Dodaj do ulubionych

Co myślicie o Ke$ha ? :P

11.11.09, 16:51
Witajcie !
Interesuje mnie wasza opinia o młodej nastolatce , która zaczyna karierę
muzyczną . Piosenka " Tik Tok " jest odjazdowa !
www.youtube.com/watch?v=sXMu14YlfXs
Z resztą sami zobaczcie. smile

Czekam na wypowiedzi.
Obserwuj wątek
    • mandy_jonas Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 16:54
      Piosenka jest świetna, a jej nie znam za bardzobig_grin
      • montanacyrus Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:00
        Nie znam kobiety big_grin
        • kapi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:02
          To poznaj ! : d
          • mala___ja Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:06
            Taaa,zaje.bista jest.Uwielbiam ,,Tik Tok''.Czekam na więcej takich piosenek smirk
      • karka99221 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:43
        piosenka non stop w radiu leci !!!jest świetna ale tej laski nie znalam ile ona
        ma lat??
    • kuku_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:04
      piosenka jest tandetna , ale cholera wpada w ucho .
      więcej na temat wokalistki nie wiem .
    • jane_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:12
      zabawna sytuacja.
      kesha to dziewczynka wypuszczona tylko dlatego, że lady gaga zdobyła popularność. gaga podlega pod universal, keshe wydaje sony. czy to nie dziwne, że ta druga wytwórnia, która tej jakże kupowanej gwiazdki nie posiada, chciała mieć coś swojego w podobnych klimatach?
      z tym, że to trochę inna liga. tik tok ma straszny teledysk, straszny. nie mogę na to patrzeć, ani nawet na tą imprezę, tam nie ma nic fajnego, bo co, jak boombox i stary koleś w fanym aucie i marna impreza z djami wyglądającymi z daleka jak justice to już jest fajnie i zdobęde pierwsze miejsca list przebojów? inna sprawa to piosenka - kolejna o imprezowaniu, kolejna o tik tak, kolejna tak masakrycznie płytka. jedyne, co to lekko ratuje to muzyka.
      to tylko wojna wytwórni. a kesha jest nikim.
      • kapi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:14
        Tak jeszcze nie myślałam .
        Ale i tak muszę przyznać , że Ke$ha nie jest podobna do Lady Gaga. To tylko moje
        zdanie. smile
        • jane_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:19
          z wyglądu może nie, ale z muzyki strasznie.
    • tokio_hotel_483 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:19
      Jest super;D
      • pixie14 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:27
        jest świetna czekam na jej kolejne piosenkibig_grin
        • carlain Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:29
          nie znam jej za bardzo.
          i raczej ją nie polubię.
        • madziulax111 ;* 11.11.09, 17:30
          kocham ją !! mam n afonie wszystkie jej piosenki .tego potrzebuje świat a nie
          jakieś gwiazdki disneya itd. czekam na cd jej kariery tongue_outkiss
          • takaaklaudiaa Yes.! 15.11.09, 13:39
            Dobra jest.! I niezły teledysk ma...!
      • kapi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:29
        Jak dobrze ,że wam się podoba bo już myślałam ,że tylko ja ją lubię ; d
        • cocomaroko Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:33
          mi się piosenka podoba . i ostatnio się skapłam że Kesha była w teledysku Katty
          Perry " I kissed a girl " . : DD
    • lara12 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:39
      mnie też się ta piosenka podoba;]
      myślę, że Ke$ha może zrobić karierę...
      porównywali ją do Lady GaGi ale nie ma co porównywać...
      obie są zupełnie inne...
      chociaż styl muzyczny mają podobny;]
      ogólnie według mnie Ke$ha jest okej.!
      • jane_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:45
        obie są zupełnie inne...
        chociaż styl muzyczny mają podobny;]


        przeczytaj to jeszcze raz, są inne, ale podobne?
        wygląd się nie liczy, myślałam, że oceniamy jej 'dorobek'.
        • limka Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:51
          Moim zdaniem Ke$ha jest beznadziejna. Kto w ogóle wpuścił takie wyjące badziewie na rynek muzyczny?
    • kocurek13 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:51
      Uwielbiam jej piosenkę. Od razu wpadła mi w ucho i teraz słucham jej non stop big_grin
      • katsuumi_17 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:55
        Marna podróbka Lady Gagi.
        • maddie2909 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:00
          moim zdaniem jest swietnasmile
          wlasnie slucham tik tok
    • lisa902 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:00
      Bardzo ją lubie a szczególnie kawałek Tik tok boshh ciagle to słucham big_grin
      • selcia17 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:01
        Hmmm...jej kawałek tik tok jest całkiem niezły a teledysk do Niego jest świetny.
        Osobiście życzę jej szczęścia w dalszej karierze i czekam na kolejne hity.!
        • charlotte__ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:08
          Ta piosenka jest super.
          Ale wydaje mi się, że to podrubka
          Lady GaGi ..
    • xquarrelsomex ooom xD 12.11.09, 18:57
      ta piosenka jest dobra xd
      lubie Ke$he : )
    • kasiekxdd Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 12.11.09, 19:05
      jest świetna....a jak ją pierwszy raz na vive zobaczyłam....to ją
      pokochałam....piosenka mega extra....wokalistka też wink
    • mileylove. Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 15.11.09, 13:35
      nawet fajna . wink
      • mileycyrus23 Do katsuumi17_ 15.11.09, 13:41

        Ta dla Ciebie to każdy podrabia lady Gagę ;/
        Ja tam lubię tę piosenkę smile
        • im_rebel Re: Ke$ha 28.11.09, 13:41
          Jest jedną z nielicznych której piosenki popowe są fajne.
    • tokio_hotel_483 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 13:44
      Lubie ją.xd
      • alyson96 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 13:54
        piosenka jest suuper ; ]
        • kaila. Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 13:57
          fajna, fajna zobaczymy co będzie z nią dalej ; dd
          • kasiekk2 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 14:03
            Tiaa piosenka jest dosyć fajna ;P
            Ale jej niestety nie zam smile
    • kammi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 14:02
      Jest strasznie brzydka, a jedyne co mi się podoba w tej piosence to Oł oł o oł.
      Ot, co o niej sądzę. Bu.
      • any13x Zajeb**** 28.11.09, 14:05
        Ta piosenka jest wyrąbana w kosmos;D Super strasznie mi się podoba;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka