mary_81
14.07.06, 23:22
Hej!
Mam na imię Mariola, jestem nowa na forum (ale nie w Lux, bo jestem tutaj już
od roku z małymi przerwami). W październiku zeszłego roku znalazłam sobie
tutaj pracodawcę (firma transportowa), ale niestety odmówiono mi 3x
pozwolenia na pracę:( Straciliśmy 7 miesięcy walcząc z luksemburską
administracją i nic... W zwiazku z tym proszę kogokolwiek, kto wie coś na
temat jakiejkolwiek pracy (legalnej i na czarno), stażu (płatnego lub nie),
wolontariatu czy innego zajęcia w Lux, o kontakt ze mną. Będę Wam bardzo
bardzo wdzieczna.
OK, może teraz kilka słów o sobie. Jestem po studiach dziennych, skończyłam
AE w Katowicach (specjalnośc logistyka), mówię biegle po angielsku i włosku,
dosyc dobrze po hiszpańsku, mam jakieś tam bazy niemieckiego a teraz w lipcu
chodze na intensywny francuski do CLL (oczywiscie basic). Mam jakieś tam
krótkie doświadczenie (typu staże, projekty) w sektorze automotive (Delphi,
Goodyear) i to by chyba było na tyle z ważniejszych rzeczy. Proszę Was
jednak, nie sugerujcie się tym zbytnio, bo jestem gotowa robic naprawdę
cokolwiek, żeby tylko nie siedziec w domu (dla przykładu kelnerowałam w
kawiarni czy jako wolontariusz "reorganizowałam" bibliotekę tutejszego koła
hiszpańskiego).
Z góry dziękuję za wszystkie informacje i sugestie na forum jak i info na
maila. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego weekendu!
mary_81