25.09.10, 14:43
Tak z nudów: gracie w Pet party na nk?

Jak było to koszkiss
Obserwuj wątek
    • winter.summer KOSH ! 25.09.10, 14:46

    • pynia Re: Pet party 25.09.10, 14:52
      Do: shevampire

      Ja gram, a ty ???

      Jak możesz to podaj mi swoje imię i nazwisko oraz gdzie mieszkasz to cię zaprosze na nk.
    • jade Re: Pet party 25.09.10, 14:58
      kiedyś grałam. ale już mi się nie chce tongue_out
    • shevampire Re: Pet party 25.09.10, 15:01
      piszcie!
    • sweet94 Re: Pet party 25.09.10, 16:03
      tak
    • temptation Re: Pet party 25.09.10, 16:06
      Ja gram ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka