Gość: BEREK IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 21:42 odezwij się (swołoczy jedna)... bo psem poszczuję... już Ty wiesz co On może ... zdzicha... zdzicha... where are you?? Bartek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miko_ Re: szukam takiej pięknej białogłowy... 25.03.02, 21:51 Gość portalu: BEREK napisał(a): > odezwij się (swołoczy jedna)... bo psem poszczuję... już Ty wiesz co On może .. > . > > zdzicha... zdzicha... where are you?? > > Bartek Szukaj na forum Big Brother'a. Ona ostatnio tylko tym żyje bo widać ja to ubogaca intelektualnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK Re: szukam takiej pięknej białogłowy... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 22:19 jak znam zdichę... to masz w pychę... Zdzicha na forum BB??? Jaśnie Pan wybaczy??? Kocham Zdzichę... Zdzicha...... eeeh ... Zdzicha niech Ci będzie marycha Bartek Odpowiedz Link Zgłoś
palker Re: szukam takiej pięknej białogłowy... 25.03.02, 23:17 miko_ napisał(a): > Gość portalu: BEREK napisał(a): > > > odezwij się (swołoczy jedna)... bo psem poszczuję... już Ty wiesz co On mo > że .. > > . > > > > zdzicha... zdzicha... where are you?? > > > > Bartek > > Szukaj na forum Big Brother'a. Ona ostatnio tylko tym żyje bo widać ja to uboga > ca > intelektualnie Chrzanisz miko jak potłuczony. Zdzicha w tym tygodniu udziela się na forum Radia Maryja. A co do tego ostatniego, to najniechybniej weń oberwiesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK Pałkerze... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:46 że Twego imienia poprawnie nie wymienię... Odturaj się Waść od mojej lubej... Wara... ... na ubitej ziemi, na tarchomińskiej ziemi, się spotkamy... ... tylko piwo przynieś... Odpowiedz Link Zgłoś
palker Re: Pałkerze... 26.03.02, 00:02 Gość portalu: BEREK napisał(a): > że Twego imienia poprawnie nie wymienię... > > Odturaj się Waść od mojej lubej... > > > Wara... > > ... na ubitej ziemi, na tarchomińskiej ziemi, się spotkamy... > > > > > > > > > > > > ... tylko piwo przynieś... Przeczytaj jeszcze raz i odszczekaj :-)) A piwo, chętnie :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK Re: Pałkerze... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 26.03.02, 00:41 przynieś więcej piwa... a odszczekać nie odszczekam.... tego piwa... Waść uwierz... Piwo się wypija.. a nie szczka... piwem... chyba że potem... Bartek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK Pałkerze... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 26.03.02, 00:46 ... i tak Cię kocham... bo ja kocham ludzi... Bartek Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Cicho, bo przyjdzie zdzicha 25.03.02, 22:34 Pozwól, ze najpierw wyjasnię pewne rzeczy szanownemu koledze miko z szufelką za nickiem. Nie twój zakichany i krótki interes na jakich forach piszę. Jasne? Jak zechcę to sobie założe forum o drapaniu się po tyłku przed i po spaniu i tam będe pisac o moich przeżyciach intelektualnych z tym związanych. I to tez nie będzie twój zakichany i krótki interes. A teraz idź oglądaj Pegaza albo koreańskie kreskówki - ufam, że któraś z tych pozycji na pewno bedzie odpowiadała twojemu gustowi i poziomowi intelektu. Nie przeszkadzaj, jak Państwo rozmawiają. Dobranoc. A teraz, Bartek, już jestem do Twojej dyspozycji :) O co się rozchodzi? zdrv $% $% $% zdzicha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK załóż... ....... czekam... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:18 "Jak zechcę to sobie założe forum o drapaniu się po tyłku przed i po spaniu "... tylko daj mi link... przed tym... eeeh... no dawaj ... ten link Bartek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK zdzicha IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:23 "A teraz, Bartek, już jestem do Twojej dyspozycji :) O co się rozchodzi?" Ty, kochanie napisałaś już wszystko... ;-))) Bartek Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Jestem za tym... 25.03.02, 23:29 ...żeby piwo w Danii znacząco podrożało. Nic a nic Cię nie rozumiem. Przyjedź, pogadamy jak zdzicha z Berkiem albo nawet z Rodrigiem :) zdrv zdzicha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK Re: Jestem za tym... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:43 .. żeby ciotkę w ramiona moje przyjąc ... to tak na powitanie... potem znajdziemy lepsze miejsce na powitania, wstępne... potem będziemy się witać "szerzej" lub bardziej rozwarcie... jak kto woli, ale my do woli ;-)... Bartek Odpowiedz Link Zgłoś