aleksandra626 Jessie J - Nobody's perfect 23.04.11, 11:07 Jessie J - Nobody's perfect But I never meant to hurt you, I know it's time that I learnt to Treat the people I love like I wanna be loved This is a lesson learnt I hate that I let you down and I feel so bad about it I guess karma comes back around cause now I'm the one that's hurting yeah And I hate that I made you think that that the trust we had is broken Don't tell me you can't forgive me Cause nobody's perfect, no... Czyli: Ale nigdy nie chciałam cię skrzywdzić, Wiem,czas żebym się nauczyła Traktować tych,których kocham tak jak sama chce być kochana, Mam nauczkę,żałuję,że cie zawiodłam I okropnie sie z tym czuję Karma chyba powraca bo teraz to ja cierpię,tak Żałuję,że dałam ci do zrozumienia,że zaufanie,które mieliśmy jest utracone Więc nie mów,że nie umiesz wybaczyć mi Bo nik t nie jest idealny,nie... Posłuchajcie tej piosenki jest naprawde fajna...: Jessie J - Nobody's perfect Odpowiedz Link Zgłoś
lady_em Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 11:12 Lots of people talkin', few of them know soul of a woman was created below! ~ Led Zeppelin - Dazed and Confused There's a lady who's sure all that glitters is gold and she's buying a stairway to heaven. ~ Led Zeppelin - Stairway to heaven I have become comfortably numb. ~Pink Floyd - Comfortably Numb There's someone in my head but it's not me. ~ Pink Floyd - Brain Damage Open your heart, I'm coming home(...) Together we stand, divided we fall. ~ Pink Floyd - Hey you I'll sleep when I'm dead. ~ Warren Zevon a to tylko namiastka, żyję cytatami z piosenek... Odpowiedz Link Zgłoś
ejaan Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 11:28 `Idź dumnie przed siebie życie to twoja scena I pie^^ol farmazony ktore slyszysz na swój temat...` Słoń - Ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
norrmalna , 23.04.11, 11:54 System Of a Down - Lonely Day: And if you go I wanna go with you And if you die I wanna die with you Take your hand And walk away Odpowiedz Link Zgłoś
elisss92 Panik (Nevada Tan)- najlepsze teksty piosenek ever 23.04.11, 12:03 Mój ulubiony: "Kennst du das? Man lebt einen Traum Und irgendwann wacht man auf Einfach so..." czyli: Znasz to? Żyjesz snem, a potem się budzisz. Tak po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
anahi97 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:07 Si censuran tus ideas ten valor No te rindas nunca, siempre alza la voz Lucha fuerte y sin medidas No dejes de creer No te quedes con tu nombre Escrito en la pared En la pared. Jesli krytykuja twoje pomysly miej odwage podniesc glos,walcz odwaznie nie przestawaj wierzyc nie zostawaj ze swoim imieniem napisanym na scianie ~RBD no pares Odpowiedz Link Zgłoś
anjus Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:08 In my shoes just to see What it’s like to be me I’ll be you, lets trade shoes Just to see what it be like to Feel your pain, you’ll feel mine We’ll go inside each other’s minds Just to see what we find Look at shit through each others eyes Don’t let them say you ain’t beautiful They can all get fucked, just stay true to you-Eminem "Beatiful" Odpowiedz Link Zgłoś
free Jessie j - price tag 23.04.11, 12:12 Seems like everybody’s got a price, I wonder how they sleep at night. When the sale comes first, And the truth comes second, Just stop, for a minute and Smile Odpowiedz Link Zgłoś
kasska_x3 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:21 [...] Usiądź wygodnie, obok mnie poczuj jak bije ciepło (ciepło) i nie zbaczajmy z toru. Pozwól by nasz życie nigdy nie oślepło (oślepło), a nabrało kolorów. Usiądź obok mnie, poczuj jak bije ciepło (ciepło) po-po-poczuj to znów, pozwól by nasze życie nigdy nie oślepło(oślepło), a nabrało kolorów. Ow-szem, wszystko to wydaje się pro-ste, ale wtedy kiedy masz do tego do-stęp. Jest postęp w końcu do tego dorosłeś i już wiesz ile masz w sobie MPS. Owszem, wszystko to wydaje się proste , ale wtedy kiedy masz do tego dostęp. Jest postęp, bo już wiesz co to Miłość Pokój Szacunek ! [...] Daj mi, proszę dziś więcej miłości, byśmy mogli długo żyć. Daj mi, proszę dziś więcej pokoju, byśmy nie bali się żyć. Daj mi, proszę dziś więcej szacunku, byśmy mogli razem żyć. Daj mi, proszę dziiiś, dziiiś... GrubSon - MPS ( Miłość, Pokój, Szacunek ;D Odpowiedz Link Zgłoś
rasmusfan Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:32 "I died in my dreams What's that supposed to mean? Got lost in the fire I died in my dreams reaching out for your hand My fatal desire " FUNERAL SONG THE RASMUS Odpowiedz Link Zgłoś
madzix1604 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:41 Easy come Easy go That's just how you live oh Take take take it all But you never give, Should of known you were trouble from the first kiss Had your eyes wide open, Why were they open? B.Mars-Grenadr Odpowiedz Link Zgłoś
niksa44 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:48 ,,Nie jestem piękną królową,tylko piękną sobą'' S.Gomez who Says Odpowiedz Link Zgłoś
mileyselfan Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 12:56 The Climb- Miley Cyrus Zawsze będzie jakaś kolejna góra A ja zawsze będę chciała ją poruszyć Zawsze będzie jakaś walka do stoczenia I czasami będziesz musiał przegrać Ale nie ma znaczenia jak szybko pokonam tę górę Nie ma znaczenia co czeka na mnie po drugiej stronie Chodzi o to, by się na nią wspiąć Fu***n Perfect- Pink Złe decyzje, nic nie szkodzi Witaj w moim głupim życiu. Poniżana, nie na miejscu, niezrozumiana, Panna ''Wszystko dobrze, nic się nie stało'', to mnie nie spowolniło Będąca w błędzie, zawsze drugie podejście, niedoceniana Spójrz, wciąż tu jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
shadow84 Walczę biegnę przed siebie w sercu czerwień i biel 23.04.11, 13:00 "Ile trzeba włożyć pracy by najlepszym być Ile trzeba łez, ile wylać krwi Tysiące godzin pracy, trzysta poza domem dni Ciągła koncentracja mając upatrzony cel Walczę, biegnę przed siebie w sercu czerwień i biel Walczyć i wygrywać ale zawsze fair play Wiarą w własne siły spełniać najpiękniejszy sen Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia <br /> Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze Liczy się wiara teraz tak na to patrzę Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie<br /> Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie" Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:09 "I taką wodą być, co nawilży twoje wargi, uwolni kąciki ust, gdy przyłożysz je do szklanki. I czarną kawę zmieni w płyn, kiedy dni skute lodem. A kiedy z nieba poleje się żar, poczęstuje chłodem." - Happysad. "Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty To też nie diabeł rogaty Ani miłość, kiedy jedno płacze A drugie po nim skacze Miłość to żaden film w żadnym kinie Ani róże, ani całusy małe, duże Ale miłość, kiedy jedno spada w dół Drugie ciągnie je ku górze" - Happysad. Aktualnie słucham duuużo piosenek, a z każdej można by wyciągnąć cytat, ale te właśnie dziś podobają mi się najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullen366 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:10 'so I found the reason to stay alive try a little harder see the other side' czyli: 'więc znalazłam powód, aby dalej żyć próbować mocniej, zobaczyć drugą stronę' - Mel C - The First Day of My Life Odpowiedz Link Zgłoś
vampires Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:24 When I see your face There’s not a thing that I would change Cause you’re amazing Just the way you are And when you smile, The whole world stops and stares for awhile Cause girl you’re amazing Just the way you are Odpowiedz Link Zgłoś
phoebe124 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:31 Mój to ''Ja prosty i ubogi od zawsze kocham Cię może los coś w końcu zmieni i zapragniesz Mnie '' z piosenki ''Księżniczka ''-Diament <333 ;**** Odpowiedz Link Zgłoś
pusiooooo Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 13:58 You heart will glow - Firework, Katy Perry Odpowiedz Link Zgłoś
good..way Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 14:22 Wolałbym pójść do piekła Niż być w czyśćcu - My chemical Romance Na na na Odpowiedz Link Zgłoś
dosia1207 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 14:43 " Bo my wiemy dokładnie że zło wygląda ładnie " - Firma " Jara-my" " Życie - słowo który każdy inaczej interpretuje , inaczej na nie patrzy " - GruBson "Przestań się bać " Odpowiedz Link Zgłoś
madziazioomek A to moje ulubione 23.04.11, 14:46 Moje ulubione cytaty, a są ich aż trzy to: 1. "I don’t know how or why or when I ended up being in the position I'm in." ("Nie wiem jak, czemu ani kiedy Wylądowałęm tu. gdzie jestem")- Eminem "Beautiful" 2. "Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted in one moment Would you capture it? Or just let it slip?" ("Spójrz, gdybyś miał jeden strzał, jedną szansę. By przechwycić wszystko co kiedykolwiek chciałeś - Jeden moment. Złapałbyś go? Czy po prostu pozwoliłbyś mu się wyślizgnąć?") Emienm "Lose Yourself" 3. "Everybody needs inspiration. Everybody needs a song. A beautiful melody. When the nights alone .Cause there is no guarantee .That this life is easy" ("Każdy potrzebuje inspiracji. Każdy potrzebuje piosenki. Pięknej melodii, gdy noce są długie Ale nie ma gwarancji. Że życie jest łatwe") Miley Cyrus "When I look at you" Odpowiedz Link Zgłoś
dulcelove Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 15:29 Piosenka Dulce Marii pt 'No pares ' Nikt nie może ograniczać twojej wolności krzycz głośno,choćby chcieli cie uciszyć nikt nie może cie zatrzymać jeśli masz wiarę nie zostawaj ze swoim imieniem wypisanym na ścianie Jeśli krytykują twoje pomysły miej odwagę podnieść głos,walcz odważnie nie przestawaj wierzyć nie zostawaj ze swoim imieniem napisanym na ścianie nie przestawaj nie nie przestawaj nigdy marzyc nie przestawaj nie nie przestawaj nigdy marzyc nie boj się latać przeżyj swoje życie nie buduj murów w twoim sercu to co robisz rób z miłościa ustaw skrzydła pod wiatr nie ma nic do stracenia nie zostawaj ze swoim imieniem napisanym na ścianie nie przestawaj nie Jest super Odpowiedz Link Zgłoś
mikessa Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 16:21 ''Jestem piękna na swój sposób bo Bóg nie popełnia pomyłek. Jestem na dobrej drodze kochanie.Taka właśnie się urodziłam'' - Lady Gaga ''Born This Way'' Odpowiedz Link Zgłoś
fictive. Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 17:04 "Don't stop if I fall And don't look back Oh baby Don't stop Bury me and fade to black" - MCR "Hang 'em high" 'But this time, we'll show them We'll show them all how much we mean ' Demolition Lovers I tak wiele piosenek, które całe są dla mnie wielkimi cytatami... Odpowiedz Link Zgłoś
milk.a Mały Potwór 23.04.11, 17:22 I'm beautiful in my way 'Cause God makes no mistakes I'm on the right track, baby I was born this way Dzięki tym słowom uwierzyłam w siebie, w swoje czyny i możliwości. (BO) TAKA SIĘ URODZIŁAM!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kingatwilight Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 17:21 No matter how we try, it's too much history Too many bad notes playing in our symphony 30 seconds to Mars - Hurricane Odpowiedz Link Zgłoś
emmaj660 Re: ulubiony cytat z piosenki . 23.04.11, 17:33 Ewa Farna Maska - "To nie jest łatwe odkryć swą twarz"... Odpowiedz Link Zgłoś