pan_ryj_zapijaczony_banow_26
02.12.12, 12:52
Wiem, ze to się IV kolumnie PiS na moderacji nie podoba, ale nie mogłem się postrzymać, co by PiSiątek nie zdołować.
Wczorazj zatankowałem pod Auchan Pb 95 w ilosci 42,68 litra i zapłaciłem 226,62 zł
co nam daje 5,36 zeta za literek!
I co wy na to PiSiątka, moze to pastewna benzyna jak uwierajace was pomidory po 1,50 zeta?
Tym co nie czytali wyjaśniam. W Polsce nie ma pastewnych pomidorów!
No mozecie klikać, bo to dla PiS bardzo zła wiadomość, druga po taniejącym gazie