Dodaj do ulubionych

Mam cracka do the sims 2

    • krewetka-37 Re: Mam cracka do the sims 2 10.09.05, 14:11
      jeśli mozesz to wyślij na krewetka-37@wp.pl
    • mucia89 Re: Mam cracka do the sims 2 11.09.05, 10:44
      prosze przyślij mi craca do the sims2
      mucia_15@interia.pl
    • ulka090181 Re: Mam cracka do the sims 2 11.09.05, 11:15
      Bardzo bym prosila o przeslanie tego cracka do The Sims 2. Dzieki ci z
      gory.Pozdrawiam. Najlepiej przeslij mi na adres ula0901p@go2.pl dziekismile
    • mqm10 Re: Mam cracka do the sims 2 13.09.05, 15:44
      Możesz mi podesłać: mqm10@o2.pl

      Pozdro!
    • cracovia16 Re: Mam cracka do the sims 2 13.09.05, 18:04
      Podaj mi tego cracka do the sims 2.Prosze.
    • agusia1215 Re: Mam cracka do the sims 2 15.09.05, 16:27
      czesc , przeslij mi tego craka,z gory dzieki
      • ewelina201 Re: Mam cracka do the sims 2 01.10.05, 09:45
        ja tez bym bardzo chciala tego craka jak cos to kontakt przez gg: 8137199
    • pesta92 Re: Mam cracka do the sims 2 16.09.05, 14:33
      Przeslij mi cracka do sims 2, bardzo prosze ... kontakt gg:5657797
      • adameczulek To nie od napedu zależy 22.09.05, 17:47
        To nie zalęy wcale od tego czy masz dvd czy nie!!!
        Musisz go wkleić w odpowiednie miejsce poprostu!
        A oto co muszisz zrobić:
        1. kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie simsów na pulpicie.
        2. wybierz właściwości
        3. później kliknij na napis znajdź element docelowy
        4. wyskoczy ci teraz okienko o nazwie cos tam cośtam bin
        5. wklej cracka w te okienko
        6. wyjdź z wszystkich tych okienek
        7. życzę miłej gry smile
    • ojejujejujeju Re: Mam cracka do the sims 2 19.05.06, 14:42
      mogłabyś przesłać mi go? mój adres korkyra@op.pl lob gg 6019459 b.proszę
    • chetniaczek Re: Mam cracka do the sims 2 20.05.06, 07:55
      a ja zapraszam na fajne forum www.mojeforum.net/kama050505/index.php o
      The sims 2 oczywiście i nie tylko...
      Chentniaczek
    • gale ROTFL 24.05.06, 14:56
      Przecudna jest ta kolekcja adresów mailowych złodziei smile))) Toż to każdy
      spammer dałby się pokroić za taką galerię bałwanów big_grinbig_grinbig_grin
    • cjgroovest Re: Mam cracka do the sims 2 26.05.06, 13:46
      prześlij mi cracka na cjgroovest@gazeta.pl

      Proooooooooooooooooooooszę
      • prendilo Re: Mam cracka do the sims 2 24.06.06, 10:32
        Ja tez prosze prendilo@wp.pl
        • stenka30 Re: Mam cracka do the sims 2 24.06.06, 11:32
          dla tych którzy dalej czekają na przesłanie cracka, to jest stronka na której
          macie wszystko www.worldthesims2.mojeforum.net/ trzeba się tylko
          zalogować, serdecznie polecam, sama ją znalazłam, a na przyszłość radze nie być
          tak naiwnymi żeby podawać swój mail i czekać aż wam ktoś łaske zrobi tylko
          poszperać po necie
    • barbarka8 Macie tu cracka!!! 25.06.06, 22:14
      wejdź w poniższy link
      www.wiretarget.com/games/pc_the_sims_2.shtml#The%20Sims%202%20v1.0%20[MULTI]%20No-DVD/Fixed%20EXE
      puźniej kliknij na niebieski napis
      The Sims 2 v1.0 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE
      zjedzie ci w dół strony.Następnie masz tam po lewej u góry mały kwadracik
      niebieski klikasz i wyskoczą ci mirrory kliksz na jeden z nich i ściągasz
      plik.To jest zwykły crack więc trzeba go wkleić opo ściągnięciu i rozpakowaniu
      do floderu the sims2 tsbin cyz jakiś taki.wkłądasz piracką płyte i uruchamiasz
      gre.i działa(crack ten jest tylko do polskiej wersji
    • asiczek1991 Re: Mam cracka do the sims 2 01.07.06, 18:32
      Cześć ... Mam prośbe smile Potrzebowała bym tego cracka jak najszybciej <plis>
      mój mail to asiczek1991@interia.pl
      Z góry dziękuje kiss
    • pawel1412 Re: Mam cracka do the sims 2 02.07.06, 17:40
      Pawel_002@op.pl- e-mail
      Pawel1412@NOSPAM.gazeta.pl
    • hiko-chan Re: Mam cracka do the sims 2 02.07.06, 22:36
      oto moj adres jesli mozesz przeslij jak najszybciej. hiko@onet.eu
    • vermacht Re: Mam cracka do the sims 2 05.07.06, 18:22
      Siemanko gdybys mogla mi przslac cracka to bede bardzo wdzieczny :
      vermacht@wp.pl
    • karolqa17 Re: Mam cracka do the sims 2 09.07.06, 13:52
      siemka! jak możesz to prześlij mi karolina.16@op.pl
    • kinia_146 Re: Mam cracka do the sims 2 17.07.06, 22:42
      Witaj! Prześlij mi crack'a na: kinia_146@wp.pl . Z góry dzięki. Pozdrawiam :]
      • agnies_87 PRZEŚLĘ INFO JAK SCRACK'OWAĆ SIMY! 18.07.06, 12:37
        Mój mail: agnies_87@o2.pl

        A tu info dla tych, którzy szybko zrozumieją smile

        Ściągnij:
        www.filegone.com/k5y6
        I wypakuj te pliki najlepiej na pulpit!

        I zainstaluj program:
        www.idg.pl/ftp/pc_4228/Daemon.Tools.3.47.html
        Wyskoczy komunikat, żeby uruchomić ponownie komputer, więc to zrób!

        Kiedy komputer się włączy skopiuj pliki (które ściągnąłeś wcześniej)
        SIMS21_MINI.mds i SIMS21_MINI.mdf gdziekolwiek na dysk (nie ma znaczenia gdzie,
        byleby były w jednym katalogu).

        Po instalcji Daemon Tools w trayu (obok zegarka) pokazała się nowa ikonka,
        kliknij na nią prawym przyciskiem myszy wybierz Virtual CD/DVD-ROM -> Device 0
        :[d No media -> Mount Image,

        teraz wybierz wcześniej skopiowany na dysk plik SIMS21_MINI.mds zauważysz teraz
        że "Moim Komputerze" pojawił się nowy dysk CD-ROM w którym jest jakąś płyta to
        oczywiście obraz płyty którą przed chwilą żeśmy do niego wrzucili.

        Teraz odpal normalnie simsy smile
    • karolinka_a Re: Mam cracka do the sims 2 20.07.06, 13:50
      Czescsmile ja mam dvd i mi tez nie dziala uncertain;/ moglabys mi podezłać tego cracka do
      the sims 2 bo tez mi sie nie chce wlaczyc uncertain/// jesli tak to z gory dziękuję smile
    • doona2 Re: Mam cracka do the sims 2 24.07.06, 08:59
      prześlij mi cracka, prosze. doona@wp.pl
    • sebek_sims Re:Crack do sims 2 nocne życie i gotowe miasto 26.07.06, 09:07
      Potrzebuje cracka do the sims i terenów z
      mojedokumenty/eagames/thesims/sc4terrains
      • sebek_sims Re:Crack do sims 2 nocne życie i gotowe miasto 26.07.06, 09:08
        mój adres fajny-sebek@o2.pl
    • drmarta22 Re: Mam cracka do the sims 2 26.07.06, 12:29
      czesc... ja mam cracka i nie moge uruchomic grysad mam naped dvd a i tak pojawia
      mi sie to co Tobie czyli to nie tym tkwi problem sad ale jakbys mogla to
      przeslij mi prosze tego swojego cracka dobrze? martynabs@interia.pl moje gg to
      6925951!! z gory dziekuje...
      • agnies_87 NIE MA CRACKA DO SIMÓW - TRZEBA DEMONA 26.07.06, 13:48
        patrzcie troche wyzej, na moj post - tak to sie robi!!!!!!!!
    • tidus_1993 Re: Mam cracka do the sims 2 02.08.06, 17:47
      Prześlij mi go na na e-maila tidus_1993@wp.pl

      Serdeczne dzięki
    • justa510 Re: Mam cracka do the sims 2 03.08.06, 11:57
      Czy mozesz mi tez przeslac cracka do sims 2. Moj adres to justa510@gazeta.pl
      plis bede ci bardzo wdzieczna
    • drezek1 Re: Mam cracka do the sims 2 04.08.06, 11:28
      Czesc!Czy mogłabyś mi przesłać tego cracka??Bardzo prosze.Moja poczta to
      patrykdrezek1@wp.pl.Z góry dziękuję!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka