22.11.05, 11:16
ok przepraszam bardzo. proszę o namiary na email (sylwiajasik72@wp.pl)do
dr.Andrzeja J.mieszkam w łodzi
Obserwuj wątek
    • mama.mimi Re: adres 22.11.05, 11:25
      Napisałam nma priva
    • sylwia1239 Re: adres 22.11.05, 11:34
      to znaczy że nigdzie nie przyjmuje?To jak leczy, bardzo mi zależy na kontakcie
      z Nim
    • szejqer1 Re: adres 22.11.05, 11:45
      mama.mimi mozna prosic o namiary lekarzy znajacy sie w temacie z Lodzi?
      • mama.mimi Re: adres 22.11.05, 13:37
        Nr telefonu podaję na Twój adres gazetowy, żeby nie było że reklama!!
        pozdrawiam
    • andrzej.janus Re: adres 22.11.05, 13:42
      Namiary do mnie są w stopce strony na dole
      www.zdrowie.klips.org

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka