mareksopot
07.11.03, 10:21
Jestem administratorem forum ukrytego i ma kilka pytań:
1. Jeśli ktos napisze posta to pojawia się możliwość usunięcia jej lub
opublikowania. Nie wiem dlaczego ale wiadomość jest ZAWSZE publikowana i
ewentualnie mogę ją skasować. Po co wybór?
2. Czy można w jakiś sposób dostawać informację na skrzynkę pocztową o
nadejściu posta do forum? Nie musiałbym wtedy mieć non-stop otwartej
przęglądarki (odświeżanie jest męczące) a klienta poczty i tak mam cały czas
on-line.