Dodaj do ulubionych

ulubiony cytat z piosenki .

    • aleksandra626 Jessie J - Nobody's perfect 23.04.11, 11:07
      Jessie J - Nobody's perfect
      But I never meant to hurt you, I know it's time that I learnt to
      Treat the people I love like I wanna be loved
      This is a lesson learnt I hate that I let you down and I feel so bad about it
      I guess karma comes back around cause now I'm the one that's hurting yeah
      And I hate that I made you think that that the trust we had is broken
      Don't tell me you can't forgive me
      Cause nobody's perfect, no...
      Czyli:
      Ale nigdy nie chciałam cię skrzywdzić,
      Wiem,czas żebym się nauczyła
      Traktować tych,których kocham tak jak sama chce być kochana,
      Mam nauczkę,żałuję,że cie zawiodłam
      I okropnie sie z tym czuję
      Karma chyba powraca bo teraz to ja cierpię,tak
      Żałuję,że dałam ci do zrozumienia,że zaufanie,które mieliśmy jest utracone
      Więc nie mów,że nie umiesz wybaczyć mi
      Bo nik t nie jest idealny,nie...

      Posłuchajcie tej piosenki jest naprawde fajna...:
      Jessie J - Nobody's perfectsmirk
    • lady_em Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 11:12
      Lots of people talkin', few of them know
      soul of a woman was created below!

      ~ Led Zeppelin - Dazed and Confused
      There's a lady who's sure all that glitters is gold
      and she's buying a stairway to heaven.

      ~ Led Zeppelin - Stairway to heaven
      I have become comfortably numb.
      ~Pink Floyd - Comfortably Numb
      There's someone in my head but it's not me.
      ~ Pink Floyd - Brain Damage
      Open your heart, I'm coming home(...)
      Together we stand, divided we fall.

      ~ Pink Floyd - Hey you
      I'll sleep when I'm dead.
      ~ Warren Zevon

      a to tylko namiastka, żyję cytatami z piosenek...
    • ejaan Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 11:28
      `Idź dumnie przed siebie życie to twoja scena
      I pie^^ol farmazony ktore slyszysz na swój temat...`
      Słoń - Ludzie
      • norrmalna , 23.04.11, 11:54

        System Of a Down - Lonely Day:
        And if you go
        I wanna go with you
        And if you die
        I wanna die with you
        Take your hand
        And walk away
    • elisss92 Panik (Nevada Tan)- najlepsze teksty piosenek ever 23.04.11, 12:03
      Mój ulubiony:
      "Kennst du das?
      Man lebt einen Traum
      Und irgendwann wacht man auf
      Einfach so..."

      czyli:
      Znasz to?
      Żyjesz snem, a potem się budzisz.
      Tak po prostu.
    • anahi97 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:07
      Si censuran tus ideas ten valor
      No te rindas nunca, siempre alza la voz
      Lucha fuerte y sin medidas
      No dejes de creer
      No te quedes con tu nombre
      Escrito en la pared
      En la pared.

      Jesli krytykuja twoje pomysly miej odwage
      podniesc glos,walcz odwaznie nie przestawaj wierzyc
      nie zostawaj ze swoim imieniem napisanym na scianie ~RBD no pares smile
    • anjus Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:08
      In my shoes just to see
      What it’s like to be me
      I’ll be you, lets trade shoes
      Just to see what it be like to
      Feel your pain, you’ll feel mine
      We’ll go inside each other’s minds
      Just to see what we find
      Look at shit through each others eyes

      Don’t let them say you ain’t beautiful
      They can all get fucked, just stay true to you-Eminem "Beatiful"
    • free Jessie j - price tag 23.04.11, 12:12
      Seems like everybody’s got a price,
      I wonder how they sleep at night.
      When the sale comes first,
      And the truth comes second,
      Just stop, for a minute and
      Smile
    • kasska_x3 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:21
      [...] Usiądź wygodnie, obok mnie poczuj jak bije ciepło (ciepło) i
      nie zbaczajmy z toru.
      Pozwól by nasz życie nigdy nie oślepło (oślepło),
      a nabrało kolorów.
      Usiądź obok mnie, poczuj jak bije ciepło (ciepło)
      po-po-poczuj to znów, pozwól by nasze życie nigdy nie oślepło(oślepło),
      a nabrało kolorów.
      Ow-szem, wszystko to wydaje się pro-ste, ale wtedy kiedy masz
      do tego do-stęp.
      Jest postęp w końcu do tego dorosłeś i już wiesz ile masz w
      sobie MPS.
      Owszem, wszystko to wydaje się proste , ale wtedy kiedy masz do tego dostęp.
      Jest postęp, bo już wiesz co to Miłość Pokój Szacunek ! [...]

      Daj mi, proszę dziś więcej miłości, byśmy mogli długo żyć.
      Daj mi, proszę dziś więcej pokoju, byśmy nie bali się żyć.
      Daj mi, proszę dziś więcej szacunku, byśmy mogli razem żyć.
      Daj mi, proszę dziiiś, dziiiś...

      GrubSon - MPS ( Miłość, Pokój, Szacunek ;D
    • rasmusfan Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:32
      "I died in my dreams
      What's that supposed to mean?
      Got lost in the fire
      I died in my dreams
      reaching out for your hand
      My fatal desire " FUNERAL SONG THE RASMUS brawo
    • madzix1604 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:41
      Easy come Easy go
      That's just how you live oh
      Take take take it all
      But you never give,
      Should of known you were trouble from the first kiss
      Had your eyes wide open,
      Why were they open?
      B.Mars-Grenadr




    • niksa44 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:48
      ,,Nie jestem piękną królową,tylko piękną sobą'' S.Gomez who Says
    • mileyselfan Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:56
      The Climb- Miley Cyrus

      Zawsze będzie jakaś kolejna góra
      A ja zawsze będę chciała ją poruszyć
      Zawsze będzie jakaś walka do stoczenia
      I czasami będziesz musiał przegrać
      Ale nie ma znaczenia jak szybko pokonam tę górę
      Nie ma znaczenia co czeka na mnie po drugiej stronie
      Chodzi o to, by się na nią wspiąć

      Fu***n Perfect- Pink

      Złe decyzje, nic nie szkodzi
      Witaj w moim głupim życiu.
      Poniżana, nie na miejscu, niezrozumiana,
      Panna ''Wszystko dobrze, nic się nie stało'', to mnie nie spowolniło
      Będąca w błędzie, zawsze drugie podejście, niedoceniana
      Spójrz, wciąż tu jestem.
    • shadow84 Walczę biegnę przed siebie w sercu czerwień i biel 23.04.11, 13:00
      "Ile trzeba włożyć pracy by najlepszym być
      Ile trzeba łez, ile wylać krwi
      Tysiące godzin pracy, trzysta poza domem dni
      Ciągła koncentracja mając upatrzony cel
      Walczę, biegnę przed siebie w sercu czerwień i biel
      Walczyć i wygrywać ale zawsze fair play
      Wiarą w własne siły spełniać najpiękniejszy sen
      Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia
      Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia
      <br />
      Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
      Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
      Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
      Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
      Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
      Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
      Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie<br />
      Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie
      " serce
    • light Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:09
      "I taką wodą być,
      co nawilży twoje wargi,
      uwolni kąciki ust, gdy przyłożysz je do szklanki.
      I czarną kawę zmieni w płyn,
      kiedy dni skute lodem.
      A kiedy z nieba poleje się żar, poczęstuje chłodem." - Happysad.

      "Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
      To też nie diabeł rogaty
      Ani miłość, kiedy jedno płacze
      A drugie po nim skacze
      Miłość to żaden film w żadnym kinie
      Ani róże, ani całusy małe, duże
      Ale miłość, kiedy jedno spada w dół
      Drugie ciągnie je ku górze" - Happysad.
      Aktualnie słucham duuużo piosenek, a z każdej można by wyciągnąć cytat, ale te właśnie dziś podobają mi się najbardziej.
    • bellacullen366 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:10
      'so I found the reason to stay alive
      try a little harder see the other side'
      czyli:
      'więc znalazłam powód, aby dalej żyć
      próbować mocniej, zobaczyć drugą stronę'

      - Mel C - The First Day of My Life
    • vampires Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:24
      When I see your face
      There’s not a thing that I would change
      Cause you’re amazing
      Just the way you are
      And when you smile,
      The whole world stops and stares for awhile
      Cause girl you’re amazing
      Just the way you are
      serce
    • phoebe124 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:31
      Mój to ''Ja prosty i ubogi od zawsze kocham Cię może los coś w końcu zmieni i zapragniesz Mnie '' z piosenki ''Księżniczka ''-Diament <333 ;****
    • pusiooooo Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:58
      You heart will glow - Firework, Katy Perry smile
    • good..way Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 14:22
      Wolałbym pójść do piekła
      Niż być w czyśćcu - My chemical Romance Na na na
    • dosia1207 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 14:43
      " Bo my wiemy dokładnie że zło wygląda ładnie " - Firma " Jara-my"
      " Życie - słowo który każdy inaczej interpretuje , inaczej na nie patrzy " - GruBson "Przestań się bać "
    • madziazioomek A to moje ulubione 23.04.11, 14:46
      Moje ulubione cytaty, a są ich aż trzy to:
      1. "I don’t know how or why or when I ended up being in the position I'm in." ("Nie wiem jak, czemu ani kiedy Wylądowałęm tu. gdzie jestem")- Eminem "Beautiful"
      2. "Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted in one moment Would you capture it? Or just let it slip?" ("Spójrz, gdybyś miał jeden strzał, jedną szansę. By przechwycić wszystko co kiedykolwiek chciałeś - Jeden moment. Złapałbyś go? Czy po prostu pozwoliłbyś mu się wyślizgnąć?") Emienm "Lose Yourself"
      3. "Everybody needs inspiration. Everybody needs a song. A beautiful melody.
      When the nights alone .Cause there is no guarantee .That this life is easy" ("Każdy potrzebuje inspiracji. Każdy potrzebuje piosenki. Pięknej melodii, gdy noce są długie
      Ale nie ma gwarancji. Że życie jest łatwe") Miley Cyrus "When I look at you"
    • dulcelove Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 15:29
      Piosenka Dulce Marii pt 'No pares '

      Nikt nie może ograniczać twojej wolności
      krzycz głośno,choćby chcieli cie uciszyć
      nikt nie może cie zatrzymać
      jeśli masz wiarę nie zostawaj
      ze swoim imieniem wypisanym na ścianie

      Jeśli krytykują twoje pomysły miej odwagę
      podnieść głos,walcz odważnie nie przestawaj wierzyć
      nie zostawaj ze swoim imieniem napisanym na ścianie

      nie przestawaj nie
      nie przestawaj nigdy marzyc
      nie przestawaj nie
      nie przestawaj nigdy marzyc
      nie boj się latać
      przeżyj swoje życie

      nie buduj murów w twoim sercu
      to co robisz rób z miłościa
      ustaw skrzydła pod wiatr
      nie ma nic do stracenia
      nie zostawaj ze swoim imieniem
      napisanym na ścianie

      nie przestawaj nie


      Jest super
      • mikessa Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 16:21
        ''Jestem piękna na swój sposób bo Bóg nie popełnia pomyłek.
        Jestem na dobrej drodze kochanie.Taka właśnie się urodziłam'' - Lady Gaga ''Born This Way''

    • fictive. Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 17:04
      "Don't stop if I fall
      And don't look back
      Oh baby Don't stop
      Bury me and fade to black" - MCR "Hang 'em high"

      'But this time, we'll show them
      We'll show them all how much we mean ' Demolition Lovers

      I tak wiele piosenek, które całe są dla mnie wielkimi cytatami...
      • milk.a Mały Potwór 23.04.11, 17:22
        I'm beautiful in my way
        'Cause God makes no mistakes
        I'm on the right track, baby
        I was born this way

        Dzięki tym słowom uwierzyłam w siebie, w swoje czyny i możliwości.
        (BO) TAKA SIĘ URODZIŁAM!!!serce
    • kingatwilight Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 17:21
      No matter how we try, it's too much history
      Too many bad notes playing in our symphony

      30 seconds to Mars - Hurricane smile
    • emmaj660 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 17:33
      Ewa Farna Maska - "To nie jest łatwe odkryć swą twarz"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka