IP: 213.241.2.* 01.03.02, 12:37
Spójrzcie na stronę eduseek.ids.pl/artykuly/artykul/ida/2720/idc/2/
czego uczą nasze dzieci w szkole, a znajdziecie częściową odpowiedź na pytanie
dlaczego absolwenci maja problemy ze znalezieniem pracy.
Obserwuj wątek
    • Gość: misia Re: Życiorys IP: *.astercity.net / 10.129.131.* 01.03.02, 14:01
      Obejrzałam,to strona dla uczniów.Zyciorys jest dla potrzeb szkoły,a nie dotyczy
      poszukiwania pracy?Więc co jest w nim złego?Pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka