Dodaj do ulubionych

szukam takiej pięknej białogłowy...

IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 21:42
odezwij się (swołoczy jedna)... bo psem poszczuję... już Ty wiesz co On może ...

zdzicha... zdzicha... where are you??

Bartek
Obserwuj wątek
    • miko_ Re: szukam takiej pięknej białogłowy... 25.03.02, 21:51
      Gość portalu: BEREK napisał(a):

      > odezwij się (swołoczy jedna)... bo psem poszczuję... już Ty wiesz co On może ..
      > .
      >
      > zdzicha... zdzicha... where are you??
      >
      > Bartek

      Szukaj na forum Big Brother'a. Ona ostatnio tylko tym żyje bo widać ja to ubogaca
      intelektualnie
      • Gość: BEREK Re: szukam takiej pięknej białogłowy... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 22:19
        jak znam zdichę...

        to masz w pychę...

        Zdzicha na forum BB???

        Jaśnie Pan wybaczy???

        Kocham Zdzichę... Zdzicha...... eeeh ... Zdzicha

        niech Ci będzie marycha

        Bartek
      • palker Re: szukam takiej pięknej białogłowy... 25.03.02, 23:17
        miko_ napisał(a):

        > Gość portalu: BEREK napisał(a):
        >
        > > odezwij się (swołoczy jedna)... bo psem poszczuję... już Ty wiesz co On mo
        > że ..
        > > .
        > >
        > > zdzicha... zdzicha... where are you??
        > >
        > > Bartek
        >
        > Szukaj na forum Big Brother'a. Ona ostatnio tylko tym żyje bo widać ja to uboga
        > ca
        > intelektualnie

        Chrzanisz miko jak potłuczony. Zdzicha w tym tygodniu udziela się na forum Radia
        Maryja. A co do tego ostatniego, to najniechybniej weń oberwiesz
        • Gość: BEREK Pałkerze... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:46
          że Twego imienia poprawnie nie wymienię...

          Odturaj się Waść od mojej lubej...


          Wara...

          ... na ubitej ziemi, na tarchomińskiej ziemi, się spotkamy...











          ... tylko piwo przynieś...
          • palker Re: Pałkerze... 26.03.02, 00:02
            Gość portalu: BEREK napisał(a):

            > że Twego imienia poprawnie nie wymienię...
            >
            > Odturaj się Waść od mojej lubej...
            >
            >
            > Wara...
            >
            > ... na ubitej ziemi, na tarchomińskiej ziemi, się spotkamy...
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            > ... tylko piwo przynieś...

            Przeczytaj jeszcze raz i odszczekaj :-))
            A piwo, chętnie :-))
            • Gość: BEREK Re: Pałkerze... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 26.03.02, 00:41
              przynieś więcej piwa...






              a odszczekać nie odszczekam....
              tego piwa... Waść uwierz...


              Piwo się wypija.. a nie szczka...

              piwem... chyba że potem...

              Bartek
              • Gość: BEREK Pałkerze... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 26.03.02, 00:46
                ... i tak Cię kocham...



                bo ja kocham ludzi...

                Bartek
    • zdzicha Cicho, bo przyjdzie zdzicha 25.03.02, 22:34
      Pozwól, ze najpierw wyjasnię pewne rzeczy szanownemu koledze miko z szufelką za
      nickiem.
      Nie twój zakichany i krótki interes na jakich forach piszę. Jasne?
      Jak zechcę to sobie założe forum o drapaniu się po tyłku przed i po spaniu i
      tam będe pisac o moich przeżyciach intelektualnych z tym związanych. I to tez
      nie będzie twój zakichany i krótki interes. A teraz idź oglądaj Pegaza albo
      koreańskie kreskówki - ufam, że któraś z tych pozycji na pewno bedzie
      odpowiadała twojemu gustowi i poziomowi intelektu.
      Nie przeszkadzaj, jak Państwo rozmawiają.
      Dobranoc.

      A teraz, Bartek, już jestem do Twojej dyspozycji :)
      O co się rozchodzi?

      zdrv
      $% $% $%
      zdzicha
      • Gość: BEREK załóż... ....... czekam... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:18
        "Jak zechcę to sobie założe forum o drapaniu się po tyłku przed i po spaniu "...

        tylko daj mi link...

        przed tym... eeeh...



        no dawaj ...


        ten link

        Bartek ;-)
      • Gość: BEREK zdzicha IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:23
        "A teraz, Bartek, już jestem do Twojej dyspozycji :)
        O co się rozchodzi?"

        Ty, kochanie napisałaś już wszystko... ;-)))

        Bartek
        • zdzicha Jestem za tym... 25.03.02, 23:29
          ...żeby piwo w Danii znacząco podrożało. Nic a nic Cię nie rozumiem.
          Przyjedź, pogadamy jak zdzicha z Berkiem albo nawet z Rodrigiem :)

          zdrv
          zdzicha
          • Gość: BEREK Re: Jestem za tym... IP: *.ds1-op.adsl.cybercity.dk 25.03.02, 23:43
            .. żeby ciotkę w ramiona moje przyjąc ... to tak na powitanie...

            potem znajdziemy lepsze miejsce na powitania, wstępne... potem będziemy się
            witać "szerzej" lub bardziej rozwarcie... jak kto woli, ale my do woli ;-)...

            Bartek
    • atob Zdzicho czuje sie zdradzony 26.03.02, 00:10
      Jak moglas mi to zrobic ???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka