yulek_cezar
11.01.12, 07:37
Ta, jasne. Nie po to nie oglądam TVP w telewizorze (którego nie mam nota bene), żeby później te wszystkie MMiłoście i inne gówna w Internecie oglądać. Utwórzcie kanał telewizji edukacyjnej, wypchajcie go od 8 do 20 bez reklam i wrzućcie go w naziemne, to zacznę płacić.