kapi 11.11.09, 16:51 Witajcie ! Interesuje mnie wasza opinia o młodej nastolatce , która zaczyna karierę muzyczną . Piosenka " Tik Tok " jest odjazdowa ! www.youtube.com/watch?v=sXMu14YlfXs Z resztą sami zobaczcie. Czekam na wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mandy_jonas Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 16:54 Piosenka jest świetna, a jej nie znam za bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
mala___ja Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:06 Taaa,zaje.bista jest.Uwielbiam ,,Tik Tok''.Czekam na więcej takich piosenek Odpowiedz Link Zgłoś
karka99221 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:43 piosenka non stop w radiu leci !!!jest świetna ale tej laski nie znalam ile ona ma lat?? Odpowiedz Link Zgłoś
kuku_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:04 piosenka jest tandetna , ale cholera wpada w ucho . więcej na temat wokalistki nie wiem . Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:12 zabawna sytuacja. kesha to dziewczynka wypuszczona tylko dlatego, że lady gaga zdobyła popularność. gaga podlega pod universal, keshe wydaje sony. czy to nie dziwne, że ta druga wytwórnia, która tej jakże kupowanej gwiazdki nie posiada, chciała mieć coś swojego w podobnych klimatach? z tym, że to trochę inna liga. tik tok ma straszny teledysk, straszny. nie mogę na to patrzeć, ani nawet na tą imprezę, tam nie ma nic fajnego, bo co, jak boombox i stary koleś w fanym aucie i marna impreza z djami wyglądającymi z daleka jak justice to już jest fajnie i zdobęde pierwsze miejsca list przebojów? inna sprawa to piosenka - kolejna o imprezowaniu, kolejna o tik tak, kolejna tak masakrycznie płytka. jedyne, co to lekko ratuje to muzyka. to tylko wojna wytwórni. a kesha jest nikim. Odpowiedz Link Zgłoś
kapi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:14 Tak jeszcze nie myślałam . Ale i tak muszę przyznać , że Ke$ha nie jest podobna do Lady Gaga. To tylko moje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:19 z wyglądu może nie, ale z muzyki strasznie. Odpowiedz Link Zgłoś
pixie14 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:27 jest świetna czekam na jej kolejne piosenki Odpowiedz Link Zgłoś
carlain Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:29 nie znam jej za bardzo. i raczej ją nie polubię. Odpowiedz Link Zgłoś
madziulax111 ;* 11.11.09, 17:30 kocham ją !! mam n afonie wszystkie jej piosenki .tego potrzebuje świat a nie jakieś gwiazdki disneya itd. czekam na cd jej kariery Odpowiedz Link Zgłoś
kapi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:29 Jak dobrze ,że wam się podoba bo już myślałam ,że tylko ja ją lubię ; d Odpowiedz Link Zgłoś
cocomaroko Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:33 mi się piosenka podoba . i ostatnio się skapłam że Kesha była w teledysku Katty Perry " I kissed a girl " . : DD Odpowiedz Link Zgłoś
lara12 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:39 mnie też się ta piosenka podoba;] myślę, że Ke$ha może zrobić karierę... porównywali ją do Lady GaGi ale nie ma co porównywać... obie są zupełnie inne... chociaż styl muzyczny mają podobny;] ogólnie według mnie Ke$ha jest okej.! Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:45 obie są zupełnie inne... chociaż styl muzyczny mają podobny;] przeczytaj to jeszcze raz, są inne, ale podobne? wygląd się nie liczy, myślałam, że oceniamy jej 'dorobek'. Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:51 Moim zdaniem Ke$ha jest beznadziejna. Kto w ogóle wpuścił takie wyjące badziewie na rynek muzyczny? Odpowiedz Link Zgłoś
kocurek13 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:51 Uwielbiam jej piosenkę. Od razu wpadła mi w ucho i teraz słucham jej non stop Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 17:55 Marna podróbka Lady Gagi. Odpowiedz Link Zgłoś
maddie2909 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:00 moim zdaniem jest swietna wlasnie slucham tik tok Odpowiedz Link Zgłoś
lisa902 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:00 Bardzo ją lubie a szczególnie kawałek Tik tok boshh ciagle to słucham Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:01 Hmmm...jej kawałek tik tok jest całkiem niezły a teledysk do Niego jest świetny. Osobiście życzę jej szczęścia w dalszej karierze i czekam na kolejne hity.! Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 11.11.09, 18:08 Ta piosenka jest super. Ale wydaje mi się, że to podrubka Lady GaGi .. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiekxdd Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 12.11.09, 19:05 jest świetna....a jak ją pierwszy raz na vive zobaczyłam....to ją pokochałam....piosenka mega extra....wokalistka też Odpowiedz Link Zgłoś
mileycyrus23 Do katsuumi17_ 15.11.09, 13:41 Ta dla Ciebie to każdy podrabia lady Gagę ;/ Ja tam lubię tę piosenkę Odpowiedz Link Zgłoś
im_rebel Re: Ke$ha 28.11.09, 13:41 Jest jedną z nielicznych której piosenki popowe są fajne. Odpowiedz Link Zgłoś
kaila. Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 13:57 fajna, fajna zobaczymy co będzie z nią dalej ; dd Odpowiedz Link Zgłoś
kasiekk2 Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 14:03 Tiaa piosenka jest dosyć fajna ;P Ale jej niestety nie zam Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: Co myślicie o Ke$ha ? :P 28.11.09, 14:02 Jest strasznie brzydka, a jedyne co mi się podoba w tej piosence to Oł oł o oł. Ot, co o niej sądzę. Bu. Odpowiedz Link Zgłoś
any13x Zajeb**** 28.11.09, 14:05 Ta piosenka jest wyrąbana w kosmos;D Super strasznie mi się podoba;D Odpowiedz Link Zgłoś