Gość: ole!
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
25.10.07, 08:26
Mam problem który nęka mnie codziennie. Chodzi o windy. I chodzi o to że sa
wypchane ludźmi którzy nie zliczają się do grupy która jest uprawniona do
korzystania z takowych ( ludzie niepełnosprawni, starsi, z wozkami ,
rowerzyści). Ludzie nieuprawnieni nie powinni używać windy tak samo jak
stawaćna "kopertach" inwalidzkich. Niejednokrotnie winda nie dzialala ale nie
dziwie sie jak kursuje gora dół wypchna po brzegi....Nie jest łatwo przedostać
się potem na góre i na drugi koniec stacji żeby w końcu zjechać na peron. Może
ktoś ma pomysł co zrobić?