Dodaj do ulubionych

O co wnosić w apelacji

05.01.13, 10:12
15:22 04-01-2013

Witam

Mój 16 letni syn miał kontakt z marihuaną. Podczas dochodzenia wskazał osobę (rówieśnik syna), która odsprzedawała synowi i innym osobom narkotyk. Chłopak ten powiedział że zemści się za to i zezna że syn też handlował i tak też zrobił. Podczas śledztwa nikt z pozostałych świadków nie potwierdził tego, wskazując tylko na tego chłopaka jako handlującego. Postanowieniem sądu rodzinnego syn dostał upomnienie. Małego tego, sąd w uzasadnieniu stwierdził że syn nakłaniał innych do używania narkotyku. I znów inni świadkowie nie potwierdzili tego, wskazując jednoznacznie na tego chłopaka. Sąd oparł się tylko na zeznaniach tego jednego świadka, nie biorąc pod uwagę zeznań innych świadków. Postanowiłem złożyć apelację zarzucając błąd w ustaleniach faktycznych mających wpływ na postanowienie sądu. Przede wszystkim chodzi mi o to, żeby syn nie miał problemów w przyszłym życiu
I tu proszę o radę: Czy mam wnosić o uchylenie wyroku i umorzenie postępowania, czy też o uchylenie wyroku i uniewinnienie syna, czy też oddalenie zarzutów? Nie chciałbym popełnić błędu, który zdyskwalifikuje moją apelację.
Bardzo proszę o pomocne sugestie. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka