Dodaj do ulubionych

Administrowanie forum

07.11.03, 10:21
Jestem administratorem forum ukrytego i ma kilka pytań:
1. Jeśli ktos napisze posta to pojawia się możliwość usunięcia jej lub
opublikowania. Nie wiem dlaczego ale wiadomość jest ZAWSZE publikowana i
ewentualnie mogę ją skasować. Po co wybór?
2. Czy można w jakiś sposób dostawać informację na skrzynkę pocztową o
nadejściu posta do forum? Nie musiałbym wtedy mieć non-stop otwartej
przęglądarki (odświeżanie jest męczące) a klienta poczty i tak mam cały czas
on-line.
Obserwuj wątek
    • mareksopot Re: Administrowanie forum 07.11.03, 10:43
      Sam piszę, sam odpowiadam. Problemu juz nie ma sam sobie odpowiedziałem
      • gitman Re: Administrowanie forum 07.11.03, 10:45
        wzorowy uzytkownik! sam sobie odpowiada na pytania. zeby wszyscy tacy uczynni
        byli...
        • j_karolak Re: Administrowanie forum 07.11.03, 11:03
          Gitmanie drogi, to przecież prowokacja Tebe. Sam stworzył wzorowego
          użytkownika, żeby innym dać przyklad.
    • maas Re: Administrowanie forum 07.11.03, 11:37
      mareksopot napisał:

      > Jestem administratorem forum ukrytego i ma kilka pytań:
      > 1. Jeśli ktos napisze posta to pojawia się możliwość usunięcia jej lub
      > opublikowania. Nie wiem dlaczego ale wiadomość jest ZAWSZE publikowana i
      > ewentualnie mogę ją skasować. Po co wybór?

      Jesli skasujemy cos przez pomylke, klawiszem "publikuj" mozna to przywrocic.

      > 2. Czy można w jakiś sposób dostawać informację na skrzynkę pocztową o
      > nadejściu posta do forum? Nie musiałbym wtedy mieć non-stop otwartej
      > przęglądarki (odświeżanie jest męczące) a klienta poczty i tak mam cały czas
      > on-line.

      Niestety nie ma takiej opcji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka