Jakie są Wasze ulubione czy też bądź ukochane błyskotki?
Ja osobiście preferuję kolczyki.... W domu mam z 30 par i mogłabym ich mieć jeszcze
więcej i więcej... Hehe wiem że to żałosne

. Ale taka prawda... Kiedy idę do pasmaterii,
czy też "Świata korali" nie mogę się powstrzymać i kupuję chociaż jedną parę
A Wy na punkcie jakich błyskotek macie bzika??