Dodaj do ulubionych

Psia sprawa.

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.12.01, 17:08
Dzisiaj, jeżdziliśmy z córką po Białołęce. Zdarzylo nam się coś takiego, o czym
nie możemy zapomnieć. Naprzeciwko posesji przy ul. Słonecznej 5 jest dom w
budowie. Na zamkniętym placu stoją na łańcuchach dwa psy. Ten mniejszy,
przypominający drobnego wyżła jest w strasznym stanie. Wychudzony do
ostateczności, z otwartym złamaniem ogona- własciwie duzy fragment wisi na
skórze. Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy jedzenie, zaczęliśmy oba psy karmić.
Z naprzeciwka wyszedl Pan z pretensjami, że karmimy. Twierdził, że jest
właścicielem psów, ze były podtrute i nie chciały jeść. Po tym, jak lapczywie
jadły- nie bardzo w to wierzę. Obdzwoniliśmy wszędzie, bez rezultatu. Wszędzie
odesyłano nas do TOZ, ale tam niedziela. Pomóżcie nam, pomóżcie temu
nieszczęsnemu psy. Przejeżdzajac tamtęty dajcie mu jeść, pogadajcie z nim. Ja
sprobuję działac dalej.
Obserwuj wątek
    • palker Re: Psia sprawa = ludzka sprawa 16.12.01, 17:13
      Gość portalu: lelu napisał(a):

      > Dzisiaj, jeżdziliśmy z córką po Białołęce. Zdarzylo nam się coś takiego, o czym
      >
      > nie możemy zapomnieć. Naprzeciwko posesji przy ul. Słonecznej 5 jest dom w
      > budowie. Na zamkniętym placu stoją na łańcuchach dwa psy. Ten mniejszy,
      > przypominający drobnego wyżła jest w strasznym stanie. Wychudzony do
      > ostateczności, z otwartym złamaniem ogona- własciwie duzy fragment wisi na
      > skórze. Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy jedzenie, zaczęliśmy oba psy karmić.
      > Z naprzeciwka wyszedl Pan z pretensjami, że karmimy. Twierdził, że jest
      > właścicielem psów, ze były podtrute i nie chciały jeść. Po tym, jak lapczywie
      > jadły- nie bardzo w to wierzę. Obdzwoniliśmy wszędzie, bez rezultatu. Wszędzie
      > odesyłano nas do TOZ, ale tam niedziela. Pomóżcie nam, pomóżcie temu
      > nieszczęsnemu psy. Przejeżdzajac tamtęty dajcie mu jeść, pogadajcie z nim. Ja
      > sprobuję działac dalej.

      Znowu przykład kompletnego braku odpowiedzialności ze strony niektórych ludzi.
      Przekopiuj Lelu ten wątek na głównym forum warszawskim, to może pomoc nadejdzie
      szybciej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka