On Mnie nie chce?

04.11.11, 22:21
Więc to jest tak...:
Jestem w trzeciej klasie gimnazjum i chodze z Nim razem do klasy. On podoba Mi się od pierwszej, ale się z tym ukrywałam. Na początku tego roku szkolnego zaczeliśmy się do siebie zbliżać itd. Pewnego dnia jak odprowadzałam go na przystanek (mam podrodze) zaczeliśmy się całować i tak dopóki jego tramwaj nie przyjechal. Tego samego dnia spytałam się go na gg dlaczego to zrobił, a on napisał, że tego nie chcial i żebym zapomniała..uncertain tydzien pozniej tez szlismy razem i chcial Mnie pocałować, ale mu nie dałam i On wtedy zaczął Mnie przepraszać tylko, że nie powiedział za co przeprasza. A dzisiaj znowu sie całowaliśmy.
Teraz proszę Was o radę, bo nie wiem co mam robić. Ja go Kocham i to tak na serio... Nie wiem czy on sie tylko ze Mną bawi, bo w szkole zachowuje się tak jak zawsze. Nie wyróżnia Mnie itp. Dlaczego to robi?
    • murder Re: On Mnie nie chce? 04.11.11, 22:43
      Musisz się jego spytać w prost. Być może przeprasza Ciebie, ponieważ myśli, że ty jego nie kochasz... albo jest nieśmiały. Moim zdaniem skoro Cię całuje to na pewno mu zależy. smile Poobserwuj go przez jakiś czas ( albo poproś o to przyjaciółkę ) i sprawdź czy spogląda na ciebie lub czy płoszy się w Twoim towarzystwie. Jeśli tak to widocznie jest Tobą zainteresowany. Jeśli nie jesteś do końca tego pewna to zapytaj o to jak będziecie wracać ze szkoły. Tylko pamiętaj - musicie być sam na sam, ponieważ jak jest z kolegami to na pewno zachowuje się inaczej.

      Życzę Ci powodzenia i napisz mi w wiadomości Jak Ci poszło. kiss
      • devenirfou Re: On Mnie nie chce? 05.11.11, 14:43
        To brzmi tak dziwnie jakoś,że nie wiem xd
        Do przedmówczyni: To,że ją pocałował dwa razy (o ile dobrze zrozumiałam) nic nie znaczy,szczególnie w dzisiejszych czasach.,
        Miałam kiedyś sytuację,że niby zerwaliśmy z chłopakiem,po czym kilka dni później odprowadzał mnie skądś tam do domu i pod domem zaczął mnie całować...później do niego napisałam co się stało a on mi,że przprasza i,że go poniosło uncertain co prawda później byliśmy jeszcze jakiś czas razem ...
        No nie wiem...
        • damonlove damonlove 05.11.11, 19:23
          chłopaki w 21 wieku sa niezdecydowani...
          jak dla mnie to on sie tb bawi a lepiej weź sprawy w swoje rece...
    • anja_ Re: On Mnie nie chce? 05.11.11, 19:37
      jakiś nie zdecydowany. zapytaj go jeszcze raz czy to, że się całowaliście oznacza, że coś do Ciebie czuje.
    • delenkaa Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 00:14
      Najwidoczniej on się tylko tobą bawi. Daj se z nim spokój
    • hiaa Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 08:02
      `. Może ma problem z wyrażaniem uczuć . Porozmawiaj z nim o tym .
    • czarna_. Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 09:22
      Dziewczyno! Skoro on Cię przeprasza, widocznie sądzi, że te pocałunki, którymi Cię obdarzył są przez Ciebie niechciane. Najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa. Tylko nie przez internet, ale w realu. I nie w szkole, na korytarzu, tylko w spokojnym miejscu, gdzie nikt Wam nie przeszkodzi.
      czarna.
    • cesautres Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 10:12
      dziwne to .. może myśli , że ty tego nie chcesz ? nie wiem
    • alyson96 Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 10:20
      jest pojebany i tyle.
      daj sobie z nim spokój. Wiem że trudno, ale jak ktoś jest debilem, to nie ma sensu.
    • kloodia96 Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 16:12
      Dzięki Dziewczyny kiss kiss kiss
      Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    • diamond_girl12 Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 16:18
      Po prostu z nim porozmawiaj. wink
      Powiedz mu, co czujesz.
    • super_laska Re: On Mnie nie chce? 06.11.11, 21:55
      moze to jakis zaklad z kolegami? dopytaj sie go i czy ty mu powiedzialas ze sie on tobie podoba? jesli nie to powiedz mi i ty tez zacznij go calowac jesli on sie nie da to poprostu przywal mi w policzek i powiedz dlaczego on cb caluje a w szkole zachowuje sie normalniekisstongue_out
    • kloodia96 Re: On Mnie nie chce? 07.11.11, 14:12
      Dziękuję Wam, ale pamiętajcie,że trudno jest wyznać drugiej osobie Miłość jeżeli nie zna się jej uczućserce
Pełna wersja