Dodaj do ulubionych

Kompromis?...

11.03.04, 21:18
Skoro już muszę co chwila oglądać tę stronkę z serwerem, który jest busy, to
niech może chociaż czcionka będzie tam niebieska. Te czerwone kulfony
działają mi już na nerwy jak cholewa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka