Dodaj do ulubionych

TENNIS ZIMA

12.09.06, 22:00
sluchajcie, jest pomysl zorganizowania zajec na hali na sezon zimowy z trenerem.
do dyspozycji mamy pare kortow, miedzy innymi korty w lallanage.
idealnie byloby dobrac sie w 4 osobowe grupy- wystarczy by pograc, a i koszty
by sie dzielily. czy sa chetni? chocby z grupy ktora uczestniczyla w slynnych
zajeciach w lipcu.

O D W A G I ! :)
Obserwuj wątek
    • luxteam Drobna uwaga 13.09.06, 09:52
      Drogi Jespere :)

Na forum piszemy bez CAPS LOCKA :) ktory jak powszechnie jest uznawany za
      krzyk/wrzask. Tego watku niestety nie da sie zmienic, poniewaz ktos juz
      odpowiedzial, wiec zostanie ALE ten drugi (wiesz jaki) prosze cie zmien :)

Pozdrawiamy
      LuxTeam
      • jespere Re: Drobna uwaga 14.09.06, 12:53
        drogi luxteamie
        wiem, co oznacza uzywanie wielkich liter
        haslo 'odwagi' napisalem celowo tak, a nie inaczej, bo wlasnie mialem ochote
        sobie krzyknac.
        tyle wolnosci slowa mozna jeszcze zachowac?

pozdrawiam zandarmow, a wszystkich urazonych tym strasznym krzykiem przepraszam.
      • jespere Re: TENNIS ZIMA 14.09.06, 12:55
        lallange to dzielnica eschu
        bede sie orientowal, bo wyglada na to, ze mamy pierwsza czworke.
        nikt inny nie zamierza sie podciagnac z tennisa?

boje sie WIELKICH LITER jak psa :)
          • jespere Re: TENNIS ZIMA 14.09.06, 13:26
            poscik o hali dla pilki jest potrzebny. duze czy male...dla mnie egal.
            rzeczywiscie nie pomyslalem o tytulach. moze to i przeszkadza... bof...
            temat o tennisie zapuscilem, aby sie zorientowac, czy beda wogole chetni.
            oczywiscie jak sie zblizy sezon bede pisal znowu, tez na priwa. no i bede
            chetnych zobowiazywal finansowo - z gory - bo nie mam ochoty placic, jesli ktos
            sie rozmyslil.

poki co mamy juz 5 osob wstepnie chetnych. zapraszam, zapraszam...
            • albano1947 Re: TENNIS ZIMA 14.09.06, 17:17
              Mysle ze te tematy sportowe chyba mozna by bylo jakims innym Forum ujac. Tym
              bardziej ze nieraz to i owo napisac mozna a naweti zdjecie wlepic. Uwazam ze ta
              forma wypowiedzi w bardzo aktualnych tematach a nawet losowych sprawdza sie za
              co trzeba podziekowac Luxteam za ich inicjatywe, ale jak juz z Jespere kiedys
              rozmawialem nie rozwiazuje naszych potrzeb. Naprzyklad brakuje czatu do
              dyskusji. Popieram Jespere ze za dobra wole nie mozna przeciez napominac. Nawet
              jak sie pisze duzymi literami ja zrozumialem ze JESPERE CHCIAL PODKRSLIC
              WAZNOSC TEMATU [o przepraszam napisalem duzymi literami] Napewno niechcial na
              nikogo krzyczec Jak go znam osobiscie jest bardzo kulturalny i na poziomie.
              Pozdrawiam
              • jespere zrobilem wstepny zwiad 14.09.06, 21:37
                koszt wynajecia krytego kortu to tylko 150 Euro za wyznaczona w tygodniu
                godzine, np sobota po poludniu. cena ttc, czyli tout compris czyli prysznice,
                szatnie i swiatlo jest w cenie. prosze sie nie smiac, sa kluby gdzie za swiatlo
                placi sie osobno. jezeli bedziemy w 4-5 osob to wezmiemy 1 kort, jesli wiecej to
                dwa. aha, grac mozna zawsze troche dluzej niz godzine, chyba ze kort po nas
                bedzie zajety.
                trzeba sie wiec liczyc z kosztem rzedu 40 E za osobe. niebawem bede zamykal
                liste, bo kort musimy rezerwowac wczesniej. pozniej juz nie ma wyboru. zostaja
                gorsze i drozsze terminy.
              • albano1947 Re: TENNIS ZIMA 15.09.06, 07:37
                Halo Bamaza42 !!!

Jasne ze tak calkowicie jestem caly czas z Wami ale wstrzymuje sie narazie z
                komentarzami bo uwazam ze zaangazowanie Jespere jest tak swietne ze nawet nie
                mozna nic dodac Uwazam ze Jespere zrobil w miedzyczasie wspaniale postepy i byl
                bardzo regularnie ze mna na Galgenberg. Jest jeszcze dla Twojej coreczki
                jeszcze jedna nozliwosc. Zglosil Sie do mnie Polak Jacek kotory ma grupke
                dzieci w wieku Twojej corki. Sa tez zarazeni bakcylem tenisa i mysla powaznie
                nad ksztaltowaniem dalszym dziewczynek w wieku 11 - 13 lat (4 soby) . Zrobily
                jak do tej pory letni kurs w Capellen. Tak ze jestesmy juz na drodze
                konkretnej organizacji. Uwazam zeby Jespere spokojnie pozostawic dalsza opieke
                nad nasza grupa. Jestesmy juz zgranym Team. Pozdrawiam cieplo !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka