pierwszy raz wysyłam syna na obóz z ecotravel. Profesjonalna obsługa, rzetelne informacje, szybka i sprawna przesyłka dokumentów, jak do tej pory biuro godne zaufania. Pani Sabina Oleksy
   to naprawde profesjonalny doradca. Polecam
   • mareczekg78 Re: Ecotravel 08.12.15, 09:45
    Byliśmy w weekend na jarmarkach w Pradze. To już drugi wyjazd z Ekotravel (pierwszy był w ubiegłym roku, do Drezna, również na jarmarki). Oba wyjazdy były zorganizowane bardzo profesjonalnie, obsługa (pani Roksana Danek oraz pani Katarzyna Siemiączko) była uprzejma i bardzo pomocna. Jesteśmy zadowoleni i w przyszłym roku pojedziemy na jarmarki raz jeszcze! :)
  • tigra-g Re: Ecotravel 16.03.16, 08:15
   Pierwszy raz wysyłam córkę na obóz taneczny. Formalności załatwiam z P. Sabiną Oleksy. Jak na razie dokumenty i informacje sprawnie przesyłane. Pani miła, uprzejma i bardzo pomocna. Polecam!
  • iv85 Re: Ecotravel 17.03.16, 16:19
   Serdecznie polecam kontakt i współpracę z Panią Krystyną Mazur z biura Ecotravel. Można liczyć na szybką i fachową pomoc z jej strony. Sprawie doprowadza klienta do zawarcia umowy, dbając o dosłownie każdy szczegół.
  • amanda36 Re: Ecotravel 23.03.16, 16:08
   estem bardzo zadowolona z obsługi biura Ecotravel, a zwłaszcza ze współpracy z Panią Sabiną Oleksy, która pomagała mi w wyborze oferty na weekendowy wyjazd. Z pośród dużej oferty wyjazdów Pani Sabina doradziła mi zarówno kierunek wyjazdu jak i dogodny termin. Pani Sabina jest bardzo miłą i kompetentną osobą, która potrafi odpowiedzieć na każde zadane przeze mnie pytanie. Wierzę, że weekendowy wyjazd do Holandii okaże się dla mnie niezapomnianą przygodą :)
   Polecam gorąco biuro Ecotravel i współpracę z Panią Sabiną Oleksy:)
  • amanda36 Re: Ecotravel 23.03.16, 20:42
   To już mój kolejny wyjazd z biurem Ecotravel i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Tym razem szczególne podziękowania należą się Pani Roksanie Danek, która swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem sprawiła, że już nie mogę doczekać się nadchodzącego wyjazdu. Pani Roksana pomogła mi w zaplanowaniu majowego weekendu i w wyborze wycieczki do Czech. A wybór wcale nie był łatwy, ponieważ oferta biura Ecotravel jest jak zawsze bardzo bogata i interesująca. Pani Roksana bardzo szybko i sprawnie odpowiadała na moje maile i żadne zadane przeze mnie pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Dziękuję bardzo Pani Roksanie Danek za profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Mam nadzieję, że wyjazd do Czech będzie niezwykle udany:). Gorąco polecam każdemu biuro Ecotravel, a szczególnie Panią Roksanę, którą z tego miejsca pozdrawiam :)
  • eanglish Re: Ecotravel 25.04.16, 21:48
   Po raz pierwszy zapisałam wnuczka na obóz Kompas.Spotkałam się z bardzo profesjonalną obsługą.Wszystko szybko i sprawnie zostało załatwione z P.Sabiną Oleksy,polecam.Na temat obozu napiszę po jego zakończeniu,ciekawe jak będzie.
   • aga232016 Re: Ecotravel 23.05.16, 15:45
    Ja również polecam biuro Ecotravel.
    Biuro organizowało wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Dzieciaki z piątek klasy bardzo mile wspominają aktywnie spędzony dzień w Ojcowie. Organizacja wycieczki przez grupę EcoTravel oraz obsługa Pani Aleksandry Wyszyńskiej-Pawlik była naprawdę na wysokim poziomie.
  • dzwonki5 Re: Ecotravel 04.08.16, 22:43
   Moja córka była w tym roku na koloniach, które zamówiłam przez Ecotravel. Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura - podziekowania dla Pani Sabiny Oleksy za profesjonalną współprace. Wszystkie formalności okazały sie proste i czytelne, i bardzo sprawnie przeprowadzone, tak ze zdązyłam skorzystac z oferty 'last minute'. Córka zadowolona z pobytu na wakacjach. Serdecznie polecam.
  • hmarzena_31 Re: Ecotravel 07.08.16, 23:57
   Z Ecotravel korzystaliśmy pierwszy raz w tym roku. Oczywiście jak to bywa za pierwszym razem obawialiśmy się wszystkiego, ale niepotrzebnie, wszystko załatwione od ręki przez internet. Naszą opiekunką była pani Sabina Oleksy, którą pozdrawiamy i dziękujemy za błyskawiczne załatwienie wszystkich potrzebnych formalności. Polecamy niezdecydowanym i zapewne skorzystamy jeszcze z tego biura podróży.
  • goszdu Re: Ecotravel 08.08.16, 14:50
   Zgadzam sie z powyzsza opinia. Zalatwialam kolonie dla 8-letniej corki. Wrocila bardzo zadowolona. Pojechala na Mazury do osrodka Kulka. W przyszlym roku chce pojechac jeszcze raz.
  • hrabina_77 Re: Ecotravel 06.10.16, 23:14
   Witam,
   Jeżeli chcecie zorganizować super wycieczkę ( Zieloną Szkołę ) dla uczniów polecam biuro Ecotravel.
   Wszystkie formalności załatwiałam z Panią Justyną Maruszewską.
   To bardzo miła, kontaktowa osoba, która udzieliła mi wyczerpujących informacji o ofercie.
   Od początku do końca fachowo zorganizowała naszą fajną wycieczkę.
   Oferta Mali Agenci nie zawiodła dzieci i nas opiekunów.
   Polecam Ecotravel
  • malbedka0619 Re: Ecotravel 06.02.17, 19:45
   Pani Krystyna Mazur z Ecotravel to wspaniała osoba, cudowna i wyrozumiała a przede wszystkim skuteczna. Załatwiła mi wszystko co chciałam SUPER
  • schojeck1980 Re: Ecotravel 28.06.17, 12:04
   Fajna firma, szybkie rozwiązywanie wątpliwości, klarowne informacje. Wszystko do załatwienia przez internet. Kontaktowałem się z Panią Moniką Hołuj.
   • anna.press Re: Ecotravel 17.08.17, 21:16
    Rewelacyjne biuro podróży, załatwiałam z nimi wczasy do Chorwacji dla moich rodziców. Obsługa p. Krystyny Mazur na najwyższym poziomie, osoba bardzo miła, kompetentna, szybko odpowiada na wszelkie pytania. Polecam każdemu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka