Dodaj do ulubionych

[Szukam opinii] OknoPlast - DAWIX

27.07.09, 09:27
Witam,
szukam opinii o firmie Dawix, dystrybutor okien OknoPlastu z Trockiej
(Gajkowicza). Czy ktoś korzystał z ich usług? Jakieś opinie po montażu???
Obserwuj wątek
    • agab72 Re: [Szukam opinii] OknoPlast - DAWIX 27.07.09, 14:48
      Korzystałam z ich usług w 2005. Handlowiec, który dokonywał pomiaru
      bardzo rzeczowo o wszysrkim opowiedział i nie miał problemu z
      odpowiedziami na różne skomplikowane pytania mojego męża.
      Panowie, którzy wymieniali okna byli bardzo sympatyczni nie
      nabrudzili ponad miarę i pozostawili po sobie względny porządek.
      I co dla mnie ważne ani handlowiec (uprzedzony, że zapewne będzie
      taka potrzeba)ani panowie wymieniający okna nie robili najmniejszego
      problemu z konieczności wnoszenia okna balkonowego pieszo na 10
      piętro .... a domyślam się, że nie było to najprzyjemniejsze....

Pozdrawiam.
      Aga.
      • bomberossss Re: [Szukam opinii] OknoPlast - DAWIX 15.12.14, 12:58
        Gość portalu: DE poszkodowany napisał(a):

> Witam. Dawix ``PSYCHOL`` jak z opini w Intrnecie widac i z wlasnego doswiadcze
        > nia wiem to SKONCZONA OFERMA, Psychicznie chory czlowiek niemajacy pojecia o za
        > kladaniu okien. Wiecej popsuje jak zrobi. Wiesniak oderwal sie od widel i dorwa
        > l sie do srubokreta. Naciagacz kturemu czeba by bylo wpie...spuscic.

Nie dziwię się, że kolegi nikt nie potraktował poważnie. Najpierw polecam ochłonąć, wziąć słownik ortograficzny i może uspokoić się bo takim mięsem to może rzucać albo konkurencja albo zwykły psychol z rynsztoka. Jak masz jakieś wątpliwości to uderzaj bezpośrednio do firmy matki, a nie wylewaj gorzkie żale wątpliwe do potwierdzenia.
      • Gość: AGA Re: [Szukam opinii] OknoPlast - DAWIX IP: *.jmdi.pl 14.09.15, 22:44
        "DE poszkodowany" z Twojej wypowiedzi wydać że Ciebie raczej od słownika ludzie nie powinni odciągać, zawsze się trafi ktoś podobny do Ciebie co się przyczepi do czegoś. Okna zamówione miesiąc temu w firmie DAWIX, założone bez żadnych problemów, montażyści przekazali dokładną instrukcję jak użytkować i konserwować okna.NIe było żadnych problemów z tą firmą. Na pewno kupie u nich drugi raz.

Pozdrawiam Agata
      • Gość: Artur Skubis Re: [Szukam opinii] OknoPlast - DAWIX IP: *.static.ip.netia.com.pl 11.05.20, 22:00
        Nieprofesjonalny pomiar okien. Zamontowane okna są za małe. W wiekszości dało się to zamaskować grubsza warstwą tynku lub podniesieniem parapetu. W jednym przypadku nawet to nie pomogło i trzeba było montować dodatkową listwę na ramie żeby dzuirę zamaskować. Jeżeli juz ktoś sie zdecyduje u nich zamówić okna to polecam sprawdzić prawidłowośc pomiaru oraz zmierzyc okna przed montażem. Unikniecie wtedy rozczarowania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka