krewetka-37 Re: Mam cracka do the sims 2 10.09.05, 14:11 jeśli mozesz to wyślij na krewetka-37@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
mucia89 Re: Mam cracka do the sims 2 11.09.05, 10:44 prosze przyślij mi craca do the sims2 mucia_15@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ulka090181 Re: Mam cracka do the sims 2 11.09.05, 11:15 Bardzo bym prosila o przeslanie tego cracka do The Sims 2. Dzieki ci z gory.Pozdrawiam. Najlepiej przeslij mi na adres ula0901p@go2.pl dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
mqm10 Re: Mam cracka do the sims 2 13.09.05, 15:44 Możesz mi podesłać: mqm10@o2.pl Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
cracovia16 Re: Mam cracka do the sims 2 13.09.05, 18:04 Podaj mi tego cracka do the sims 2.Prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
agusia1215 Re: Mam cracka do the sims 2 15.09.05, 16:27 czesc , przeslij mi tego craka,z gory dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina201 Re: Mam cracka do the sims 2 01.10.05, 09:45 ja tez bym bardzo chciala tego craka jak cos to kontakt przez gg: 8137199 Odpowiedz Link Zgłoś
pesta92 Re: Mam cracka do the sims 2 16.09.05, 14:33 Przeslij mi cracka do sims 2, bardzo prosze ... kontakt gg:5657797 Odpowiedz Link Zgłoś
adameczulek To nie od napedu zależy 22.09.05, 17:47 To nie zalęy wcale od tego czy masz dvd czy nie!!! Musisz go wkleić w odpowiednie miejsce poprostu! A oto co muszisz zrobić: 1. kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie simsów na pulpicie. 2. wybierz właściwości 3. później kliknij na napis znajdź element docelowy 4. wyskoczy ci teraz okienko o nazwie cos tam cośtam bin 5. wklej cracka w te okienko 6. wyjdź z wszystkich tych okienek 7. życzę miłej gry Odpowiedz Link Zgłoś
ojejujejujeju Re: Mam cracka do the sims 2 19.05.06, 14:42 mogłabyś przesłać mi go? mój adres korkyra@op.pl lob gg 6019459 b.proszę Odpowiedz Link Zgłoś
chetniaczek Re: Mam cracka do the sims 2 20.05.06, 07:55 a ja zapraszam na fajne forum www.mojeforum.net/kama050505/index.php o The sims 2 oczywiście i nie tylko... Chentniaczek Odpowiedz Link Zgłoś
gale ROTFL 24.05.06, 14:56 Przecudna jest ta kolekcja adresów mailowych złodziei ))) Toż to każdy spammer dałby się pokroić za taką galerię bałwanów Odpowiedz Link Zgłoś
cjgroovest Re: Mam cracka do the sims 2 26.05.06, 13:46 prześlij mi cracka na cjgroovest@gazeta.pl Proooooooooooooooooooooszę Odpowiedz Link Zgłoś
prendilo Re: Mam cracka do the sims 2 24.06.06, 10:32 Ja tez prosze prendilo@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
stenka30 Re: Mam cracka do the sims 2 24.06.06, 11:32 dla tych którzy dalej czekają na przesłanie cracka, to jest stronka na której macie wszystko www.worldthesims2.mojeforum.net/ trzeba się tylko zalogować, serdecznie polecam, sama ją znalazłam, a na przyszłość radze nie być tak naiwnymi żeby podawać swój mail i czekać aż wam ktoś łaske zrobi tylko poszperać po necie Odpowiedz Link Zgłoś
barbarka8 Macie tu cracka!!! 25.06.06, 22:14 wejdź w poniższy link www.wiretarget.com/games/pc_the_sims_2.shtml#The%20Sims%202%20v1.0%20[MULTI]%20No-DVD/Fixed%20EXE puźniej kliknij na niebieski napis The Sims 2 v1.0 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE zjedzie ci w dół strony.Następnie masz tam po lewej u góry mały kwadracik niebieski klikasz i wyskoczą ci mirrory kliksz na jeden z nich i ściągasz plik.To jest zwykły crack więc trzeba go wkleić opo ściągnięciu i rozpakowaniu do floderu the sims2 tsbin cyz jakiś taki.wkłądasz piracką płyte i uruchamiasz gre.i działa(crack ten jest tylko do polskiej wersji Odpowiedz Link Zgłoś
asiczek1991 Re: Mam cracka do the sims 2 01.07.06, 18:32 Cześć ... Mam prośbe Potrzebowała bym tego cracka jak najszybciej <plis> mój mail to asiczek1991@interia.pl Z góry dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1412 Re: Mam cracka do the sims 2 02.07.06, 17:40 Pawel_002@op.pl- e-mail Pawel1412@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
hiko-chan Re: Mam cracka do the sims 2 02.07.06, 22:36 oto moj adres jesli mozesz przeslij jak najszybciej. hiko@onet.eu Odpowiedz Link Zgłoś
vermacht Re: Mam cracka do the sims 2 05.07.06, 18:22 Siemanko gdybys mogla mi przslac cracka to bede bardzo wdzieczny : vermacht@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
karolqa17 Re: Mam cracka do the sims 2 09.07.06, 13:52 siemka! jak możesz to prześlij mi karolina.16@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kinia_146 Re: Mam cracka do the sims 2 17.07.06, 22:42 Witaj! Prześlij mi crack'a na: kinia_146@wp.pl . Z góry dzięki. Pozdrawiam :] Odpowiedz Link Zgłoś
agnies_87 PRZEŚLĘ INFO JAK SCRACK'OWAĆ SIMY! 18.07.06, 12:37 Mój mail: agnies_87@o2.pl A tu info dla tych, którzy szybko zrozumieją Ściągnij: www.filegone.com/k5y6 I wypakuj te pliki najlepiej na pulpit! I zainstaluj program: www.idg.pl/ftp/pc_4228/Daemon.Tools.3.47.html Wyskoczy komunikat, żeby uruchomić ponownie komputer, więc to zrób! Kiedy komputer się włączy skopiuj pliki (które ściągnąłeś wcześniej) SIMS21_MINI.mds i SIMS21_MINI.mdf gdziekolwiek na dysk (nie ma znaczenia gdzie, byleby były w jednym katalogu). Po instalcji Daemon Tools w trayu (obok zegarka) pokazała się nowa ikonka, kliknij na nią prawym przyciskiem myszy wybierz Virtual CD/DVD-ROM -> Device 0 :[d No media -> Mount Image, teraz wybierz wcześniej skopiowany na dysk plik SIMS21_MINI.mds zauważysz teraz że "Moim Komputerze" pojawił się nowy dysk CD-ROM w którym jest jakąś płyta to oczywiście obraz płyty którą przed chwilą żeśmy do niego wrzucili. Teraz odpal normalnie simsy Odpowiedz Link Zgłoś
karolinka_a Re: Mam cracka do the sims 2 20.07.06, 13:50 Czesc ja mam dvd i mi tez nie dziala ;/ moglabys mi podezłać tego cracka do the sims 2 bo tez mi sie nie chce wlaczyc /// jesli tak to z gory dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
doona2 Re: Mam cracka do the sims 2 24.07.06, 08:59 prześlij mi cracka, prosze. doona@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
sebek_sims Re:Crack do sims 2 nocne życie i gotowe miasto 26.07.06, 09:07 Potrzebuje cracka do the sims i terenów z mojedokumenty/eagames/thesims/sc4terrains Odpowiedz Link Zgłoś
sebek_sims Re:Crack do sims 2 nocne życie i gotowe miasto 26.07.06, 09:08 mój adres fajny-sebek@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
drmarta22 Re: Mam cracka do the sims 2 26.07.06, 12:29 czesc... ja mam cracka i nie moge uruchomic gry mam naped dvd a i tak pojawia mi sie to co Tobie czyli to nie tym tkwi problem ale jakbys mogla to przeslij mi prosze tego swojego cracka dobrze? martynabs@interia.pl moje gg to 6925951!! z gory dziekuje... Odpowiedz Link Zgłoś
agnies_87 NIE MA CRACKA DO SIMÓW - TRZEBA DEMONA 26.07.06, 13:48 patrzcie troche wyzej, na moj post - tak to sie robi!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tidus_1993 Re: Mam cracka do the sims 2 02.08.06, 17:47 Prześlij mi go na na e-maila tidus_1993@wp.pl Serdeczne dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
justa510 Re: Mam cracka do the sims 2 03.08.06, 11:57 Czy mozesz mi tez przeslac cracka do sims 2. Moj adres to justa510@gazeta.pl plis bede ci bardzo wdzieczna Odpowiedz Link Zgłoś
drezek1 Re: Mam cracka do the sims 2 04.08.06, 11:28 Czesc!Czy mogłabyś mi przesłać tego cracka??Bardzo prosze.Moja poczta to patrykdrezek1@wp.pl.Z góry dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś