Dodaj do ulubionych

Błyskotki

30.08.10, 13:07
Jakie są Wasze ulubione czy też bądź ukochane błyskotki?


Ja osobiście preferuję kolczyki.... W domu mam z 30 par i mogłabym ich mieć jeszcze
więcej i więcej... Hehe wiem że to żałosnetongue_out. Ale taka prawda... Kiedy idę do pasmaterii,
czy też "Świata korali" nie mogę się powstrzymać i kupuję chociaż jedną parę smile



A Wy na punkcie jakich błyskotek macie bzika??
Obserwuj wątek
    • london1 niee 30.08.10, 13:10
      big_grin
    • ignorance... Re: Błyskotki 30.08.10, 13:17
      Teraaz mam charmsy! Trochę kosztują,ale warto wink
    • xxxaniskaxxx Błyskotki... 30.08.10, 13:20
      Też mam fioła na punkcie kolczyków xd Ale potrafię się powstrzymać i nie kupić.
      Ostatnio kupiłam 3 wisiory i mi strasznie podobają więc patrzę już za kolejnym.
      Pierścionków mam kilka, ale za to koczyków mam około 50 par.
    • iga18 Nie, nie mam ... 30.08.10, 13:24
    • angie2 Re: Błyskotki 30.08.10, 13:26
      Najbardziej lubię kolczyki wink
    • scarletrose Re: Błyskotki 30.08.10, 13:30
      Kolczyki, bransoletki.
    • anja_ Re: Błyskotki 30.08.10, 13:34
      Noszę jedynie kolczyki, więc kolczyków, ale nie mam ich dużo, bo żadne mi się, aż tak bardzo nie podobają, żeby od razu kupować. Noszę tylko wkrętki i obecnie szukam nutek, suwaków i białych serduszek x dd
    • katsuumi_17 Re: Błyskotki 30.08.10, 14:52
      A tylko kolczyki noszę, nic poza tym z biżuterii nie noszę.
      • malinowakrolowa Re: Błyskotki 30.08.10, 15:05
        Ja też uwielbiam kolczyki (mam ich dość sporo) i nawet, nawet branzoletki tongue_out .A
        np. łańcuszków mam tylko troche, tylko jak ktoś mi da to mam a tak to sama sobie
        nie kupuje, ale nosze jeden cały czas (święty)..
    • karolcika2205 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. 31.08.10, 00:29
    • a_vie Re: Błyskotki 31.08.10, 16:40
      nie noszę 'błyskotek' tylko dodatki i biżuterię.
      uwielbiam kolczyki do piercingu,
      wszystko co jest zrobione/ozdobione silikonem
      pieszczochy
      obroże
      sygnety (mam też pierścionek na cały palec, jest świetny!)
      wisiory. duże.
    • koniara13 Re: Błyskotki 31.08.10, 16:43
      koocham. najbardziej kolczyki i bransoletki i pierścionki. chramsy też uwielbiam. mam błystkoek bardzo duo i nie mam co z nimi zrobić bo we wszystkich nie chodzę xd
    • karolinax3 kolczyki ;d 31.08.10, 16:46
      mam ich maseee big_grin
    • pauu26 naszyjniki, łańcuszki itp 31.08.10, 16:46
      • smiley. lubię bransoletki i kolczyki. c; 31.08.10, 16:52
    • made_in_italia Ja lubię pierścionki i bransoletki ale... 31.08.10, 16:52
      ...bzika nie mamwinktongue_out
    • mweezy uwielbiam c: 01.09.10, 17:07
      ostatnio zrobiłam selekcję wszystkich moich dodatków i w sumie malutko mi
      zostało, muszę to nadrobić c:

      najbardziej lubię nosić przeróżne ozdoby na dłonie. poza tym obroże
      fantastycznie wyglądają, ale trzeba się do nich przyzwyczaić c:
    • werka197 Re: Błyskotki 01.09.10, 17:13
      Owszem mam duzo bizuteri ale sie tym nie chwale .
    • lovejustin__ Re: Błyskotki 01.09.10, 17:15
      bransoletki i pierścionki < 3
    • bieberowa. Bransoletki i kolczyki;d 01.09.10, 17:20
    • unborn_ Błyskotki 01.09.10, 17:21
      Najbardziej lubię nosić kolczyki. Mam ich strasznie dużo.
    • blizniaczkii Re: Błyskotki 01.09.10, 17:24
      nie mam bzika smile ale lubię kolorowe kosmetykiwink
    • lace Re: Błyskotki 01.09.10, 22:35
      rzemyki jeśli można nazwać to błyskotką.
    • olcissia_1998 Re: Błyskotki 11.09.10, 16:21
      Uwielbiam branzolety i naszyjniki smile
    • urszulka2691 troszeczke.... 11.09.10, 18:40
      lubie nosic kolczyki mam z 40 par no i lubie wisiorki tez mam duzo branzoletki tez ale do
      szkoły to jakies małe tylko nosze bo mi później przeszkadzaja jak pisze a pierścionki to
      najwyżej jeden naraz nosze a mam ich z 10-15winkLubie kupowac rożnego rodzaju
      biżuterieserce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka