Gość: Walery Sławek
IP: *.adsl.inetia.pl
15.09.10, 14:21
Na A4 od Katowic do Wrocławia i dalej stacje benzynowe pojawiły się niecały rok temu, wcześniej żeby zatankować trzeba było zjechać np w Gliwicach, więc tak widać Polska i Irlandia wyrównują poziomy.