Dodaj do ulubionych

My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje!

02.12.12, 12:52
Wiem, ze to się IV kolumnie PiS na moderacji nie podoba, ale nie mogłem się postrzymać, co by PiSiątek nie zdołować.
Wczorazj zatankowałem pod Auchan Pb 95 w ilosci 42,68 litra i zapłaciłem 226,62 zł
co nam daje 5,36 zeta za literek!
I co wy na to PiSiątka, moze to pastewna benzyna jak uwierajace was pomidory po 1,50 zeta?
Tym co nie czytali wyjaśniam. W Polsce nie ma pastewnych pomidorów!
No mozecie klikać, bo to dla PiS bardzo zła wiadomość, druga po taniejącym gazie
Obserwuj wątek
    • wsk175 Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 12:56
      Pisiorki dopiero co z kościóła wróciły gdzie zjadły wafelka, a Ty im teraz takiego ciosa zadałeś.......
      Aż bidulkom rosół niedzielny w gardle stanie .........
      • zapijaczony_ryj Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 13:02
        wsk175 napisał:

        > Pisiorki dopiero co z kościóła wróciły gdzie zjadły wafelka, a Ty im teraz taki
        > ego ciosa zadałeś.......
        > Aż bidulkom rosół niedzielny w gardle stanie .........

        a wafelek droższy od litra benzyny!
    • tabor70 Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 13:12
      Chlopie, co z toba?? Ze benzyna tanieje, to przeciez WINA KACZYNSKIEGO !! Nie wierzysz???To zapytaj >mc hrabiego< albo nawet takiego> x2468<... albo nie!!! Najlepiej to ty zapytaj WSZYSTKICH lemingow na tym forum, oni potwierdza nawet bez mrugniecia powieka !! hehehehehehehehehe!!
      • don.kichote Błąd! 02.12.12, 13:20
        tabor70 napisał(a):

        > Chlopie, co z toba?? Ze benzyna tanieje, to przeciez WINA KACZYNSKIEGO !!

        Wina Kaczyńskiego, będzie wtedy gdy niebawem zacznie drożeć!

        To, że tanieje, to zasługa Tuska i PO i każdy leming Ci to powie - nie tylko ci, którzy zostali wymienieni!!!
        • tabor70 Re: Błąd! 02.12.12, 13:36
          Chlopie, ty >xiles tam< nie zmieniaj nicka, bo to brzydko hehehehe!!! A teraz ci powtorze :
          Stary, ze ja toba i niejakim >hrabia< pomiatam i czesto gebe sobie wami wycieram, nie swiadczy wcale, by mnie od razu wyzywac i palać do mnie nienawiscia ! Ty musisz wiedziec jedno baranie, nienawisc do mnie moze ci wsadzic noz w lapsko (jak to sie stalo w przypadku tego mordercy-nozownika, bylego czlonka sekty PO ktory nozem zamordowal pana Rosiaka czlonka partii PiS) a potem zmusic cie do wolania (jak to sie stalo w przypadku tego mordercy-nozownika, bylego czlonka sekty PO ktory nozem zamordowal pana Rosiaka czlonka partii PiS) tabor70 !!!! tabor70 !!!! by (jak to sie stalo w przypadku tego mordercy-nozownika, bylego czlonka sekty PO ktory nozem zamordowal pana Rosiaka czlonka partii PiS) chciec mnie zaciukac nozem.
          Chcesz tego? Chcesz??? Sie pytam z rana bo wiem, ze wieczorem juz ci sie z czupryny kopci hehehehehehehehe!!!
          • wsk175 Re: Błąd! 02.12.12, 13:42
            tabor70 napisał(a):
            > Stary, ze ja toba i niejakim >hrabia< pomiatam i czesto gebe sobie wami

            Typowy pisior - najpierw zje wafelka, a zaraz potem miłością do bliźniego aż tryska.....
          • zapijaczony_ryj Re: Błąd! 02.12.12, 13:45
            tabor70 napisał(a):
            > Chcesz tego? Chcesz??? Sie pytam z rana bo wiem, ze wieczorem juz ci sie z czup
            > ryny kopci hehehehehehehehe!!!

            Ręce opadajOM, ale wkleję jeszcze raz:
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,133184361,133396154,Re_Wyjasnialem_wielokrotnie_.html
    • kecawa Re: My tu sobie gadu gadu, a benzyna byla po 4,15 02.12.12, 13:16
      z tego co wiem to za rządów PiSu była po 4,15



      gdy choć zbliży się do tej kwoty to piej z zachwytu janczarze polszewizmu

      pozdrawiam kecaw
      • zapijaczony_ryj Re: My tu sobie gadu gadu, a benzyna byla po 4,15 02.12.12, 13:25
        kecawa napisał:

        > z tego co wiem to za rządów PiSu była po 4,15

        Jak PiS przejmował wadzę w 2005 roku to cena benzyny była 3,50!!!
        • don.kichote Re: My tu sobie gadu gadu, a benzyna byla po 4,15 02.12.12, 13:30
          A ja sobie przypominam, że kiedy ceny zaczęły szybować, Marcinkiewicz skutecznie interweniował i marże spadły!
          Co zrobił Tusk???

          NIC!!!
      • erte2 Re: My tu sobie gadu gadu, a benzyna byla po 4,15 02.12.12, 13:55
        kecawa
        Tak, a w 1939. jajko kosztowało 5 groszy.

        2006: cena 1. litra "95" 4,15 zł.
        średnie wynagrodzenie - 2380 zł.
        2012: cena 1. litra "95" 5,36
        średnie wynagrodzenie - 3719 zł.
        Przelicz sobi jeśli potrafisz.
        • zapijaczony_ryj Sądzisz, ze zrozumie? 02.12.12, 15:25
          erte2 napisał:

          > kecawa
          > Tak, a w 1939. jajko kosztowało 5 groszy.
          >
          > 2006: cena 1. litra "95" 4,15 zł.
          > średnie wynagrodzenie - 2380 zł.
          > 2012: cena 1. litra "95" 5,36
          > średnie wynagrodzenie - 3719 zł.
          > Przelicz sobi jeśli potrafisz.
    • grande.toscano Patrzcie państwo, a w 2007 była tańsza 02.12.12, 13:16
      o złotówkę, coś koło 4,50 kosztowała...
      • zapijaczony_ryj Re: Patrzcie państwo, a w 2007 była tańsza 02.12.12, 15:12
        grande.toscano napisał:

        > o złotówkę, coś koło 4,50 kosztowała...

        W 2005 jak PiS zaczynał "rządzić" jakieś 3,60
    • m.c.hrabia Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 14:44
      zaraz ten psychol Heniek ci naubliża ,ze tylko najbogatsi skorzystają tak jak przy obniżce
      cyn gazu.
      • erte2 Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 14:52
        m.c.hrabia
        Wyliczyłem że na obniżce cen gazu zaoszczędzę rocznie ok. 800 zł. To ja jestem najbogatszy ? Nigdy bym na to nie wpadł.
        • m.c.hrabia Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 14:57
          erte2 napisał:

          > m.c.hrabia
          > Wyliczyłem że na obniżce cen gazu zaoszczędzę rocznie ok. 800 zł. To ja jestem
          > najbogatszy ? Nigdy bym na to nie wpadł.

          no to poczytaj tego gumowego
          forum.gazeta.pl/forum/w,28,140848441,140860827,Re_Poglowne_i_podymne.html
    • humbak Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 14:55
      A jakie posunięcia rządu twoim zdaniem to spowodowały?
      • m.c.hrabia Re: My tu sobie gadu gadu, a benzynka tanieje! 02.12.12, 14:58
        humbak napisał:

        > A jakie posunięcia rządu twoim zdaniem to spowodowały?
        takie same jak kryzys i spadek wzrostu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka