Dodaj do ulubionych

Manipulacja

IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 28.02.02, 01:10
WIadomości PAP-u podajecie wszystkie, czy część wam umyka? Brak godz 20.04
27.02.02. Ta gazeta to lura i mieszanie faktami, tak na marginesie.
Obserwuj wątek
    • jane-007 Re: Manipulacja 28.02.02, 10:37
      Gość portalu: ALa napisał(a):

      > WIadomości PAP-u podajecie wszystkie, czy część wam umyka? Brak godz 20.04
      > 27.02.02. Ta gareta to lura i mieszanie faktami, tak na marginesie.

      czemu?-Podaj przyklad-jan

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka